Kolika barev Centra se nakonec dočkáme? - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Kolika barev Centra se nakonec dočkáme?

Autor: Badel - 26.02.2008, 5139 čtenářů


Hardware a příslušenství Nový Palm Centro se u nás ještě ani nezačal prodávat a v USA už si nevystačí s původními třemi barvami (ačkoliv původně byly ohlášeny jen dvě). Aspoň to tak vypadá z oficiální webové prezentace přímo z dílny Palmu. Podívejte se sami, jaká barva by se nejvíce zamlouvala vám...Informace o vícero barevných variantách, než jsou dosud známé bílá, černá a červená, sice zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale vzhledem k jejímu původu ji můžeme považovat za takřka stoprocentní. Stránky learning.palm.com (mimochodem moc pěkně zpracované) jsou totiž určeny nejširší veřejnosti za účelem poskytnutí základní součinnosti při osvojování si ovládání některého z modelů Palm Treo a celkem pět různých barevných modifikací může úplně každý spatřit právě zde. Stačí k tomu jen kliknout na černý nebo bílý model Centra a zobrazí se vám níže připojená paleta všech barevných modifikací. Nejedná se sice o žádné barevné orgie, ale zejména tmavě modrou by jistě uvítal i nejeden našinec. Ta silně připomíná Treo 755p, které se u nás nikdy neprodávalo. Základní bílá varianta se šedými tlačítky je zase odvozena od stejné kombinace v níž se prodává Treo 680, stejné je to i u varianty červené. Černá varianta je tak jako jediná úplnou novinkou mezi barevnými modifikacemi Palm OS smartphonů. Jako poslední na obrázku níže je bílá varianta se zelenými tlačítky, kterou bude nabízet výhradně AT&T v USA. Výčet barev by ovšem nebyl úplný, kdybychom nepřipomněli limitovanou edici valentýnské růžové pod taktovkou operátora Sprint (obrázek vpravo).U nás si však budeme muset nejspíš nechat zajít chuť. Už zkušenosti s předchozím modelem Treo 680 ukazují, že do Evropy a natož do její východnější části se obvykle dostane jen nejzákladnější produktová řada. Navíc je skutečností, že poměrně malé barevné rozdíly, které vyplývají i z přiloženého obrázku, nesledují ani tak oslovení širšího spektra zákazníků, jako odlišení přístrojů pro distribuci různými operátory. A že by se u nás o Centro operátoři prali podobně jako v USA, v to jistě nedoufá ani ten největší fantasta. Realita je taková, že prozatím se k nám plánuje dovážet jen černá varianta (již nyní ji lze zvýhodněně předobjednat v PalmShopu) a pokud bude o produkt dostatečný zájem, dočkáme se i varianty bílé. Dovoz červeného provedení je zatím jen velmi nejistý a možná se jej ani nedočkáme. Mimochodem i černá varianta bude v USA nabízena ve dvou verzích - zatímco pro AT&T bude určena verze matná, Sprint bude nabízet černé Centro v lesklém provedení.

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hardware a příslušenství
· Další články od autora Badel


Nejčtenější článek na téma Hardware a příslušenství:
Megarecenze Palm Treo 750v (1. část)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.75
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hardware a příslušenství

"Kolika barev Centra se nakonec dočkáme?" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Kolika barev Centra se nakonec dočkáme? (Hodnocení: 1)
Od: teret (email je skrytý) - 26.02.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Bude se dovazet bila varianta se zelenymi tlacitky, nebo se sedymi tlacitky ??
Re: Kolika barev Centra se nakonec dočkáme? (Hodnocení: 1)
Od: Lada (email je skrytý) - 26.02.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
vzhledem k tomu, ze u varianty se zelenymi numerickymi tlacitky je napsano AT&T only, bych to videl na tu variantu se sedymi tl.

Re: Kolika barev Centra se nakonec dočkáme? (Hodnocení: 1)
Od: chazi (email je skrytý) - 26.02.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
"pro AT&T bude určena verze matná, Sprint bude nabízet černé Centro v lesklém provedení" Chtěl bych se zeptat, která verze bude (doufejme že již brzy) dostupná na palmshopu?

Re: Kolika barev Centra se nakonec dočkáme? (Hodnocení: 1)
Od: Badel (email je skrytý) - 26.02.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=19
Je mi líto, ale ani na jednu z položených otázek zatím neznáme odpověď.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412