Fórum - Zobrazit téma - Co chybí v PalmShopu? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Co chybí v PalmShopu?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 20:20    Předmět: Citovat

Ano je viděl jsem ten samý z 1src.com, ale v článečku kdesi jinde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 04. srpen, 2006 20:26    Předmět: Citovat

Otázka: jelikož v posledních PALMech se nevyznám, mohl by mi někdo říct esli má TX stejný konektor jako E2? A pokud ano, je možné že by ten mikrofon fungoval i na E2 (pomineme zapojení pinů apod)? Nějak se mi to začíná zamlouvat, protože mít z E2 ještě diktafon, tak sebou ten starej Olympus nemusím vláčet Machr

VaKu napsal:

Takze vazeni
uz mne to nebavi, samy kecy a skutek utek. Ja jsem schopen ty mikrofony postavit a otestovat (mam i Txko). Pocital bych ze by jich mohlo vypadnout minimalne 10 za tejden kdyz budou komplet soucastky (nevim kterou verzi mate vsichni na mysli) a bude vyresena mechanicka cast. Dratenik jsem celkem slusnej, asi 15 let do toho fusuju....vysilacky a televize.
ale nejsem schopen shanet veci a distribuovat. To uz casove nezvladnu a posta vecer neni. Tak se tohohle musi nekdo zmocnit.

Skutek neutek, já jsem pouze konstatoval že bych si jeden kus sám pro sebe mohl nechat sestavit od jednoho radioamatéra. Udělal by mi to pouze pro mě, nemá čas dělat nějakých 10 kusů týdně jelikož má i normální zaměstnání... Mimo to už není nejmladší. To jenom aby bylo jasno Vysmátý Vysmátý Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 22:12    Předmět: Citovat

Mě tu chybí originální palm stereo handsfree pro treo 650.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 22:29    Předmět: Citovat

S tim zatim nic neudelame, originalni prislusenstvi se do CR docasne prakticky nedovazi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 22:43    Předmět: Citovat

A co nějaká stereo bluetooth sluchátka (alespoň jsem si jich nevšiml)? Nedávno jsem vyzkoušel aplikaci z http://www.softick.com/bluetooth-audio/ se sluchátky Samsung SBH-100 a byl jsem "šokován". A to doopravdy, protože kvalita poslechu byla dle mého stejná jako s klasickými kabelovými sluchátky.
Sluchátka jdou použít samozřejmě i jako handsfree.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 22:45    Předmět: Citovat

Ano, v tomto směru již něco chystáme. Během tohoto měsíce by se něco mělo objevit v PalmShopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 9:14    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ano, v tomto směru již něco chystáme. Během tohoto měsíce by se něco mělo objevit v PalmShopu.

Zubící se Zubící se Zubící se Zubící se To bude fajne, začnu hledat prasátka, prodám pivní láhve a budu šetřit Pobavený Pobavený Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 13:40    Předmět: BT headsety Citovat

A co takhle nějaký větší výběr značkových Bluetooth headsetů? Byl by zájem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 14:34    Předmět: Re: BT headsety Citovat

Badel napsal:
A co takhle nějaký větší výběr značkových Bluetooth headsetů? Byl by zájem?

Mno nevím.. Rozpačitý Headsety není problém dneska sehnat v každé druhé prodejně a značkové v každé třetí.. Osobně preferuji stereo sluchátka, jelikož se od bt headsetu liší o cca 100Kč a sluchátka jdou použít i jako ten headset... Já osobně bych spíš ty sluchátka, ty se neztratí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 14:40    Předmět: Citovat

O 100,- Kč? Original Nokia stojí skoro 4000,- Kč!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 15:23    Předmět: Citovat

Badel napsal:
O 100,- Kč? Original Nokia stojí skoro 4000,- Kč!

Headset jsi myslel jako to sluchátko do ucha co nosí ti 20-letí rádobymanažeři na uchu? Pokud ne tak to beru zpět.. Myslel jsem že rozdíl v ceně toho headsetu a BT stereo sluchátka je cca 100Kč.
Jinak předem podotýkám že o předražených výrobcích od Nokie není z mé strany ani řeč. Konkrétně o sluchátcích Nokia co jsou ve skutečnosti Thompson nebo LG.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 15:59    Předmět: Citovat

Ano myslel, kvalitní headsety stojí pár korun, zrovna dnes jsme jich pár přidali do PalmShopu - viz třeba zde: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Nok_0320

Kvalitní BT stereo sluchátka jsou ale mnohem dražší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 18:48    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ano myslel, kvalitní headsety stojí pár korun, zrovna dnes jsme jich pár přidali do PalmShopu - viz třeba zde: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Nok_0320

Kvalitní BT stereo sluchátka jsou ale mnohem dražší.

Kvalitní stereo sluchátka.. PALM není zařízení co by mělo kvalitu zvuku srovnatelnou třeba s MP3 přehrávačema, protože pro to není palm přímo určen. Takže bych se zasmál člověku co si koupí třeba sluchátka Koss za cca 3000Kč k Palmu v přesvědčení že zvuk bude jako křišťál.
Nedám dopustit na sluchátka Samsung SBH-100. Dle mého jsou podle kvality spíš určeny pro použití u PC a ne telefonu.. Ale jejich cena je právě parádní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 18:51    Předmět: Citovat

Díky za tip, mrknu se i po nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 18:57    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Díky za tip, mrknu se i po nich.

Myslíš Koss nebo ten Samsung? Pokud ten Samsung, tak radši než se začneš dívat na základě něčeho ti kdosi řekl, radši se koukni na hodnocení po internetu a kvalitu zvuku. Já vím že ta kvalita zvuku je výborná a jednu dobu to byly nejlepší stereo BT sluchátka (Samsung s tím dělal masovou reklamu v Koreji), ale když něco kupuju, nedám jen na jednu osobu Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:03    Předmět: Citovat

Myslel jsem Samsung.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:11    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Myslel jsem Samsung.

Ať si kdo chce co chce říká, většina lidí ví že Samsung s BT byl před pár lety na štíru (telefony). Lidi to chtěli a Samsung do toho vrazil dost velký peníze a říká se že nejlepší BT výrobky momentálně dělá Samsung. Ty sluchátka vyzkoušej (a podívej se na parametry, jestli tě něco nezarazí Mrkající ) a pak dej vědět. Dle mého ucha jsem nikdy neslyšel lepší zvuk u sluchátek tohoto typu (nekryté, opak toho co je u HI-FI věže). Ale pro PDA je jich dost škoda protože ta kvalita se tam opravdu neužije. Pro Palma mám sluchátka drátová od Panasonicu za 600Kč a je to fajn protože vím že víc od PDA očekávat co se kvality zvuku týče, nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. srpen, 2006 19:14    Předmět: Citovat

Chceme dát něco do PalmShopu a chceme, aby to bylo za rozumnou cenu a přitom i kvalitní, takže každý tip uvítáme a snad i prověříme. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 20:52    Předmět: Zbozi Citovat

Dobry den
Vim,ze jde sice o starsi model , ale celkem mi chybi prislusenstvi pro Clie UX 50 ,pouzdro , stylus , folie .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 22:00    Předmět: Re: Zbozi Citovat

Jarda79 napsal:
Dobry den
Vim,ze jde sice o starsi model , ale celkem mi chybi prislusenstvi pro Clie UX 50 ,pouzdro , stylus , folie .


...a co tohle?

http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_No_0380

http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_No_0399

Zkus poslat rozměry UX 50 a doporučíme i nějaké to pouzdro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412