Fórum - Zobrazit téma - moja prva a posledna skusenost s eShopom na palmhelp.cz - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

moja prva a posledna skusenost s eShopom na palmhelp.cz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 19:25    Předmět: moja prva a posledna skusenost s eShopom na palmhelp.cz Citovat

rad by som sa podelil o nasledovne zazitky...
... v piatok mi dorazil balik,kde malo byt T750 repas.chybal sync kabel a taktiez chybal drzak s fotorameckem zdarma v sulade s marcovou akciou. po telefonickej urgencii mi to vraj poslete - budiz...
... dnes dorazil dalsi balik, ktory obsahoval handsfree do auta-absolutne nefungujuci krap. po telefonickej reklamacii som to poslal spat (dufam,za mi to vymenia za nove,kedze nemam ziadny dokaz,ze som t poslal)-budiz, povedal som si,dam tomu este sancu...
...v baliku bola aj prakticka rozdvojka do autozapalovaca.nasadol som do auta,zapnem rozdvojku a- asi pominute citim divny zapach! ano, rozdvojka zacala horiet!!!
... tak nehnevajte sa pani,ale toto je uz aj na mna moc.no offense,ale mali by ste obcas preverovat,co vlastne predavate...
... a neodpiste mi nieco v style "je nam lito" - len ma top nas..e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 19:42    Předmět: Citovat

Opravdu je nám líto - ale odbavili jsme již několik tisíc objednávek, počet reklamací si troufnu odhadnout max. na několik málo desítek. Možná to pro Vás bude znít neuvěřitelně, ale máte prostě smůlu. Každá ze jmenovaných věcí je od úplně jiného dodavatele, což myslím dokazuje, že se jedná jen o nešťastnou souhru okolností. Pro nás to samozřejmě také není příjemné, protože reklamace řešíme v drtivé většinou výměnou za nový kus. Snad jste si svou smůlu u nás již vybral... Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 20:34    Předmět: Citovat

tym som si isty ;)
... ale uznajte - bakelitovy poziar v aute...
... ja som podnikatel a uvedene veci som nakupoval pre zakaznika. predstavte si,ze by som to nevyskusal a vyhorelo by to jemu. to je myslim natolko zavazne,ze dany produkt by som si na vasom mieste netrufal dalej predavat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 26. březen, 2007 20:44    Předmět: Citovat

No asi to byla smůla, mě v pátek dorazilo z Palm eShopu Treo 680 a všechno deklarované bylo tak jak má být a naopak jsem potěšen bonusem ve formě her který nebyl vůbec inzerován,a navíc si myslím že údaje uvaděné v eShopu jsou dosti korektní na rozdíl od jiných e shopů kde slíbí i nemožné a skutek utekl. Treo jsem obědnal ve čtvrtek a v pátek v poledne jsem nového miláška měl Radostný doma. Takže za sebe můžu říci že moje příští nákupy budou realizovány rozhodně zde. Pobavený
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 8:45    Předmět: repas treo 650 Citovat

Kupoval jsem repas treo 650 pro kamaráda-cizince, který se během své dovolené na moravě zamiloval do mé 650. Cena byla pro něj v porovnání s tím za kolik se prodávalo ve francii pohádková. Treo dorazilo, vypadalo moc pěkně (nový obal) a já mu pomohl s první istalací, ale zarazilo mě, že nějak moc "vrzalo". To jemu však vůbec nevadilo a v klidu s ním odjel. Když jsem s ním za pár dní mluvil, postěžoval si mi jak je ten fotoaparát mizerný a poslal mi pár fotek, které mi vyrazily dech-byly to stíny, prostě jen rozpité siluety. Dále na displeji byla skvrna, která večer přímo bila do očí. V servisu zjistili, že čočka foťáku byla nasazena nejen totálně nakřivo a ještě ji nějaké prase zapatlalo a flek na displeji byl od šroubku který byl přiskříplý pod displejem - ten šroubek tam byl navíc! Takže, když k ceně připočet cenu opravy byl pěkně nas***ý. Možná měl ten člověk, když to treo skládal po náročné noci, ale pustit něco v takovém stavu ven.... Šokovaný strašně mě to mrzelo a další dvě trea jsem už bral jinde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 9:13    Předmět: Citovat

