Fórum - Zobrazit téma - T E2 vs TX vs Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T E2 vs TX vs Treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KubaP
nováček
nováček


Registrace: 14.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 22:40    Předmět: T E2 vs TX vs Treo 680 Citovat

Dobrý den,
rozhoduji se čím nahradit můj bývalý Zire 31 (budiž mu jeho prasklý displej opraven v křemíkovém nebi). Nápady jsou v titulku, (O Treu 650 neuvažují - absence Bluetooth a vyčnívající anténa (všechny telefony které jsem kdy zničil (2 ze 4 používaných) dojely na ulomení externí antény) jsou přílišné handicapy, přičemž abych si vyjasnil jestli Treo nebo jeden z klasických Palmů, tak bych potřeboval vědět o tom Treu pár informací (žádné jsem dosud neměl v ruce): Je možné během telefonování spustit diář? (samozřejmě počítám s handsfree) Vydrží baterie Trea spíš srovnatelně s PDA nebo s mobily? (Mobil přeci jen musí být zapnutý téměř stále, PDA jen občas). A pokud klasické PDA, co mi TX nabídne s výjimkou trochu vyššího rozlišení (ale pouze s virtuální graffiti ploškou) a wi-fi (v dohledné době spíš nevyužiju, ve škole nám prakticky nikdy wifina nefunguje a taky se tam vyskytuji čím dál méně (-: ) navíc oproti E2? Díky za názory Kuba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 23:56    Předmět: Citovat

1. Treo 650 má Bluetooth.
2. Anténa u Trea se neláme, protože je velmi masivní! (za celou dobu servisování jsme zažili snad jen 2 případy)
3. Během telefonování je možné pracovat s jakýmikoliv běžnými aplikacemi.
4. Treo 650 má skvělou výdrž baterie, ale porovnávat to s klasickými PDA nelze, protože záleží na délce hovorů, síle signálu a mnoha dalších faktorech.
5. Jak jsi sám uvedl, hlavní devizou TX je Wi-Fi a hires+. Velmi podstatné jsou ale také rozměry displeje, tenčí šasi a pořádný stylus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KubaP
nováček
nováček


Registrace: 14.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 1:05    Předmět: Citovat

Díky za odpověď a prohloubení dilematu (-: , dřív než jsem našel tyhle stránky tak jsem srovnával na e-shopu kde BT ve specifikacích u Trea 650 chyběl )-:. Dále je fakt že ty antény jsem lámal u Ericssona T10 a Treo 650 ji ma od pohledu masivnější, i tak jsem se ale bál. Co se týče stylusu, tam vím o čem je řeč (Plastové párátko Zire 31 jsem nahradil stylusem pro E2 i za cenu lehkeho vycuhovani - kovovy neprohybajici se stylus je k psani pomoci graffiti nezbytnej.) Asi mi nakonec zbydou jako favorité TX a Treo 650. Dá se nějak srovnat výdrž Trea 650 s nějakým běžným mobilem? (ideálně s Nokií 6021, kterou mám teď (-: ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 1:46    Předmět: Citovat

Treo 650 vydrží déle ačkoliv má mnohem lepší displej, procesor, atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 15. leden, 2007 6:52    Předmět: Citovat

Mám E2 a doporučuji ho NEbrat. Už si nepamatuju jestli mám za sebou 4 nebo 5 reklamací. 650 nebo TX, viz badel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KubaP
nováček
nováček


Registrace: 14.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 16. leden, 2007 20:56    Předmět: Citovat

Diky za rady, nakonec se rozhoduju mezi TX a Fujitsu N560. Kdyby Palm delal neco s vestavenou GPS tak asi nevaham, takhle uvazuju zda VGA displej, GPS, IDOS apod. stoji za 4000 bez dane a starosti se zmenou platformy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. leden, 2007 21:06    Předmět: Citovat

Fujitsu Siemens jsou oproti palmům z hlediska zpracování dost nechutný plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KubaP
nováček
nováček


Registrace: 14.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 16. leden, 2007 21:17    Předmět: Citovat

Ja ho dneska mel v ruce (kamaraduv) a zpracovani mi nevadilo. Po tom prasklym displeji u Ziru je jasny ze at koupim cokoliv, tak urcite zaroven s kovovym pouzdrem (-:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 31. květen, 2007 15:40    Předmět: Citovat

windowsacke PDAčka mají dost ťitěrné stylusy pokud ovšem nechcete koupit multifunkční za 300,- myslim........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412