Fórum - Zobrazit téma - Zformátování palmu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zformátování palmu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xmaca
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 17:56    Předmět: Zformátování palmu Citovat

Prosím o radu...
Potřeboval bych komplet zformátovat LifeDrive o továrního nastavení.
Může mi nekdo poradit postup... Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. červen, 2007 18:36    Předmět: Citovat

Bodni palma do zad a hned potom přepni zapínací tlačítko doprava a tam jej drž po celou dobu resetovacího procesu. Až se objeví logo Palm, resetovací proces se zastaví. V tu chvíli pusť zapínací tlačítko a až se ti objeví dotaz, jestli si opravdu přeješ vše smazat, potvrď, že ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 20:58    Předmět: Citovat

Funguje to i na T3 ? Hard reset uz nepomaha :-\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:02    Předmět: Citovat

Co jestli funguje na T3? HR? Píšeš, že nepomáhá. Čemu nepomáhá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:08    Předmět: Citovat

Jak muzu na T3 obnovit tovarni nastaveni. Kdyz dam pri bodnuti do zad a drzeni talcitka jenom erase all data, tak tam stejne nejaky zbytky aplikaci zustanou a pak mi to dela bordel a palm furt pada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:19    Předmět: Citovat

To je vyloučeno, po továrním nastavení tam žádné zbytky aplikací nejsou. Leda že by se něco bootovalo z paměťovky, ale v tom by stejně žádnej problém bejt neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:47    Předmět: Citovat

jsem dal erase all data, pak jsem do radoby cistyho palmu narval programy ktery driv spolu byly v pohode a ted se tam stejne neco furt mele a kazdou chvili to jde o resetu, takze predpokladam, ze tam nejaci sotci zustali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:53    Předmět: Citovat

Pokud jsi tam "narval nějaký programy", tak se ti tam ty problémy vrací ze zálohy v počítači. POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 21:58    Předmět: Citovat

no zas az tak hloupy nejsem, jsem dal uplne novej hotsync ucet. jednou jsem tu cetl nejaky sileny navod, ze existuje nejaky ultimatni reset, kdy se musi jeste mackat zaroven hotsync tlacitko na kolibce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. červen, 2007 22:06    Předmět: Citovat

Tenhle Zero Reset se ale od HR liší jen v tom, že data smaže fyzicky a nikoliv jen logicky. S tvým problémem to nemá nic do činění.

Jestli je to tak, jak popisuješ, tak si nějaká aplikace po reinstalaci přes PC možná vytvoří conduit, kterej od někud znovu nacpe starý data do palmu. Jinak si to už vysvětlit neumim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 21. červen, 2007 10:19    Předmět: Citovat

majki napsal:
jsem dal erase all data, pak jsem do radoby cistyho palmu narval programy ktery driv spolu byly v pohode a ted se tam stejne neco furt mele a kazdou chvili to jde o resetu, takze predpokladam, ze tam nejaci sotci zustali


Hohó Radostný Speciálně co se týče PiLocu, tak ten je neuvěřitelně háklivý i na pořadí instalace. Na T5ce se mi osvědčilo pořadí PiLoc + nastavení lokalizace, Keyboard pro UWK + povolení podpory klávesnice v PiLocu, ovladače WiFi, a pak teprve všechno ostatní.
Tenhle problém se obecně týká všech aplikací které se spouštějí při bootu, protože si navzájem maskují prostředky hardwaru a jakmile některá z nich něco předává špatně, celé se to sesype. Takovou aplikaci musíš hodit v tomhle řetězci až úplně nakonec, jinak to fungovat nebude.
Jestli ses někdy pokoušel rozchodit víc rezidentů pod DOSem (typicky oddělenou lokalizaci klávesnice a písem), tak je to principiálně totéž Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412