Jsem si jistý, že "jinde" ti nic lepšího nenabídnou. U nás palmy sestavuje specializované pracoviště, které je auditované i od Nokie a můžu tě ujistit, že vyšší kvalitu zatím jiné lokální servisy nezajišťují. Je k naší smůle, že se samozřejmě častěji ozývají nespokojení než spokojení zákazníci. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 10:16    Předmět: Re: moja prva a posledna skusenost s eShopom na palmhelp.cz Citovat

sokrates napsal:
...v baliku bola aj prakticka rozdvojka do autozapalovaca.nasadol som do auta,zapnem rozdvojku a- asi pominute citim divny zapach! ano, rozdvojka zacala horiet!!!


Tohle se stát bohužel může, protože drobné příslušenství dělají šikmoočka, i kdyby na tom bylo napsáno Rolex. Podobnou rozdvojku v autě mám, je koupená v kamenném obchodě asi za 130 kaček (nemá kloub, zásuvky jsou vedle sebe) a pro změnu jsem měl problém s nevhodnou korunovou maticí zástrčky, takže se při vytažení ze zásuvky pravidelně "rozskakovala" na všechny strany. Po výměně bez problému, stejně jako dalších asi 18 kusů které jsem bral pro další lidi. Tyhle drobnosti se prodávají víceméně za cenu přepravy a výrobní náklady jsou pár korun. Kdo by si taky koupil rozdvojku za 5 stovek?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
black
nováček
nováček


Registrace: 7.2. 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 10:18    Předmět: Jeden spokojenej by tu byl Citovat

Jiz jsem v PalmHelpu koupil par repasi Palmiku a vzdy naprosto bez problemu. Ani jsem nepoznal nikdy ze jde o repase. Vsechny mi slouzili do posledni chvile a posledni Treo 650 mam jiz od zari a nebyt toho ze jsem s nim parkrat prastil o beton(trosku natlucenej Mrkající ) tak vypada stale jako novej.(PS.>jeste ze ma antenu Vysmátý ) Dik Vam vsem na Palm Help a poracujte tak dal.(aspon nekdo v teto republice) Vas urcite jeden z mnoha spokojenych zakazniku
_________________
Honza H.,Palm OS,Treo650,T3,M515,SharpPC,Vaio,GNULinux,
ukotvil jsem u RIM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 10:55    Předmět: Re: Jeden spokojenej by tu byl Citovat

black napsal:
Jiz jsem v PalmHelpu koupil par repasi Palmiku a vzdy naprosto bez problemu. Ani jsem nepoznal nikdy ze jde o repase. Vsechny mi slouzili do posledni chvile a posledni Treo 650 mam jiz od zari a nebyt toho ze jsem s nim parkrat prastil o beton(trosku natlucenej Mrkající ) tak vypada stale jako novej.(PS.>jeste ze ma antenu Vysmátý ) Dik Vam vsem na Palm Help a poracujte tak dal.(aspon nekdo v teto republice) Vas urcite jeden z mnoha spokojenych zakazniku





TEN STAV REPASÍ JE OPRAVDU PERFEKTNÍ - Nevědět že je to repas tak bych to nepoznal!!! (A že jsem nějakýho Palmíka už v ruce držel)
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 11:38    Předmět: Re: moja prva a posledna skusenost s eShopom na palmhelp.cz Citovat

masoxCZ napsal:
sokrates napsal:
...v baliku bola aj prakticka rozdvojka do autozapalovaca.nasadol som do auta,zapnem rozdvojku a- asi pominute citim divny zapach! ano, rozdvojka zacala horiet!!!


Tohle se stát bohužel může, protože drobné příslušenství dělají šikmoočka, i kdyby na tom bylo napsáno Rolex. Podobnou rozdvojku v autě mám, je koupená v kamenném obchodě asi za 130 kaček (nemá kloub, zásuvky jsou vedle sebe) a pro změnu jsem měl problém s nevhodnou korunovou maticí zástrčky, takže se při vytažení ze zásuvky pravidelně "rozskakovala" na všechny strany. Po výměně bez problému, stejně jako dalších asi 18 kusů které jsem bral pro další lidi. Tyhle drobnosti se prodávají víceméně za cenu přepravy a výrobní náklady jsou pár korun. Kdo by si taky koupil rozdvojku za 5 stovek?

