Fórum - Zobrazit téma - Palm pod stromečkem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm pod stromečkem
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 24. prosinec, 2006 12:08    Předmět: Palm pod stromečkem Citovat

Tak jsem zvědav, kolik lidí se tu pochlubí s palmistickými dárky pod stromkem Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 24. prosinec, 2006 12:13    Předmět: Re: Palm pod stromečkem Citovat

Badel napsal:
Tak jsem zvědav, kolik lidí se tu pochlubí s palmistickými dárky pod stromkem Mrkající

Mno ježíšek mi říkal že mi pod pařez nadělí nějakou tu kartu když se budou zdražovat Machr Machr Machr Machr Machr Tak se nechám překvapit Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 24. prosinec, 2006 12:16    Předmět: Citovat

No me ma Jezucha prinest pod strom noveho Palma TX, tak uvidime Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 24. prosinec, 2006 22:42    Předmět: Citovat

Ja dostal naježíno tohleto


Tak jsem zvědavej, jestli se to dá vůbec prakticky používat.....
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 25. prosinec, 2006 7:22    Předmět: Citovat

Zkus na tom Graffiti, schválně co to udělá LOL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po 25. prosinec, 2006 10:43    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Ja dostal naježíno tohleto

Tak jsem zvědavej, jestli se to dá vůbec prakticky používat.....


Jestli se nepletu, funguje to tak, že se píše na papír a přenáší se to obrazovkou do pamětí, papír je jako kopírák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 25. prosinec, 2006 13:39    Předmět: Citovat

Tak tak... Přijde mi, že je to stále tak na půl cesty. Až tam místo papíru bude dotykový displej a zároveň to nebude drahý jako tablet PC, tak to bude lepší budoucnost "e-papíru"
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 25. prosinec, 2006 20:45    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Tak tak... Přijde mi, že je to stále tak na půl cesty. Až tam místo papíru bude dotykový displej a zároveň to nebude drahý jako tablet PC, tak to bude lepší budoucnost "e-papíru"

Mno ale na rychlý záznam poznámek je to fajn. A dá se to později poslat emailem. Takže využití bych viděl
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajoncek3
nováček
nováček


Registrace: 21.12. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 26. prosinec, 2006 12:54    Předmět: Citovat

Ja som dostal pod stromcek Palma Tungsten E2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 26. prosinec, 2006 13:52    Předmět: Citovat

Pajoncek3 napsal:
Ja som dostal pod stromcek Palma Tungsten E2.

Ten mám též.. Přeju ti ho, ale doporučuji aby sis ho užil co nejvíc než absolvuješ sérii reklamací a oprav
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 26. prosinec, 2006 20:48    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Pajoncek3 napsal:
Ja som dostal pod stromcek Palma Tungsten E2.

Ten mám též.. Přeju ti ho, ale doporučuji aby sis ho užil co nejvíc než absolvuješ sérii reklamací a oprav


Ale notak... Nevzbuzuj tu paniku u novacka... Snad bude mit stesti a jeho kus bude patrit mezi ty bezproblemove...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajoncek
nováček
nováček


Registrace: 21.12. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 17:09    Předmět: Citovat

U mna paniku nevyvola,viem o vsetkych problemoch s e2kami. V skutocnosti su vadne asi len 2% kusov a to je pre mna prijatelne riziko. Dovod toho ,ze je na reklamacii najviac e2jek bude ten ,ze sa ich najviac aj predava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 17:20    Předmět: Citovat

Pajoncek napsal:
U mna paniku nevyvola,viem o vsetkych problemoch s e2kami. V skutocnosti su vadne asi len 2% kusov a to je pre mna prijatelne riziko. Dovod toho ,ze je na reklamacii najviac e2jek bude ten ,ze sa ich najviac aj predava.


No jak jsem psal, preji hodne stesti... Jinak ja si asi dodatecne najezim Treo 680 Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 20:29    Předmět: Statistiky Citovat

Neexistuji nejake oficialni statistiky reklamovatelnosti jednotlivych modelu? Mimochodem tohle by svedcilo u vsech vyrobku, aby bylo jasne poznat kdo prodava jak kvalitni zbozi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 20:35    Předmět: Re: Statistiky Citovat

nox napsal:
Neexistuji nejake oficialni statistiky reklamovatelnosti jednotlivych modelu? Mimochodem tohle by svedcilo u vsech vyrobku, aby bylo jasne poznat kdo prodava jak kvalitni zbozi.

"Kdo prodává jak kvalitní zboží" - ať je to cokoliv, nejde to říct. Prodejce je pouze prodejce a on nemůže za kvalitu či nekvalitu zboží. Pouze prodává. A taky se líší kus od kusu. Takže jednou by prodal něco kvalitního, podruhé ne. Takže statistika akorát na (_I_) Vysmátý

ot:
Zkuste mi to (_I_) odfiltrovat. Jen tak jestli to půjde Mrkající
/ot
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 21:04    Předmět: Citovat

Taktez zastavam stejny nazor, jako Jack... Navic si myslim, ze tohle vyresi trh samotny. Podivejte se treba na statistiky spolehlivosti automobilu, ktere zpracovava TUV nebo JD Power. Kolik procent zakazniku na tyto statistiky hledi pri koupi automobilu? Naproste minimum. Pokud je nejake auto doopravdy smejd a rozpada se, zakaznici ho i bez statistik prestanou kupovat a automobilka s tim musi neco delat. Ale to, zda se auto umistilo na 5., 10. nebo 20. miste v zebricku spolehlivosti je kazdemu uprimne fuk, nikdo na to oheld nebere (krom nekolika inteligentu, kteri v zivote nevlastnili auto, ale dovedou o tom hodiny diskutovat ve forech motoristickych magazinu).

