Fórum - Zobrazit téma - WI-FI sd karta pro T5 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

WI-FI sd karta pro T5

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 10:33    Předmět: WI-FI sd karta pro T5 Citovat

Zvažuji koupit WI-FI sd kartu pro T5. Důvodem je, že se mi nechce vyměňovat moji už osvědčenou T5 za TX. Má s touto kartou někdo (dobré) zkušenosti? Četl jsem, že bývají problémy s ovladačema a hlavně se spotřebou.

Existuje nějaký návod (raději český)na připojení k internetu pomocí wi-fi karty? Tady na palmhelpu je pouze návod pro treo 700w a myslím si, že pro windows to bude asi jiný postup než na palm os.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 10. září, 2006 0:03    Předmět: Citovat

Na to žádný návod snad ani netřeba. Vyplníš přihlašovací údaje a hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 9:49    Předmět: Re: WI-FI sd karta pro T5 Citovat

cubra napsal:
Zvažuji koupit WI-FI sd kartu pro T5. Důvodem je, že se mi nechce vyměňovat moji už osvědčenou T5 za TX. Má s touto kartou někdo (dobré) zkušenosti? Četl jsem, že bývají problémy s ovladačema a hlavně se spotřebou.

Existuje nějaký návod (raději český)na připojení k internetu pomocí wi-fi karty? Tady na palmhelpu je pouze návod pro treo 700w a myslím si, že pro windows to bude asi jiný postup než na palm os.


Čau, jediný problém - neumí WPA, pouze WEP.
A ovladače je kdovíproč dobré instalovat jako úplně první věc, případně jako druhou hned po lokalizaci. Když jsem kartu dokoupil po roce používání T5ky, byla po instalaci ovladačů tak nestabilní že to skončilo hardresetem. Po něm se to upravilo a neměl jsem problém.
Pokud o ni ještě stojíš, nedávno jsem z T5ky přešel na Treo680 a karta mi tu leží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 16:21    Předmět: Wifi karta Citovat

Zdravím k tématu wifi karta - mám T5 a Treo 650 nemáte někdo zkušenost jestli ji nepodporuje i Treo?
Díky za info
P.S. ta karta by mě zajímala jakou máte představu o ceně?
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 16:29    Předmět: Re: Wifi karta Citovat

vaclavikmiva napsal:
Zdravím k tématu wifi karta - mám T5 a Treo 650 nemáte někdo zkušenost jestli ji nepodporuje i Treo?
Díky za info
P.S. ta karta by mě zajímala jakou máte představu o ceně?
Milan


Vím, nepodporuje Radostný Resp. hardwarově na to bezpečně má, ale ovladače to neumožní. Posledním podporovaným modelem je T5ka.
Zkoušel jsem ji nainstalovat v T680ce, s následujícím výsledkem:
- hotsync instalačního balíku OK
- hláška "nejsem s tímto zařízením kompatibilní"
- samovolný reset (při korektní instalaci si o reset řekne, resp. chce ho potvrdit, nejde se tomu vyhnout)
- od té doby vždy po nabootování (asi 12x denně, každá činnost vyvolala havárii OS) hláška "tento SW není s tímto zařízením kompatibilní"
- donutilo mě to udělat hardreset a obejít se bez ní (EDGE docela jde, ale na dobrou wifi síť samozřejmě nemá)

Nedělám si iluze že by to na 650ce dopadlo líp.

Nová (je to samozřejmě pouze b-čko, tedy 11Mbps) mě stála 1.500,-, nová g-čková miniSD pro WM5 stojí AFAIK 2.200,- tak dejme tomu 800,-?
Odpověď asi do privátní pošty, nemá smysl to psát sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: čt 01. březen, 2007 9:30    Předmět: Citovat

Jo hardwerově na to má, dokonce to i přijímá / vysílá, načte ip z dhcp, ale při pokusu vypnout dislej trea ... reset. Bohužel nemám dostatečné knowhow na to abych to dále upravil
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 01. březen, 2007 9:49    Předmět: Citovat

To je škoda, byl by to jeden z nejzajímavějších počinů na Palm OS scéně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 01. březen, 2007 10:00    Předmět: Citovat

No to každopádně chtělo by to nějakého SW kouzelníka co by si s tím věděl rady.
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: čt 01. březen, 2007 10:05    Předmět: Citovat

Já se teď bohužel věnuju WM5, resp. snažím se přijít na to jak odblokovat T750v, případně jak ji počeštit.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412