Fórum - Zobrazit téma - Opera mini - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Opera mini

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt 31. leden, 2008 18:56    Předmět: Opera mini Citovat

Může mi prosím někdo poradit?Painstaloval jsem si javu podle návodu na Palmhelp.A potom Operu mini a kdykoliv jí zapnu tak se mi objeví jen
Java Exception
An application error has occurred
Může mi prosím někdo poradit co s tím?
A ještě se chci zeptat, jak mám nainstalovat soubor *.jar pošlu ho tam přes bluetooth,dám instal a musí se vyplnit URL: vůbec netuším co tam patří.
Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 01. únor, 2008 14:47    Předmět: Citovat

mě to teda taky nejde..jenom zapnu operu, ona se dokonce i sama připojí, pak zase odpojí a těsně pře koncem instalace zůstane stát..jinak jsem nikde nenašel verzi pro tungsten T..bude fungovat ta betaverze z článku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 8:57    Předmět: Citovat

to: plamator

A vyřešils to? Mě se po první instalaci Opera spustí, všechno běhá normálně, v pohodě, ale pokud skončím, a spustím ji znova, tak proběhne spouštění, které se před koncem zastaví a pomůže jen reser. Mám Treo 680.

Existuje nějaké řešení Opery na treu680?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 13:31    Předmět: Citovat

Nevim co s tim delate ale me Java i Opera beha jak z praku...
Burys: Nastavils spravne tu Javu v Prefs?
plamator + jplisek: Juknete se tady na portalu na clanek Posledni aktualizace v sekci download (momentalne 2. nejnovejsi) a tam je odkaz na novou verzi Opery, tak to vyzkousejte...
PS: pokud vim tak soubory .jar spoustet nejdou, musi t byt zabaleny v .prc a nebo v ty Java aplikaci zadat URL, ze kteryho se ta aplikace stahne (pripadne nahraje)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 03. květen, 2008 17:36    Předmět: Citovat

Nebudu zakladat novy thread a hodim to sem: mam problem s operou (prekvapive). Kdyz ju zkusim zapnout, naskoci mi tam Nacitam a nic se nedeje, ale palm jede normalne a muzu se vratit zpet do launcheru. Je to verze 4.0 advanced ceska... Nevite co s tim? Zkousel sem reinstall Javy i Opery, ale bez vysledku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 03. květen, 2008 20:39    Předmět: Citovat

A jak k tomu došlo? Dřív ti to fungovalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 04. květen, 2008 7:50    Předmět: Citovat

Fungovalo, prestalo to az po tom co jsem nabootoval opii... Ale uz jsem to vyresil, dneska rano jsem si vzpomnel ze opera se mi jednou nechtela nainstalovat kvuli spatnymu datumu (nevim jak jsem ho zmenil) tak jsem se podival do nastaveni, datum a cas, no a koukam ze misto 4.5.2008 je tam 3.5. 1942... Tak jsem to opravil a opera uz jede, asi to zmenila ta opie... Ale je divny, ze cas sem opravoval uz prerdtim a nevsiml jsem si toho... I kdyz, ta moje skleroza je fakt hrozna, takze treba uz to tam bylo a ja jsem si proste nevsiml a zapomnel na to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joshviklef
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 13:36    Předmět: Citovat

Taky vam Opera mini vynechava slova pri vykreslovani webove stranky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 14:05    Předmět: Citovat

To ani tak ne, ale shrnu tady co mi v Opere chybi a nejake ty bugy... Takze, nekdy nenacita obrazky nebo jen cast a misto zbytku je sed (typicky clanky tady na palmhelpu). Potom v jedne moji oblibene BG nenacita nektere stranky cele, takze si treba neprectu novou zpravu pokud nedam ten samy odkaz 10x... Dale na strankach s hodne obrazky se mi samovolne resetuje, a totez obcas udela kdyz zobrazim nejakou stranku v klasickym zobrazeni a pak ji prizoomuju, takze radsi mam porad Mobile Wiew... A taky by to chtelo nejakou implementaci do VM, protoze kdyz mi napriklad odsud z fora prijde upozorneni na novou odpoved v tematu, tak se mi to otvira v Blazeru a zkopirovat ten link nejde... Ale co naplat, porad je mnohem lepsi nez Blazer nebo Web Pro...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 14:28    Předmět: Citovat

A zkoušel jsi poslední Operu Mini 4.1 beta? Ta by měla umět ukládat a uploadovat soubory. Jen je nutné doinstalovat JSR75.

Ad zobrazování obrázků na www stránkách: Stačí nastavit větší paměť v java options (Prefs->IBM Java). Kromě toho bys' ale měl nastavit i větší heap memory pro Operu, jinak dochází k restartům. Ideální je udělat to přes UDMH.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 15:20    Předmět: Citovat

Ale tady neni problem v uploadovani souboru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 15:38    Předmět: Citovat

Aha tak sorry, špatně jsem četl. Myslel jsem, že ty linky odkazují na soubory.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 06. květen, 2008 15:44    Předmět: Citovat

Nn, odkazuje to na klasicky webovy stranky, jinak tu 4.1 zkusim kvuli tomu stahovani...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412