Fórum - Zobrazit téma - ALP a TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ALP a TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MiG
nováček
nováček


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 04. říjen, 2006 23:10    Předmět: ALP a TX Citovat

Zdravim,

mam jeden problem, ktory mi uz nejaky cas vrta v hlave.

Rad by som si kupil novy stroj (asi TX), ale vaham s kupou kvoli zvestiam o novom OS (ALP). Rad by som poznal nazor zainteresovanejsich (informovanejsich) o tom, ci ma zmysel uvazovat o moznom pouziti buduceho noveho OS na starom HW, alebo ci pouzitie noveho OS bude viazane len na nove stroje.

Vdaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 0:17    Předmět: Citovat

Mno... Novy OS na starem hardwaru pujde vyuzit asi jen tezko, tato sance se limitne blizi nule. Jinak stroje s ALP v prodeji budou nejdrive v polovine pristiho roku, kdyz uvazime fakt, ze pocatkem roku zacne Access ALP dodavat svym zakaznikum. Realne bych to videl na pristi podzim. A to stale jeste neni jiste, ze se ALP objevi v rade klasickych handheldu, rekl bych, ze ty zustanou na Palm OS a krome nejnizsich rad je necha Palm pomalu umrit, vse se presmeruje ke komunikatorum a smarphonum. Takovy je muj nazor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 0:44    Předmět: Citovat

Mám stejný názor. Je ale možné - a pokud ALP uspěje tak i velmi pravděpodobné - že se na podzim dočkáme i nějakého klasického PDA s ALP od některého asijského výrobce. Pochybuji ale, že se bude prodávat v Evropě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xmpetr
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 10:04    Předmět: pda Citovat

Citace:
Rad by som si kupil novy stroj (asi TX), ale vaham s kupou kvoli zvestiam o novom OS (ALP).

Pokud se ti TX líbí a má funkce který od PDA chceš, tak nemá asi cenu čekat na "holuba na střeše". Mám TXko už více než 9 měsícu a jsem rád, že jsem si ho koupil.

Zvěsti sem, zvěsti tam. O Palm OS 6 Cobalt se toho napsalo a dodnes není v žádném PDA/PDA Phonu a těžko kdy bude (i když si myslím že je to škoda).
ALP je naštěstí jiný případ, bohužel to kdy bude v reálném "strojku" nikdo zatím přesně neví.

Ještě bych upozornil na datum 12.10.2006 kdy bude mít Palm Inc. poprvé tiskovou konferneci v rámci DigitalLife. Uvidíme s čím novým Palm přijde, ja sázím na oficiální představení Palm Trea 680 ale třeba bude i nějaké další překvápko a signály by tu byly Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubi
nováček
nováček


Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 11:03    Předmět: Re: pda Citovat

xmpetr napsal:
Citace:
Rad by som si kupil novy stroj (asi TX), ale vaham s kupou kvoli zvestiam o novom OS (ALP).

Pokud se ti TX líbí a má funkce který od PDA chceš, tak nemá asi cenu čekat na "holuba na střeše". Mám TXko už více než 9 měsícu a jsem rád, že jsem si ho koupil.

Zvěsti sem, zvěsti tam. O Palm OS 6 Cobalt se toho napsalo a dodnes není v žádném PDA/PDA Phonu a těžko kdy bude (i když si myslím že je to škoda).
ALP je naštěstí jiný případ, bohužel to kdy bude v reálném "strojku" nikdo zatím přesně neví.

Ještě bych upozornil na datum 12.10.2006 kdy bude mít Palm Inc. poprvé tiskovou konferneci v rámci DigitalLife. Uvidíme s čím novým Palm přijde, ja sázím na oficiální představení Palm Trea 680 ale třeba bude i nějaké další překvápko a signály by tu byly Mrkající


Něco z těch signálů jsem také viděl např. zde: http://gadgetsonthego.net/2006/05/tx2-on-way.html ale nevím co je na tom pravda, Badel psal, že je to spíše fáma a vzhledem k tomu, že má velmi dobré info od Palmu tak s ním souhlasím, ale stejně by to byla paráda takový stroj a navíc i s Cobaltem.
Jinak také velmi vážně uvažuju o TX a stále si vyhodnocuji pro a proti, ale pro je víc... Radostný
Hezký den
Luboš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lubi
nováček
nováček


Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 12:42    Předmět: Re: pda Citovat

[quote="xmpetr"]
Citace:

Ještě bych upozornil na datum 12.10.2006 kdy bude mít Palm Inc. poprvé tiskovou konferneci v rámci DigitalLife. Uvidíme s čím novým Palm přijde, ja sázím na oficiální představení Palm Trea 680 ale třeba bude i nějaké další překvápko a signály by tu byly Mrkající

Tak zatím jsem nikde nenašel zmínku o tiskové konferenci, nevíte něco bližšího? Ale třeba neumím dobře hledat Vysmátý ale třeba taky nebyla....
Luboš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 17:55    Předmět: Citovat

Tiskovka proběhla, nové low-endové Treo bylo potvrzeno, ale nebylo řečeno, že se bude jednat o Treo 680 ani nic bližšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 18:50    Předmět: Ze by? Citovat

Ze by konecne telefonek akorat pro me? Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 12. říjen, 2006 20:10    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tiskovka proběhla, nové low-endové Treo bylo potvrzeno, ale nebylo řečeno, že se bude jednat o Treo 680 ani nic bližšího.


Tak odvolávám, co jsem odvolal, Treo 680 nakonec přeci jen oznámeno bylo. Ufff Machr Zítra o tom vyjde podrobný článek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412