Fórum - Zobrazit téma - ISPIN - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ISPIN

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 6:51    Předmět: ISPIN Citovat

Ještě, když jsem měl stařého Visora tak jsem našel launcher ISPIN moc mě nezaujal ale jakmile jsem našel nové témata tak jsem ho používal na m515, a nyní na TT1.........Máte ho taky? Jste s ním spokojení? Já jo......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 9:46    Předmět: Citovat

Je sice fajn, ale moc pomalý. Respektive to jejich přepínání aplikací. Působí to na mě dojmem, že aplikace se nepřepne, ale ve skutečnosti nějak uloží, vypne, zapne se ta nová, ta se pak vypne,..... Prostě děsně pomalý. Vyzkoušel jsem snad všechny launchery, ale zůstal jsem u standardního Mrkající
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 9:55    Předmět: Citovat

njn, u ISPINU mě trochu štve to že nemůžeš odesílat z Programů ale jen ze Systému a Karty......ale jinak je docela good?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 10:04    Předmět: Citovat

Ispin jsem vnímal jako hodně nadějný projekt, který ale po rozšíření ZLauncheru usnul ve vývoji. Tehdy to byl ještě takový nadějný nedodělek, dnes už je to myslím pasé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 10:32    Předmět: Citovat

Jo no, chtělo by to dodělat a odbugovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 29. červen, 2007 10:42    Předmět: Citovat

Někdy před půl rokem jsem na 1rsc četl příspěvek od vývojáře, který sliboval naprosto "amazing speed". Ale jak to dopadlo dál nevím. Někomu se to může líbit i dnes, protože má navíc funkce, které se musí řešit u standardního launcheru doinstalací jiných prográmků. Mě to ale kvůli té své pomalosti opravdu neoslovilo.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne 01. červenec, 2007 15:48    Předmět: Citovat

Kéž by......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412