Fórum - Zobrazit téma - mini Opera pro TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

mini Opera pro TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aaamilan
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 18. listopad, 2007 17:52    Předmět: mini Opera pro TX Citovat

Ahoj lidičky, chtěl bych se zepat jestli někdo má dobrou zkušenost s operou pro palm TX, pořád mi to pádá a seká se mi to a Blazer co tam je mě nepouští na meil schránky:-( Prosím jsetli mi může někdo poradit budu moc rád. Díky Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 26. listopad, 2007 16:55    Předmět: Re: mini Opera pro TX Citovat

Zkus v Launcheru spustit Prefs - Java a minimálně pro Operu nastavit Double Buffering i HiRes Coords na povoleno, paměť min. 4MB, druhý parametr je tuším Dynamic Heap na 32kB. Já mám na T680 obojí na maximum a funguje to. Jinak se připrav že v opeře nejde psát diakritiku.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 8:28    Předmět: Citovat

Nevím jak vám, ale po každém spuštění musím smazat ve Files takové soubory jm a hromada čísel, které zůstanou po vypnutí opery v RAM. Bez toho operu znovu nespustím. Piloc musím mít vždy vypnutý. Ostrou verzi 4 v české verzi jsem nespustil vůbec, anglickou jsem nezkoušel, takže používám operu 4 betu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 27. listopad, 2007 8:57    Předmět: Citovat

Nechci se chlubit vlastním peřím, ale problémy, které popisuješ, jsem již řešil pro Treo 650 viz PDASoft - Opera Mini 4 a PDASoft - Opera Mini 2 z karty, nebo se můžeš podívat na moje stránky, kde je vše pohromadě (viz Moje stránky).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janhonza
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út 24. únor, 2009 18:41    Předmět: Citovat

Jsem uplně marný co se týče instalace programu.Celý den se snažím naistalovat Operu mini,ale zatím jsem nenainstaloval ani Javu. Stydící se Když už si myslím,že tam je tak v PREFS není položka OTHER a v ní ta JAVA.Co dělám špatně?
Snažím se postupovat dle tady popsaného,ale nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janhonza
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út 24. únor, 2009 21:13    Předmět: Citovat

Už jsem jí nainstaloval a funguje.Bohužel je tam problém v tom,že když přímo v Opeře kliknu vlevo dole na MENU tak se mi celé PalmTX restartuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 8:48    Předmět: Citovat

A zkoušel sis hrát s nastavením vyrovnávací paměti, jak už tady bylo mockrát popsáno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janhonza
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 14:08    Předmět: Citovat

Jo,dal jsem to na nejmenší možné.Na těch 512.
Mně to normálně jede,ale padá to při pokusu o vstup do MENU Opery.Stánky se normálně zvětšují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412