S elektronikou je to podobne. To, ze je vyrobek nekvalitni se rychle rozkrikne, pokud to neni zase tak vazne, zakaznici na to neberou ohledy (viz E2). Na druhou stranu je tu jeste fakt, ze pokud chcete Palm stredni tridy, nemate prakticky na vyber a E2 si koupit musite. Takze vam statistika spolehlivosti stejne nepomuze a muzete jen doufat, ze narazite na dobry kus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 21:18    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Taktez zastavam stejny nazor, jako Jack... Navic si myslim, ze tohle vyresi trh samotny. Podivejte se treba na statistiky spolehlivosti automobilu, ktere zpracovava TUV nebo JD Power. Kolik procent zakazniku na tyto statistiky hledi pri koupi automobilu? Naproste minimum. Pokud je nejake auto doopravdy smejd a rozpada se, zakaznici ho i bez statistik prestanou kupovat a automobilka s tim musi neco delat. Ale to, zda se auto umistilo na 5., 10. nebo 20. miste v zebricku spolehlivosti je kazdemu uprimne fuk, nikdo na to oheld nebere (krom nekolika inteligentu, kteri v zivote nevlastnili auto, ale dovedou o tom hodiny diskutovat ve forech motoristickych magazinu).

S elektronikou je to podobne. To, ze je vyrobek nekvalitni se rychle rozkrikne, pokud to neni zase tak vazne, zakaznici na to neberou ohledy (viz E2). Na druhou stranu je tu jeste fakt, ze pokud chcete Palm stredni tridy, nemate prakticky na vyber a E2 si koupit musite. Takze vam statistika spolehlivosti stejne nepomuze a muzete jen doufat, ze narazite na dobry kus.

Asi tak.. U PALM je problém taky ten že je pouze spodní třída (Z22), střední (Tungsten E....) a vyšší - TX, LD. Žádná vyšší střední třída nebo nižší. A já jako student opravdu nemohl vybrat nic jiného než E2. Zire 31 předtím bylo OK, ale už nešlo znovu koupit. Nikde ho neměli skladem apod.
Spousta lidí ale na to kouká jako já - není možné aby nějakej solidní výrobce udělal celou řadu šmejdskou. Věřím že v první řadě záleží na chování se k výrobku a potom na kusu. Nevěřím že X je statisticky poruchovější než Y (ačkoliv to statistika tvrdí a vychází ze solidních materiálů). U normálních lidí v první řadě rozhoduje cena a vzhled. Pak to ostatní. A že to má nějaké chyby se klidně přehlédne.

Já už martyrium s reklamací mám za sebou (5x) a teď to konečně funguje. Aj, tak zejtra se něco podělá, zakřiknul jsem to Rozpačitý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 21:25    Předmět: Citovat

Tak hlavne at se nic nepodela Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 21:57    Předmět: Re: Statistiky Citovat

jacktalking napsal:
nox napsal:
Neexistuji nejake oficialni statistiky reklamovatelnosti jednotlivych modelu? Mimochodem tohle by svedcilo u vsech vyrobku, aby bylo jasne poznat kdo prodava jak kvalitni zbozi.

"Kdo prodává jak kvalitní zboží" - ať je to cokoliv, nejde to říct. Prodejce je pouze prodejce a on nemůže za kvalitu či nekvalitu zboží. Pouze prodává. A taky se líší kus od kusu. Takže jednou by prodal něco kvalitního, podruhé ne. Takže statistika akorát na (_I_) Vysmátý

ot:
Zkuste mi to (_I_) odfiltrovat. Jen tak jestli to půjde Mrkající
/ot


Jsem to blbe napsal, jsem myslel ze ty statistiky by mel uvadet vyrobce. Proste vyrobilo a prodalo se tolik kusu a kolik z toho slo na reklamace. Jednou jsem neco takovyho cetl o mobilech a bylo to dost necekany.

Jinak pote co jsem prave na tomto serveru cetl o E2 bych si je ja osobne nekoupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so 30. prosinec, 2006 22:13    Předmět: Citovat

No, to zverejnovani statistik vyrobci by nejspis musel naridit nejaky zakon, protoze vyrobci tohle moc dobrovolne delat nebudou... A kdyby to mel byt zakon, tak to opet znamena krasneho byrokratickeho simla a spoustu problemu a korupce a vseho mozneho, vsak to zname...

Ja si stale myslim, ze tohle proste vyresi trh sam za sebe. Ty by sis E2 nekoupil, potom, co sis tady precetl zazitky jacka a me, stovky dalsich si ho ovsem koupili (celosvetove statisice). A jestli je E2 opravdu takovej smejd, jak jsem ho poznal ja a jack, tak se to Palmu proste vrati, at uz v loajalite zakazniku, nebo treba tim, ze budou mit vysoke naklady na reklamace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412