Hele.. Problém není v tom kdo to dělá, ale za kolik se to prodává. Pokud budeš chtít nabíječku k mobilu Nokia do auta a budeš ochoten dát jenom 68Kč, pak kvalita bude mizerná. Bez ohledu na to, jestli jsem to dělal já, můj kamarád na koleně a nebo ty tvoje šikmoočka.
A kamenej obchod ti rozhodně NIC nezaručuje Mrkající I v kameném obchodě můžeš koupit příslušenství, co tě klidně zabije (viz baterie Nokia co explodovaly).
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út 27. březen, 2007 20:39    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Jsem si jistý, že "jinde" ti nic lepšího nenabídnou. U nás palmy sestavuje specializované pracoviště, které je auditované i od Nokie a můžu tě ujistit, že vyšší kvalitu zatím jiné lokální servisy nezajišťují. Je k naší smůle, že se samozřejmě častěji ozývají nespokojení než spokojení zákazníci. Smutný


aby som nepisal len negativa,to treo 750 funguje zatial super,ale keby som nemal nabijacku a sync kabel z T680,tak by bola absencia sync kabla v baliku zasadna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 18:38    Předmět: Moja prvá a posledná skúsenosť s Palmshop-om Citovat

V lete som sa rozhodoval pre kúpu navigácie pre Palm TX. Keďže som si chcel vybrať čo naoptimálnejšiu kombináciu, nechal som si poradiť. Napísal som teda Badelovi, ktorý mi veľmi ochotne poradil. Urobil som dobre, že som s kúpou počkal až doteraz, pretože eshop bol inovovaný a navyše sa začal predávať BTGP28-plus. To je úplná bomba ako kvalitou, tak aj cenovo! Cez víkend som si veci objednal a vo štvrtok som ich už mal doma. No "chybička se vloudila" a namiesto CL nabíjačky som dostal AC nabíjačku. Reklamácia bola vybavená veľmi profesionálne a ako odškodné za poštovné som dostal Crystal Screen Protector, ktorého cena poštovné reklamovaného tovaru prevyšuje viac ako dvojnásobne! A posledná bomba-reklamáciu som na poštu v NZ podával vo štvrtok poobede a v stredu som ju už mal v rukách! Díky za super služby!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt 06. listopad, 2008 12:19    Předmět: Citovat

Já bych si nemohl stěžovat na kvalitu obchodu, ale na tvůrce, kteří neodvedli svou práci poctivě....

Konkrétně narážím na SmartMaps: Uváděli, že v updatu je zahrnuta pro Nokia LD3W modul - nefunguje, přitom v jiné aplikaci ano. Koupil jsem si doporučovaný Evolve - Funguje, ale připojím ho někdy napošesté, někdy na podesáté, někdy napoprvé; pokud se naviguji odněkud někam, pak dám jiná místa a znovu se navigovat, tak se dočkám resetu, Power Management může být fajn, ALE na Treu 680 díky němu stále svítí podsvícení klávesnice, které mám jinak neustále vypnuto, zkrátka, hnus...

Kdybych SM tady nekoupil se slevou, tak už jsem je otřískal výrobci o hlavu... Zcela mi zlikvidovali mé kladné představy o českých vývojářích... Co už.

Ale jak říkám, sleva potěšila, jen je třeba vědět, do čeho člověk jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. listopad, 2008 15:16    Předmět: Citovat

Úpravu aplikace pro kompatibilitu s Nokia LD3W modulem v PLANstudiu prováděli speciálně na náš popud. Jestli to už novějších verzích potom znovu nefungovalo nevím, ale to lze těžko všechno ověřovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá 07. listopad, 2008 8:37    Předmět: Citovat

Já vím, tady spíše šlo o tu slevu, která se mi velice líbila - ale kdybych věděl předem, o co jde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412