www.PalmHelp.cz

www.PalmHelp.cz: Syndikační kanály

Chcete naše novinky na vašich stránkách?

Uvítáme, pokud se odkazy na naše novinky objeví i na vašem webu. Z tohoto důvodu jsme zpracovali tzv. syndikační kanály, konkrétně formáty RSS a Atom. Novinky můžete exportovat dle libosti, našimi podmínkami je zřetelně uvedený zdroj včetně linku (http://www.PalmHelp.cz) a směřování odkazů na náš server, tj. aby články nebyly přístupné na vašem serveru. Můžete si vybrat z následujících variant:

RSS 2.0 - Novinky
Zdroj pro úvodní odstavec našich článků
RSS 2.0 - Soubory
Zdroj pro úvodní odstavec našich downloadů
RSS 2.0 - Souhrn
Zdroj pro úvodní odstavec článků a downloadů
RSS 2.0 - Forum
Zdroj pro nejnovejší vlákna diskusního fóra
Atom 1.0 - Novinky
Zdroj pro úvodní odstavec našich článků
Atom 1.0 - Soubory
Zdroj pro úvodní odstavec našich downloadů
Atom 1.0 - Souhrn
Zdroj pro úvodní odstavec článků a downloadů
Atom 1.0 - Forum
Zdroj pro nejnovejší vlákna diskusního fóra


RSS/Atom lze využít nejen pro přebírání zdrojů na jiné weby, ale i pro informování sebe sama. Pro čtení RSS si pořiďte nějakou RSS čtečku, např. FeedReadera či FeedDemona. Majitelé Maxthonu či Opery mají RSS čtečku integrovánu přímo v prohlížeči, do Firefoxu či Internet Exploreru je třeba doinstalovat plugin. Nyní již nezmeškáte žádnou novinku a dostanete se k ní ještě "za tepla"!

Pozn.: Pokud nejste na serveru trvale přihlášeni pomocí cookies, po kliknutí v RSS na odkaz nezobrazíte podrobnější detaily downloadů. Novinky/články a diskusní fóra jsou přístupné i bez přihlášení.


Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412