Centro ve zvýhodněném předprodeji! - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Centro ve zvýhodněném předprodeji!

Autor: Badel - 11.02.2008, 6315 čtenářů


Hardware a příslušenství PalmHelp je opět první, kdo přichází z nabídkou předprodeje dlouho očekávaného smartphonu Palm Centro! Objednáte-li si jej dříve, než bude fyzicky skladem, nejenže jej obdržíte za nižší cenu, ale navíc získáte ještě několik skvělých dárků navíc!Tento nejnovější smartphone patří k nejnapjatěji očekávaným novinkám od Palmu. Zčásti je tomu tak proto, že dlouho nebylo úplně jisté, jestli se tento přístroj vůbec dostane do Evropy. Důvodů je však více. Předně se jedná o dosud nejlevnější smartphonu od Palmu a jeden z nejlevnějších komunikátorů s dotykovým displejem o vysokém rozlišení vůbec. Občas kritizovaná zaostalost Palm OS je v tomto případě přímo ideální, protože přístroj nemá ambice konkurovat nejvybavenějším přístrojům, ale jde cestou jednoduchosti a účelnosti. Zatím nemáme k dispozici reálné testy, ale 312MHz procesor v kombinaci s další slušnou výbavou a právě systémem Palm OS dávají všechny předpoklady k tomu, že tu konečně budeme mít levný smartphone s hbitým ovládáním , hmotností a velikostí téměř běžných mobilních telefonů. Taková konstelace bude jistě rozhodující pro mnoho dosud váhajících uživatelů. Prodejní výsledky v USA tomu ostatně dávají za pravdu - Centro je po dlouhé době velkým prodejním šlágrem a jednoznačným úspěchem Palmu. I u nás již mnozí uživatelé tento přístroj poptávali a také nedávná anketa dokazuje, že ani v našich končinách se Centro rozhodně neztratí.

První nedočkavce tedy můžeme potěšit již nyní. Proveďte objednávku dříve, než se přístroj objeví na našem skladě (očekáváme, že se tak stane do konce tohoto měsíce) a vedle ceny nižší o několik set korun se můžete těšit také na tyto pozornosti zdarma:

Univerzální autodržák s fotorámečkem (v prodeji za 339,- Kč)
Lanyard s logem Palm a PalmHelp (39,- Kč)
Kuličkové pero s logem Palm (19,- Kč)
USB hub s logem Palm (229,- Kč)
Licence pro lokalizaci (499,- Kč, dodána bude až po jejím dokončení výrobcem)
Skleněné šachy (182,- Kč)

Celkem tedy k přístroji obdržíte navíc bonusy v hodnotě přes 1 300,- Kč. Pro podrobnější informace o produktu doporučujeme prostudovat článek Palm Centro je venku. 
   Související odkazy
· Více o tématu Hardware a příslušenství
· Další články od autora Badel


Nejčtenější článek na téma Hardware a příslušenství:
Megarecenze Palm Treo 750v (1. část)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hardware a příslušenstvíInformace a oznámení

"Centro ve zvýhodněném předprodeji!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412