Fórum - Zobrazit téma - Opera mini-novinky november 2009 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Opera mini-novinky november 2009

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st 02. prosinec, 2009 22:21    Předmět: Opera mini-novinky november 2009 Citovat

Nájdete na tejto stránke http://www.opera-prehliadac.com/prevzatie-a-instalacia/operaportable.html
Prosba pre Palmhelp - mohli by ste inovácie otestovať na Palm TX
prípadne iné palmy a napísať odbornú recenciu? Majitelia palmov by to iste ocenili. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 02. prosinec, 2009 23:39    Předmět: Citovat

Dost dobře nechápu, co se po nás chce. Jedná se přeci o Operu pro notebooky/netbooky a ne pro Palm OS, nebo jsem něco přehlédl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 03. prosinec, 2009 8:03    Předmět: Citovat

Jde o to, že se dokončuje Opera10 pro mobily, která už nebude značená jako mini (poslední bude Opera 5 mini, která je zatím také jen v betě). Má to jeden háček. Mobilní 10ka je zatím jen pro Symbian S60 a tuším WinMobile a připravuje se verze pro iPhone. Takže taky tak docela nechápu co my tu s tím Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 03. prosinec, 2009 8:30    Předmět: Citovat

Je to obyčejná Portable verze (nemusí se instalovat, přenositelná na flash disku atd.), používám takto v práci Firefox a VLC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 03. prosinec, 2009 13:13    Předmět: Citovat

Jo tahle verze. A jak to souvisí s Palmy?
Jen taková malá nápověda... PalmOS ani WinMobile nejsou Win32 platforma na x86, natož x64 architektuře.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt 03. prosinec, 2009 20:14    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Dost dobře nechápu, co se po nás chce. Jedná se přeci o Operu pro notebooky/netbooky a ne pro Palm OS, nebo jsem něco přehlédl?
Sorry, predpokladal som že je použiteľná napr. z karty aj pre Palm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 07. prosinec, 2009 9:07    Předmět: Citovat

Chci se zeptat - v dnešním článku "Novinky v sekci download" se objevil download Opery Mini 5 pro PalmOS. Znamená to tedy, že pátá verze už na PalmOS chodí jak má? Testoval ji někdo?

Link je zde:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1437
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 07. prosinec, 2009 9:18    Předmět: Citovat

Tak odpovím si sám, teď jsem to zkoušel - nefunguje Smutný Když naběhnu Blazerem na mini.opera.com, nabídne mi to Operu 4.2 nebo Betu 5.0 - vyberu betu 5.0, rozpozná to zařízení (Palm TX), tapnu na download link, stáhnu do Palmu .jad soubor. Pak naběhnu do Java VM aplikace, ta ihned najde JAD soubor a začně stahovat Operu. Jakmile se Opera stáhne, objeví se mi v Unfiled categorii ale spustit nejde. Když na ni tapnu, zobrazí se asi na 3 - 4 sekundy prázdná obrazovka a pak se vrátí do Launcheru. Zkoušel jsem si hrát s nastavením pamětí v Java VM ale nic nepomáhá. Rozchodil už někde Operu Mini 5 na Palmu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 07. prosinec, 2009 12:21    Předmět: Citovat

Řešilo se to i na Pajdovi a někdo to rozběhal na LifeDrivu. Na TX byl ale problém snad s heap.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 07. prosinec, 2009 12:57    Předmět: Citovat

Nejede to na žádném palmu s Palm OS (viz PDASoft).

Já sám jsem to zkoušel na LifeDrive, Treo 650 a 680. Nejede to ani na jednom. Důvodem je nekompatibilita s Java VM v Palm OS.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412