Fórum - Zobrazit téma - Treo - nefunguje vestavene sluchatko - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo - nefunguje vestavene sluchatko

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 18:29    Předmět: Treo - nefunguje vestavene sluchatko Citovat

Zdravim,

mam problem s Treem (v posledni dobe jich nejak pribyva, jako by naznacovalo ze cena Treo 680 je tak zajimave, ze do ni mam jit) Ale zpet k veci.

Vcera jsem na chvili poslouchal MP3 na Treu pres sluchatka (porta pro). Pak jsem mel prichozi hovor, vysunul jsem tedy jack sluchatek a prijmul hovor. Ovsem nic jsem neslysel. Vestavene sluchatko bylo uplne zticha. Zkusil jsem tedy reset. Zadna zmena. Tak jsem si zkusil po par dnech i Hard Reset... a nic. Zkousel jsem i HF co je pribalena k Treu. Sluchatko HF samozrejme funguje a telefonovat tedy jde. Nicmene cca za 2 hodiny, vestavene sluchatko zacalo fungovat. A pak az do vecera. Opet jsem pripojil HF a po par zapojenich odpojenich zase slo vse v pohode. Atd.... Nemuzu vysledovat ale zadne souvislosti.

Zajimave je, ze kdyz nejde vestavene sluchatko, tak nejdou ani systemove zvuky (tukani pri pohybu v launcheru, chybove hlasky atd.) To se mi zda jako zvlastni vec, ktera by mohla ukazovat spise na softwarovy nez herdwarovy problem.

Stalo se nekomu neco podobneho? Pokud ano, pls help.
DIKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 19:05    Předmět: Re: Treo - nefunguje vestavene sluchatko Citovat

Permon napsal:
Zdravim,

mam problem s Treem (v posledni dobe jich nejak pribyva, jako by naznacovalo ze cena Treo 680 je tak zajimave, ze do ni mam jit) Ale zpet k veci.

Vcera jsem na chvili poslouchal MP3 na Treu pres sluchatka (porta pro). Pak jsem mel prichozi hovor, vysunul jsem tedy jack sluchatek a prijmul hovor. Ovsem nic jsem neslysel. Vestavene sluchatko bylo uplne zticha. Zkusil jsem tedy reset. Zadna zmena. Tak jsem si zkusil po par dnech i Hard Reset... a nic. Zkousel jsem i HF co je pribalena k Treu. Sluchatko HF samozrejme funguje a telefonovat tedy jde. Nicmene cca za 2 hodiny, vestavene sluchatko zacalo fungovat. A pak az do vecera. Opet jsem pripojil HF a po par zapojenich odpojenich zase slo vse v pohode. Atd.... Nemuzu vysledovat ale zadne souvislosti.

Zajimave je, ze kdyz nejde vestavene sluchatko, tak nejdou ani systemove zvuky (tukani pri pohybu v launcheru, chybove hlasky atd.) To se mi zda jako zvlastni vec, ktera by mohla ukazovat spise na softwarovy nez herdwarovy problem.

Stalo se nekomu neco podobneho? Pokud ano, pls help.
DIKY

Hm.. Něco si chci ověřit.. Mám E2 a poslouchám muziku taky přes sluchátka. Když jsem doma, sluchátka vytáhnu. Občas mi nejde žádný systémový zvuk, ani po resetu. Musím tam sluchátka dát a zase vytáhnout. Vypadá to na nějakej zkrat či cosi ve zdířce, ale není.. Dělá mi to jen s Ptunes.. CO máš za přehrávač?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 19:54    Předmět: Citovat

Vestaveny RealOne player. Taky to tipuji na nejaky zkrat ve zdirce sluchatkoveho vstupu. proste to po vytazeni neumi dat Treo povel, aby pustilo sluchatko vestavene. Dnes cely den mi vestavene sluchtko nejde, at delam, co delam.... Vypada to na reklamaci. ale byt 30 dni bez Trea, no nevim. Jeste ze mam TX. Otazka je, jak budu resit stahovani mailu, web a icq. budu potrebovat mbil s bt. Funguje Motorola Razr na pripojeni k netu pres bt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 20:25    Předmět: Citovat

Permon napsal:
Vestaveny RealOne player. Taky to tipuji na nejaky zkrat ve zdirce sluchatkoveho vstupu. proste to po vytazeni neumi dat Treo povel, aby pustilo sluchatko vestavene. Dnes cely den mi vestavene sluchtko nejde, at delam, co delam.... Vypada to na reklamaci. ale byt 30 dni bez Trea, no nevim. Jeste ze mam TX. Otazka je, jak budu resit stahovani mailu, web a icq. budu potrebovat mbil s bt. Funguje Motorola Razr na pripojeni k netu pres bt?

S mobile high speed by mělo jít všechno připojit přes PALM k netu. A Razr každopádně.
Tak ten zkrat bude asi taky obvyklý problém jak to pozoruji... Ještě mohu poradit vzít "šťourátka" do ucha, trochu oškubat vatu, namočit v denaturovaném lihu a zkusit zdířku pročistit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 20:28    Předmět: Citovat

No, mobile high speed ale asi neni freeware, ze? Ne ze bych chtel kupovat soft, ktery vyuziju jen 14 dni az mesic:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 20:34    Předmět: Citovat

Clovece! Ze mne to nenapadlo drive. Jen jsem profoukl zdirku a hned se sluchatko zprovoznilo! takze tam asi byla nejaka necistota, ci co. Uvidim, jak se to bude chovat zitra.
Diky za napad!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. prosinec, 2006 21:24    Předmět: Citovat

Permon napsal:
Clovece! Ze mne to nenapadlo drive. Jen jsem profoukl zdirku a hned se sluchatko zprovoznilo! takze tam asi byla nejaka necistota, ci co. Uvidim, jak se to bude chovat zitra.
Diky za napad!

Mě to napadlo ihned, protože chyba mohla být jen v přehrávači a nebo zdířce. Pokud zdířka, tak po vytažení jacku tam musí být nějakej sajrajt díky kterému to "je připojené". Zdířku čistím již léta, nejen u PDA. Za pár let se tam toho usadí spousta, člověk se až diví.. Hlavně prach a mastnota z prstů s prachem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sting
nováček
nováček


Registrace: 13.8. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 13. srpen, 2007 13:27    Předmět: Vestavěné sluchátko trvale mimo Citovat

Koupil jsem si cerstve Treo 650 a pri prvnim prichozim hovoru jsem zjistil, ze mi nefunguje vestavene sluchatko. Prosel jsem veskere nastaveni a take tvrdy restart, ale sluchatko je neme jako skaut plnici bobrika mlceni. Nevim, co s tim. Pristroj je temer novy. Vestavene zadni repro funguje.

Existuje jeste nekde nejake nastaveni, co bych mohl prehlednout? Zkousel jsem nastaveni "Sounds" v system. menu, bocni regulace hlasitosti i horni soupatko k vypnuti vyzvaneni.

Dal uz nevim co, prosim poradte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 13. srpen, 2007 14:51    Předmět: Citovat

Pokud to dělá i na čistém Treu po hard resetu, je to HW problém. V záruce to už není? Servisní zakázku je možno zadat zde:
servis.palmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Doc
nováček
nováček


Registrace: 13.7. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 13. srpen, 2007 18:37    Předmět: Citovat

Podobný problém se před časem řešil na pdasoftu, a došlo se k tomu že v konektoru na sluchátka je nějaký drátek který je třeba napružit, doporučuji projít archiv diskuse na pdasoftu někde to tam bude přesně co a jak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412