Fórum - Zobrazit téma - KinomaPlayer4 zdarma - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

KinomaPlayer4 zdarma

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: ne 12. říjen, 2008 15:44    Předmět: KinomaPlayer4 zdarma Citovat

Před několika málo dny se objevila nová, bezplatná verze KinomaPlayer 4 pro Palm OS. Není to plnohodnotná verze EX, ale omezená pouze na přehrávání některých typů médií, ale i tak je to super.

Umí:

- přehrávat videa z YouTube včetně vyhledávání apod. bez www prohlížeče
- přehrávat hudbu, včetně MP3
- přehrávat streamované audio
- přehrávat Podcasty
- zobrazovat obrázky

Neumí přehrávat video ve formátu MPEG4 ani WMV a má i spoustu dalších omezení. Ale i tak velmi zajímavá aplikace. Samozřejmě je to hlavně reklama na placenou verzi EX, ale i tak je to příjemné.

Více na:
http://blog.kinoma.com/


Naposledy upravil gimli dne ne 12. říjen, 2008 17:15, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 12. říjen, 2008 16:23    Předmět: Citovat

Diky za upozorneni,na neco podobneho jsem dlouho cekal Radostný
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 12. říjen, 2008 23:33    Předmět: Citovat

Super tip OK Už je to ke stažení v downloads.

Naposledy upravil Badel dne út 21. říjen, 2008 1:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 13. říjen, 2008 20:35    Předmět: Citovat

Pekne, ale ma to jednu podstatnou vadu. Uz jsem se tesil na YouTube, takze nainstaluju Kinomu, ozkousim, zapnu Operu, jdu na m.youtube.com (taky jde i klasicky www.youtube.com, ale je to to samy), zvolim jakekoli video, pak dam "Watch video" nebo tak nejak a nic... Opera se chova jako kdyby v zarizeni Kinoma nebyla, vsechno pri starem. Nevite nekdo co s tim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 13. říjen, 2008 20:40    Předmět: Citovat

no ja uz videa z youtube poustel primo z kinomy,proste si tam najedes na zalozku s obrazkem zemekoule,tam zvolis youtube a mas tam par moznosti jako vyhledat video apod,rekneme ze das vyhledat a napises trebas nightwish - swanheard a ono ti to vyhodi vsechno co naslo,pozor,jen v textove podobe,nahledy tam nejsou co je skoda,pak na neco kliknes a uz se divas.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:00    Předmět: Citovat

No to jsem zkousel uz vcera, ale asi pul minuty tam bylo jen Connecting a behal tam nejakej filmovej pas... Tedka uz to jde, ale je tu dalsi problem. Vzdycky, kdyz video skonci, Palm jde do resetu. Poprve se aspon uracil vyhodit na nejakou hlasku a resetoval az po stisknuti OK, ted uz pada rovnou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:07    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
No to jsem zkousel uz vcera, ale asi pul minuty tam bylo jen Connecting a behal tam nejakej filmovej pas... Tedka uz to jde, ale je tu dalsi problem. Vzdycky, kdyz video skonci, Palm jde do resetu. Poprve se aspon uracil vyhodit na nejakou hlasku a resetoval az po stisknuti OK, ted uz pada rovnou...


A co máš za Palma? Já mám TX a Centro a na obou to jede jako víno. Jestli se nepletu, tak máš taky TX, pak to musí způsobovat nějaká jiná aplikace - možná lokalizace? Mě na TX-ku s Locale padalo spousta aplikací jako zralé hrušky a teď s lokalizací od Hawka zatím pohoda. Jednou mi Kinoma zamrzla při přehrávání, ale samovolný reset zatím žádný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:11    Předmět: Citovat

No pokud by ses podival do podpisu tak by sis vsimnul, ze jsem stastnym majitelem LD. Kazdopadne Locale to temer jiste nebude, zatim je to ta nejstabilnejsi a nejmene konfliktni doinstalovana app co jsem kdy na LD mel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:14    Předmět: Citovat

Tak to potom nevím, snad sem přispěje jiný uživatel LD se svými zkušenostmi. Nevím, jestli má LD nějaká svoje specifika, jako malý heap apod. Ale co třeba zkusit UDMH, nebo alespoň před tím spustit FlushIt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:28    Předmět: Citovat

Tak jsem dal FlushIt, vycistil (uz to bylo vazne potreba - volno 1,7 MB), a videa uz normalne jedou... Diky za radu, normalne by me tohle nikdy nenapadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: út 14. říjen, 2008 14:35    Předmět: Citovat

Rádo se stalo, jsem rád, že ti to pomohlo OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 10. srpen, 2011 12:05    Předmět: Citovat

Mohu se zeptat, zda se dnes dá ještě využít Kinoma na Youtubko? Ať to na LD zkouším jak to zkouším, vždy mi to napíše, že obsah atd. nelze přehrát. A důvody? Buď nepodporovaný formát videa, nebo je to kvůli LDčku a nebo ještě cosi, ale to už si teď nevzpomínám. Poraďte někdo. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412