Fórum - Zobrazit téma - Rozhozeny digitizer na TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozhozeny digitizer na TX
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 28. leden, 2007 21:02    Předmět: Rozhozeny digitizer na TX Citovat

Zda se mi, ze mam v leve casti displeje rozhozeny digitizer(je to od leve casti asi tak 1.5cm), je to po cele vysce displeje. Rozhozene je to smerem nahoru asi tak 1-2mm. Ptam se tedy, jestli je to na reklamaci. Zkousel jsem to i bez folie a po hardresetu. Stalo se mi taky, ze palm pri kalibraci digitizeru vytuhnul.

dik za radu.

PS: palm je mesic stary.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 28. leden, 2007 21:58    Předmět: Citovat

To urcite reklamuj. Kdyby to z nejakeho duvodu nevyslo, tak zkus pouzit programek PowerDigi od Dmitriho...
Ja mam u T3 taky rozhasenej digitizer ale s tim PowerDigi je to v poho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 28. leden, 2007 22:15    Předmět: Citovat

majki napsal:
To urcite reklamuj. Kdyby to z nejakeho duvodu nevyslo, tak zkus pouzit programek PowerDigi od Dmitriho...
Ja mam u T3 taky rozhasenej digitizer ale s tim PowerDigi je to v poho

mam tam nainstalovany PowerDigi a je to v pohode. Uvidime jestli se to zhorsi i pri pouziti PowerDigi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 29. leden, 2007 0:19    Předmět: Citovat

nihilt napsal:

mam tam nainstalovany PowerDigi a je to v pohode. Uvidime jestli se to zhorsi i pri pouziti PowerDigi

No stejně bych to raději vyreklamoval, protože není důvod mít zbytečně rozhozenej digitizér u novýho palmu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po 29. leden, 2007 10:51    Předmět: Citovat

Zdravím, můžete prosím trochu popsat pojem "rozhozený digitizér"? Někdy mám dost velký problém napsat některé, zejména skládané znaky v Graffiti 2(T, K atd.) Zdá se mi jako kdyby se graffiti ploška snažila doplňovat písmenka. Přičítám to svým nemotorným prstům, ale možná bude chyba někde jinde. Bez folie jsem nezkoušel psát a při kalibraci mi zatím LD nevytuhnul.Dík.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 29. leden, 2007 16:17    Předmět: Citovat

Alespon u me to funguje tak, ze v dolni plose displeje mi digitizer detekuje tuknuti penem o neco vyse, nez se jsem skutecne tukl. Takze mimo jine mam problem psat treba na klavesnici, protoze mi to pise pismenka z vyssi rady nez klikam.
Jak uz jsem ale psal, tak s programkem PowerDigi to slape v pohode
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 8:13    Předmět: Citovat

jj, díky za info Radostný PowerDigi pro jistotu vyzkouším.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 18:04    Předmět: Citovat

Obcas mam taky trosku rozohzeny digitizer, cca 1-2mm. Ale proc pisu. Ja mam taky asi problem. Kdyz delam kalibraci, tak tukam na ty 3 kalibracni body vetsinou tak 10x po sobe nez si TX usmysli, ze jsem to uz udelal poradne. To prece taky neni normalni.... aspon jsem se s tim na zadnem mem jinam Palmu nikdy nesetkal. Reklamovat se mi to nechce. Za prve jsem to kupoval od francouzskoho distributora, takze bych musel poslat do francie a za druhe nechce se mi byt mesic bez TX. I kdyz bych na ten mesic mohl zamestnat Treo, ale vite jak je to... zvyk je zelezna kosile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 18:07    Předmět: Citovat

Tenhle problém skutečně značí, že něco není úplně v pořádku. Osobně bych to na tu reklamaci poslal. Pokud s tím máš problém, můžeme záruční reklamaci zprostředkovat (250,- Kč + poštovné). Servisní zakázky se zadávají zde: servis.palmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 18:10    Předmět: Citovat

Možná jednodušší a cenove stejně dostupné je to PowerDigi. Sice závadu nevyřeší, ale překoná ji. Takže pokuď ti jde jen o výsledek, tak s PowerDigi nebudeš muset čekat na opravu Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 19:02    Předmět: Citovat

majki napsal:
Možná jednodušší a cenove stejně dostupné je to PowerDigi. Sice závadu nevyřeší, ale překoná ji. Takže pokuď ti jde jen o výsledek, tak s PowerDigi nebudeš muset čekat na opravu Radostný


Je otazka, zda software muze vyresit HW problem... verim, ze PowerDigi muze byt v urcitych situacich docasnym resenim.... ale jako konecne reseni...? Pripadne mne vyvedte z omylu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 20:34    Předmět: Citovat

Permon napsal:

Je otazka, zda software muze vyresit HW problem... verim, ze PowerDigi muze byt v urcitych situacich docasnym resenim.... ale jako konecne reseni...? Pripadne mne vyvedte z omylu:-)

Tak to nevím ale zatím to funguje Vysmátý a rozhodne je levnejší program za necelé tři stovky než oprava digitizéru...
Mně se to pokazilo až po záruční době, do opravy se mi nechtělo investovat, tak jsem si na to zvykl a když přišlo PowerDigi, tak jsem se radoval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 30. leden, 2007 20:58    Předmět: Citovat

majki napsal:
Permon napsal:

Je otazka, zda software muze vyresit HW problem... verim, ze PowerDigi muze byt v urcitych situacich docasnym resenim.... ale jako konecne reseni...? Pripadne mne vyvedte z omylu:-)

Tak to nevím ale zatím to funguje Vysmátý a rozhodne je levnejší program za necelé tři stovky než oprava digitizéru...
Mně se to pokazilo až po záruční době, do opravy se mi nechtělo investovat, tak jsem si na to zvykl a když přišlo PowerDigi, tak jsem se radoval


Kdyz je to po zaruce, tak to chapu. Ja menil digitizer na sve TT3 v zaruce. Byl rozhozeny cca o 2cm! Nepouzitelne.. (2 roky zpet).
Nyni s TX nemam problem. Pouze ta kalibrace je nejaka podivna. Ale jinak je digitizer pomerne presny a nedela zadny problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 9:45    Předmět: Citovat

No mě to ujelo asi o půl centimetru, ale v důsledku to znamenalo, že s vysunutým flipem jsem nemohl tapnout na statusbar a psaní na klávesnici byly takové výstřely do tmy Vysmátý
No ještě že máme Dmitriho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 14:47    Předmět: Citovat

Nekdy se mi taky stava, ze v graffity plosce spatne rozeznava znaky, a hlavne znak T
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 20:27    Předmět: Citovat

To je asi spíš o tréninku, některý písmenka mi to taky nechce věřit Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 20:31    Předmět: Citovat

treba, kdyz chci udelat mezeru, tak mi to treba napise pismenka mn nebo wn apod. taky musim vic tlacit na stylus, nez treba kdybych psal uplne v horni casti displeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 20:55    Předmět: Citovat

Tohle dost často způsobuje stará fólie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st 31. leden, 2007 20:57    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tohle dost často způsobuje stará fólie.

Ale hacek je v tom, ze ta folie je stara asi tak mesic i vcetne palmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 01. únor, 2007 17:09    Předmět: Citovat

No tak může být třeba malinko křivě nalepená. To je úplná alchymie to nalepit správně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412