Fórum - Zobrazit téma - Launchery - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Launchery
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 18:45    Předmět: Launchery Citovat

Chtěl bych se vás zeptat, jaké Launchery používáte ve svých Palmech. Je mi celkem jasné, že povede zLauncher, ale zajímá mě, zda používáte a máte zkušenosti i s jinými launchery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 19:09    Předmět: Citovat

Dřív jsem používal Megalauncher a krátce jsem zkusil i Launcher X, ale po příchodu ZLauncheru už byla volba jasná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 20:58    Předmět: Launcher III Citovat

Pouzivam Launcher III verze 2,2 freeware. Je hoodne starej, ale jinak celkem fajn. Holt chybi novejsi veci jako podpora D-padu atd. Ale nepredpokladam ze bys ho zacal taky pouzivat Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 21:29    Předmět: Re: Launcher III Citovat

nox napsal:
Pouzivam Launcher III verze 2,2 freeware. Je hoodne starej, ale jinak celkem fajn. Holt chybi novejsi veci jako podpora D-padu atd. Ale nepredpokladam ze bys ho zacal taky pouzivat Pobavený


no, ja se na to neptam proto, ze bych hledal Launcher pro sebe Radostný Proste si jen pripravuju pudu pro dalsi clanky Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 21:52    Předmět: Citovat

Standardní launcher - ten taky umí beamovat, mazat, pozadí,... Má prostě všechno co jsem našel u ZLauncheru. Ano, pravda, u ZLauncheru mnoho věcí jde snadněji, u standardu jsem tak trochu otrok protože vše je přes menu.. Standardní launcher je pro mě jasná volba. V poslední době jsem vyzkoušel Hi-launcher, iSpin, LauncherX, LNCHR (dnes Treo launcher) - ten byl ale nejhorší, neumí nic než spouštět, pro mazání, beamování,...... se musí do standardního - , Winlauncher, Facer. Ani jeden mě nenadchl, akorát mi to žere zbytečně paměť a zpomaluje zařízení. iSpin byl nejhorší, to bylo utrpení. To ten jejich multitasking klidně oželím a můžou si to tam strčit i hezky naštorc, protože tak pomalé zařízení jsem ješte neviděl. Winlauncher zase má problém s češtinou v kalendáři a tasks v jeho Today. LauncherX byl fajn, ale nezaujal mě.

Malý tip: zkouším Propel od iambic.com. Zatím to vypadá nadějně, prej by to mohl být i nástupce ZLauncheru. Rozhodně je rychlejší, ale s přidáváním fcí se to může změnit.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 01. leden, 2007 22:33    Předmět: Citovat

No už jsme tady spolu jednou probírali, že ZLauncher umí celou řadu věcí, které ten základní launcher nejen že neumí jednoduše, ale neumí je vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 1:00    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Malý tip: zkouším Propel od iambic.com. Zatím to vypadá nadějně, prej by to mohl být i nástupce ZLauncheru. Rozhodně je rychlejší, ale s přidáváním fcí se to může změnit.


Teda ja ted Propel zkousim taky a ackoli ma nektere vynikajici funkce, tak je, tedy alespon na Treu naprosto nepouzitelny... Nebo jsem uplne hloupy a nevim jak s nim zachazet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 7:06    Předmět: Citovat

nejradsi mam appshelf - velmi rychly, dobre pluginy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 10:42    Předmět: launchery Citovat

Taky jsem testoval snad vsechny launchery co existuji a nakonec si koupil ZLauncher.
Pak jsem presel na Treo 650 a ZLauncher zacal hooodne zlobit (resety se ztratou preferenci). Tak sel pryc a po par dnech dalsiho hledani a testovani dalsich launcheru jsem zjistil, ze mi ouplne staci defaultni launcher a u nej i zustal. Veci ktere neumi resim jinymi specialnimi aplikacemi a je to v poho Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 11:57    Předmět: Re: Launcher III Citovat

nox napsal:
Pouzivam Launcher III verze 2,2 freeware. Je hoodne starej, ale jinak celkem fajn. Holt chybi novejsi veci jako podpora D-padu atd. Ale nepredpokladam ze bys ho zacal taky pouzivat Pobavený


btw... mas anglickou, nebo francouzkou verzi? Jestli tu anglickou, mohl bys mi ji poslat na mail (nexus zavinac palmhelp.cz)? Dik...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 14:19    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No už jsme tady spolu jednou probírali, že ZLauncher umí celou řadu věcí, které ten základní launcher nejen že neumí jednoduše, ale neumí je vůbec.

Jj, pravda, třeba spouštění z karty standardní launcher neumí, na to musím mít nějakou další aplikaci. Ale kombinací těch aplikací mi to stejně zabírá méně místa než Zlauncher..

teret napsal:
nejradsi mam appshelf - velmi rychly, dobre pluginy

Jj, ten je výborný. Ale je dělaný spíš aby to lahodilo oku, tomu odpovídá velikost. Ale jinak fakt super

nexus6 napsal:

Teda ja ted Propel zkousim taky a ackoli ma nektere vynikajici funkce, tak je, tedy alespon na Treu naprosto nepouzitelny... Nebo jsem uplne hloupy a nevim jak s nim zachazet...

