Fórum - Zobrazit téma - rss na palm os - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

rss na palm os

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: pá 04. květen, 2007 17:24    Předmět: rss na palm os Citovat

Neviete poradiť nejaký kvalitný rss prehliadač pre palm? Používam mobipocket, ale ten sa bez počítača nedá zosynchronizovať. Vyskúšal som aj quick news, ale tá asi nepodporuje našu lokalizáciu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 04. květen, 2007 18:17    Předmět: Citovat

Resco Neeews
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: so 05. květen, 2007 19:27    Předmět: rss Citovat

neeeews sú super ale neukážu celé články.páči sa mi aj avant go len má obmedzenú kapacitu správ a priveľa reklám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 06. květen, 2007 10:42    Předmět: Re: rss Citovat

trimper napsal:
neeeews sú super ale neukážu celé články.páči sa mi aj avant go len má obmedzenú kapacitu správ a priveľa reklám.

Mno to není funkce neews ale toho RSS kanálu. RSS stahuju jak pro PALM, tak pro WM a mám to i v Opeře na PC. Stahuju stejné kanály a obsah je vždy stejný. Třeba na CNN se mi často místo článku zobrazí něco ve stylu "to read the whole story, please visit www.cnn.com".
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: ne 06. květen, 2007 12:46    Předmět: Citovat

mobipocket mi stiahne celé články aj na PC a palme len neukazuje linky.resco ukáže linky len na zahraničných kanáloch.zato si na slovenských mi ukáže len tri bodky a na českých nič.mobipocket mi vyhovuje len absentuje uňho možnosť synchronizácie cez wifi alebo bluetooth.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 07. květen, 2007 11:33    Předmět: Citovat

trimper napsal:
mobipocket mi stiahne celé články aj na PC a palme len neukazuje linky.resco ukáže linky len na zahraničných kanáloch.zato si na slovenských mi ukáže len tri bodky a na českých nič.mobipocket mi vyhovuje len absentuje uňho možnosť synchronizácie cez wifi alebo bluetooth.

To bude chyba v nastavení. Některé programy umožňují zadat třeba pouze adresu www.idnes.cz a RSS si najdou samy. U většiny programů se však musí odkaz na RSS zadat ručně. Zde bude ten problém. Není totiž možné, aby jeden program stahoval něco jiného než druhý. RSS je v XML, takže tak..
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: po 07. květen, 2007 15:23    Předmět: dík! Citovat

kanály boli zadané ručne,ale možno daný vydavateľ má nejaké chyby.nevadí,aj tak ďakujem Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 15:47    Předmět: Citovat

Vyborny je Quick News. Umi i podcasty. BTW vcera jsem zkousel Resco Neews a mam problem se stahovanim podcastu. Skoro vzdy se mi stahovani prerusi s hlaskou connection or website inactivity. Pritom v Quick news je to OK, problem s pripojenim nemam. Nestalo se vam to nekomu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cvrnda
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 22:55    Předmět: google reader Citovat

používám google reader - mám stejné nastavení doma i v práci. Chodími to i v mobilu (E50) i v Palmu (tady používám operu mini, jiný browsery maj problém s UTF).
Výhoda je, že nemám prblém s tím co už jsem v jednom zařízení přečet nemusím v druhém zase odlikávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412