Fórum - Zobrazit téma - Tungsten E2 a Sony Ericsson K 610i - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tungsten E2 a Sony Ericsson K 610i

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elmano55
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st 01. srpen, 2007 14:24    Předmět: Tungsten E2 a Sony Ericsson K 610i Citovat

Zdravím všetkých fanúšikov Palmov. Chcel by som poprosiť o radu. Mám Tungsten E2 (TE2) a v minulosti som ho mal spárovaný cez Bluetooth so Sony Ericsson(SE) K 700i. Opera mini, Versamail (Orangemail a Gmail) a SMS aplikácia mi fungovali v pohode až kým mi ten telefón neukradli. V súčasnosti mám SE K610i a fungovanie nie je až také bezchybné. Orangemail mi funguje bezchybne a Gmail vôbec ("Unable to connect to pop.gmail.com. Please verify your server name entry.). Takisto sa neviem pripojiť na web. Nefunguje to ani cez Operu mini ani cez pôvodný prehliadač. Pritom keď preložím SIM kartu do "záložnej" Nokia 8310 a spárujem to cez IR port všetko funguje ako predtým. Takisto pri použití Palm Wifi karty funguje všetko v pohode.

Kto vie poradiť????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 01. srpen, 2007 21:20    Předmět: Citovat

Přehazování SIM karty o ničem nevypovídá. Potřebuješ buď zvolit (nainstalovat) ovladač pro nový telefon do palmu a nebo upravit připojovací skript tak, aby šlapal s jiným telefonem. Co se týče Slovenska, tak to ale těžko radit, musel by se tu ozvat někdo, kdo s tím má praktickou zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmano55
nováček
nováček


Registrace: 28.12. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt 02. srpen, 2007 8:47    Předmět: MHS pomohlo Citovat

Trochu som včera študoval na fóre. Nainštaloval som MHS s verziou, ktorá podporuje aj slovenských operátorov (zatiaľ okrem O2), namiesto SE K610i som zvolil K 600 a funguje to (Radostný). Odporúčam aj pre ostatných s podobným problémom.

PS: Badel, vďaka za odpoveď (Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412