Fórum - Zobrazit téma - Skryté záznamy v PalmDesktop - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Skryté záznamy v PalmDesktop

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. září, 2006 0:26    Předmět: Skryté záznamy v PalmDesktop Citovat

Zajímavý problém: zcela nový Palm TX + Palm Desktop 4.2 (z original CD) při synchronizaci nezobrazuje události v diáři na Palm Desktopu, respektive zobrazuje, ale jen jako skryté (šedivá pole). Doplňuji, že ve View je přepnuto na Show Private Records a žádný záznam ani v PC a v Palmu není "Private". Toto se stane vždy, pokud je záznam vytvořen v Palmu sesynchronizován do PC. Opačně je vše v pořádku. Setkal se s tím někdo? Help
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 21. září, 2006 9:51    Předmět: Citovat

Ne a ted pouzivam Lotus Notes a taky nemam problemy. Je ale pravda, ze desktop, jsem uzival jen chvili.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. září, 2006 15:40    Předmět: Citovat

Tak ještě jeden nový poznatek - k tomuto problému dochází v důsledku toho, že je událostem přiřazena kategorie (jakákoliv). Máte někdo nápad, jak tento podivný problém řešit? Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xmpetr
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 21. září, 2006 18:59    Předmět: Palm Desktop Citovat

Používám stejnou kombinaci - a vše ok. V palm desktopu mám nastaveno mask private records (defaultní nastavení) a v handheldu ale show. Kategorie používám a všechny záznamy vidím nebo jsou maskovány pokud dám private.

- co hotsync? Když jsem dělal upgrade z předchozího handheldu (z72) měl jsem v hotsyncu více conduitů a musel jsem manuálně nastavit respektive vypnout conduity i z předešlé verze Palm Desktopu. Nakonec jsem z jiných důvodů dělal čistou instalaci windows a tím jsem se zbavil zbytků strého desktopu etc a mám tak čistou instalaci Palm Desktop 4.2

- Nemohlo by to třeba souviset s updatem Security panel pro TX (který jsem udělal)?

- No a nakonec není k tomu nějaké info v Help v Palm Desktopu, občas tam bývají poznámky o různých potížích, jenže kdo čte help a manuál že Vysmátý ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. září, 2006 19:04    Předmět: Citovat

Díky za tipy, ale jak už jsem řekl - jedná se o nový TX a první instalaci Palm Desktop. Reinstalace také nepomohla. Nechápu. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:08    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Díky za tipy, ale jak už jsem řekl - jedná se o nový TX a první instalaci Palm Desktop. Reinstalace také nepomohla. Nechápu. Rozpačitý

Nevím jestli mluvíme o tom samém... Mě se stalo něco podobného, dal jsem si kategorie v kalendáři a barevně označené. Pak synchronizace a asi za 3 dni jsem zjistil že v PC není nic vidět. Takže reinstalace a přepsání Desktop.. Zase nic. Nakonec jsem zjistil že to je kvůli zvolené kategorii v Palm Desktop, tímpádem se ty ostatní nezobrazily..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:25    Předmět: Citovat

No to je přesně ten problém a jak jsi to vyřešil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:29    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No to je přesně ten problém a jak jsi to vyřešil?


Ja msylim, ze to je jasna odpoved, ne?

Nakonec jsem zjistil že to je kvůli zvolené kategorii v Palm Desktop, tímpádem se ty ostatní nezobrazily.. Pobavený
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:33    Předmět: Citovat

...no jo jasný, mám trochu delší vedení. V limbu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412