Na jakém Treu a co tam nefunguje? Že bych to zkusil u sebe na E2.. Tedy kromě bočních tlačítek Vysmátý Ještě je také dobré vzít v potaz že to je teprve první verze (ale už na poměrně vysoké úrovni).
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 02. leden, 2007 15:55    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

nexus6 napsal:

Teda ja ted Propel zkousim taky a ackoli ma nektere vynikajici funkce, tak je, tedy alespon na Treu naprosto nepouzitelny... Nebo jsem uplne hloupy a nevim jak s nim zachazet...

Na jakém Treu a co tam nefunguje? Že bych to zkusil u sebe na E2.. Tedy kromě bočních tlačítek Vysmátý Ještě je také dobré vzít v potaz že to je teprve první verze (ale už na poměrně vysoké úrovni).


Na 680ce... Vicemene sem nepochopil prepinani mezi zalozkami... Protoze home tlacitko prepina mezi pohledy, misto toho, aby klasicky listovalo mezi kategoriemi... Navic pokud chces mezi zalozkami listovat bez pouziti pera, musis najet na tu listu, kde jsou, zmacknout potvrzovaci stred a pak teprve muzes smere doleva a doprava listovat mezi temi zalozkami... Pokud jich tam mas ale vic a nevejdou se na jednu obrazovku, tak se ten pohled neuraci skrolovat, takze kdyz vyjedes z obrazovky, nevidis, kterou zalozku to vlastne mas momentalne zvolenou... des...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
runner
nováček
nováček


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st 03. leden, 2007 8:08    Předmět: Citovat

Propel je okopírovaný Initiate, který je na světě už přes rok. Možná ho jen Iambic koupil a přejmenoval, ale na www.treonauts.com se Initiate zatím pořád prodává. Mimochodem jsem ho v Treu měl taky, šel hned pryč. Tenhle typ ovládání mi nevyhovuje.Vůbec.
_________________
__________________________
TREO 650 + 1GB SD + BT GPS
LifeDrive + 512MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 03. leden, 2007 12:52    Předmět: Citovat

Launcher X. Jednoduché, přehledné, funkční.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 11:52    Předmět: Citovat

iPhone launcher: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3490#3490
Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 13:59    Předmět: Citovat

Badel napsal:
iPhone launcher: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3490#3490
Pobavený

JJ, JÁ jsem prostě ten nejlepší Machr Machr Machr Vysmátý . Ale skutečně mi to připadá jako TreoLauncher, dříve LNCHR. Taky to umí jen spouštět a ještě jenom něco a taky to neumí standardní fce launcheru. Možná si s tím trochu pohrát, dát pryč ty statické ikony (Cingular,..) a bylo by to jako LNCHR. Ale já bych to stejně asi nevyužil Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
stulmy
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 9:38    Předmět: Citovat

Zdravim,mam taktez Treo 650 a ted mam Silver.Vypada dobre,ale na zLaunher neni.P.S.Nevite nekdo,kde se da sehnat zadarmo.Moc dekuji.Stulmy Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 9:49    Předmět: Citovat

stulmy napsal:
Zdravim,mam taktez Treo 650 a ted mam Silver.Vypada dobre,ale na zLaunher neni.P.S.Nevite nekdo,kde se da sehnat zadarmo.Moc dekuji.Stulmy Treo 650

Zadarmo treo nebo zadarmo Zlauncher? Pobavený Případně silver, tak stříbrnou barvu by mohli mít v nějakých lakýrnických potřebách. Potřebuješ email? Vysmátý Vysmátý Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gestoned
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 10:59    Předmět: Citovat

nosferatu135 napsal:
Launcher X. Jednoduché, přehledné, funkční.


ScrBtn

- umí jen spouštět programy (i z flash karty),
- je super rychlý,
- dělá na obrazovce velká tlačítka, která se snadno spustí prstem (bez stylusu),
- umí přiřadit spouštění programů všem tlačítkům 5ti-tlačítkového navigátoru
- podporuje Hi-Res 320x480 i v režimu na šířku,
- lze nastavit, aby byla třeba jen 2x2 = 4 obrovská tlačítka na obrazovce, nebo 9x9 malých tlačítek, nebo cokoliv mezi tím, a komu to nestačí, přidá další obrazovky plné tlačítek, které se přepínají jedním z tlačítek.
- Je ZDARMA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 13:18    Předmět: tak jak? Citovat

Mám Tungsten T..a používám iSpin..bohužel Smutný ...co byste mi teda doporučily? Potřebuju hlavně spouštět SPOLEHLIVĚ aplikace z karty a nějak rozumě si je poskládat..abych se v nich vyznal..a hlavně ZADARA Vysmátý Lahodit oku to může taky..zlobit se nebudu...ten standartní launcher neumí rozdělit aplikace na kartě do skupin a je šerednej..jinak by mi ani nevadil...v ispinu se dělá hezky ale blbnou mi ty jejich zástupci na ploše i v nabídce start.
Tak díky za odpověď..zatim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412