Fórum - Zobrazit téma - M515 nereaguje - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

M515 nereaguje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 25. listopad, 2008 23:50    Předmět: M515 nereaguje Citovat

Dobrý den,
tak můj Palm je nějaký nemocný. Neustále mu svítí LED dioda, na displeji nic, ani podsvícení nefunguje. A přístroj nereaguje na stisky zapínací diody ani tlačítka resetu. Zkoušel jsem různé kombinace dvojstisků, dlouhých/krátkých, apod. a jednou Palmovi zhasla dioda, rozsvítil se displej a to bylo všechno. zářil prázdný displej s několika pravděpodobně dead pixely, které jsem tam nikdy neviděl.
Toto se mi stalo poprvé, neví někdo, co by mohlo pomoct?
Asi počkám, až se vybije, ale jelikož jsem ho úplně nabil a vybíjí se pouze tou rozsvícenou diodou, tak to bude hodně na dlouho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 0:24    Předmět: Citovat

Hard reset jsi zkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 13:19    Předmět: Citovat

Zkus vyjmout a vlozit zpet baterku, pokud nic nepomaha a troufas si na to. U m515 je zastrcena pouze v konektoru. Nezkousel jsi to flashovat nebo neco podobneho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 17:08    Předmět: M515 nereaguje Citovat

Asi nevím, jak se dělá HR... Poraďte prosím.

Ne, stalo se to z mě neznámého důvodu. Možnou příčinou bylo silné vybití přístroje. Ale závada se projevila později, po tom vybití jsem palm strčil do kolíbky a tam fungoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 17:29    Předmět: Citovat

Stejně jako normální reset jen těsně po bodnutí do zad stiskneš tlačítko ON/OFF a budeš ho držet tak dlouho, dokud se nezastaví resetovací proces. Pak potvrdíš smazání dat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 17:41    Předmět: M515 nereaguje Citovat

Problém je v tom, že žádný resetovací proces ani nenaběhne. Přístroj je vypnutý, na obrazovce nic. na stisk on/off tlačítka nereaguje, na bodnutí do zad taky ne, prostě je pořád vypnutý... Ale zkoušel jsem i ten HR, nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 22:31    Předmět: Citovat

To bude nejspíš na servis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 22:54    Předmět: servis m515 Citovat

Když už jsme u toho, na kolik mě tedy servis přijde? V nějakém fóru jste psal, že nejdříve zjistíte, kde je problém a poté navrhnete kalkulaci servisu. Takže Vám přístroj pošlu, tím je mi automaticky naúčtováno 250Kč+99Kč za zprostředkování, potažmo poštovné a balné, Vy zjistíte, že servis by vyšel na x tisíc, já řeknu: "na to kašlu, pošlete to zpět", tak za balík, ve kterém přijde mrtvý Palm na poště zaplatím 349Kč?
Nic ve zlém, jen se chci ujistit, že jsem přečetl a správně pochopil všecha písmenka...

pozn.: x>1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 23:13    Předmět: Citovat

Ne, přečetl sis to špatně. V takovém případě by se účtovalo 99,- Kč poštovné + 90,- Kč diagnostika. Nic víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 26. listopad, 2008 23:21    Předmět: servis m515 Citovat

Aha, tak to se omlouvám a děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 27. listopad, 2008 15:51    Předmět: Citovat

Jednou se mi to taky stalo u mojí m515......Chvilku jsem palma nechal odležet(ty super šroubky byly od minulého majitele"vychlustané) cca měsíc a všecko bylo OK... Prodal jsem kámošovi a po měsíci se to stalo znova a teď z něj má cihlu. Hodně štěstí...
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 27. listopad, 2008 16:10    Předmět: Citovat

Osobně bych se na to vybodnul a koupil z druhé ruky nebo po repasu z72, TX, T5, moje švagrovka má možná v šupleti m130, případně rovnou Centro/Treo.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt 27. listopad, 2008 18:51    Předmět: m515 Citovat

Hm, příjemné zprávy... Pobavený
Příští rok bych si rád pořídil Treo Pro, momentálně se zcela vydám z peněz při koupi nového kola... Posměváček
Chvíli počkám a budu něco zkoušet, pak asi přístroj pošlu na diagnostiku...
Mám m515 rád, protože jeho výdrž baterie je skvělá. Samozřejmě je to dáno malou náročností jeho hardwaru, ale zvykl jsem si jej používat především pro PIM...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412