Fórum - Zobrazit téma - Ztráta dílu Palm Ultralight Wireless Headset - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ztráta dílu Palm Ultralight Wireless Headset
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 14. srpen, 2008 15:30    Předmět: Ztráta dílu Palm Ultralight Wireless Headset Citovat

Ahoj Badel,
chtěl jsem to napsat přes Dotazy z eShopu, ale umíněně mi vyskakuje chyba rdconfig script error, tak to hodím sem. Jistěže by to šlo i soukromou poštou, ale počítám že nejsem poslední komu se to podaří, takže to možná bude zajímat i ostatní Radostný
Podařilo se mi od PULWH přijít o ten nabíjecí špuntík (nejkratší díl skládačky) pro připojení palmácké nabíječky. Tedy ne že bych ho ztratil, ale nabíječka poskládaná jako propiska mi při blbnutí se psem vypadla z kapsy, rozložila se na díly, a než jsem to stihl posbírat, ňufák začenichal a pak už se ozvalo jen "žižli-žižli-křup" Pobavený
Je možné ho objednat samostatně, nebo můžu už jen spotřebovat poslední baterky a pak to levně hodit někam do aukce? Pochybující
Dík.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 14. srpen, 2008 15:40    Předmět: Citovat

Ne tak díly na klávesnici určitě sehnat neumíme a neumí to myslim ani nikdo jinej. To je prostě nesehnatelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: čt 14. srpen, 2008 15:42    Předmět: Citovat

Skript byl funkční i přes ten odpudivě červený řádek s PHP chybou a tvůj dotaz k nám dorazil ;)
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 18. srpen, 2008 11:06    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ne tak díly na klávesnici určitě sehnat neumíme a neumí to myslim ani nikdo jinej. To je prostě nesehnatelný.


Nikoli klávesnici, ale BT náhlavku.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 18. srpen, 2008 12:05    Předmět: Citovat

Tak teď teda vůbec nevim, co vlastně sháníš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 18. srpen, 2008 13:37    Předmět: Citovat

nemylim li se, tak dil na nabijecku pro Palm Ultralight Bluetootu Headset (http://palm.cz/detail.php?kod=3265WW). A neda se to nahodou nabijet i z autonabijecky? Potom by se dala pouzit redukce do klasicky zasuvky, sice min elegantni a pohodlny, ale reseni to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 19. srpen, 2008 16:29    Předmět: Citovat

To by nešlo, protože mi chybí právě ten díl s konektorem pro nabíječku. Je to ten špunt úplně napravo na spodní fotce nad silikonovými ušníky. Slouží jako redukce mezi kontakty pouzdra s motorkem (btw vrtění náhlavky v kapse při příchozím hovoru mě několikrát pěkně vyděsilo) a nabíječkou. Bez tohohle kusu jsem odkázán na baterky.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 19. srpen, 2008 16:34    Předmět: Citovat

Tak tohle asi nesezenes... Co nabijecka na AA baterky? I kdyz jen pro 1 se tezko shani, chtelo by to 2 a stridat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. srpen, 2008 16:35    Předmět: Citovat

A máš ten díl rozbitej nebo ho nemáš vůbec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 19. srpen, 2008 16:42    Předmět: Citovat

Sežral to pes Pobavený
Nabíjecí jsem samozřejmě zkoušel, ale NiCd a NiMh dávají jen 1,2V a z nich se ucho nenabije, jenže na alkalický bych musel kupovatnovou nabíječku. Na to se zatím vykašlu, mám ještě jednorázových alkalických asi 8, a až dojdou buď koupím nabíječku nebo ucho někomu dám.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 19. srpen, 2008 20:12    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
...jenže na alkalický bych musel kupovatnovou nabíječku...

Tak moment, alkalicky clanky se daj nabijet? A na jak dlouho to vydrzi na jeden? Pokud to jde tak ja bych radsi kupoval treba kazdej tejden 1 novou baterku, nez abych se zbavil headsetu za 1 a pul litru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 20. srpen, 2008 14:53    Předmět: Citovat

Alkalický nabíjecí samozřejmě ano Radostný Ale stojej asi dvaapůlkrát víc než NiMH a nabíječka místo dvou stovek cca litr.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. srpen, 2008 18:13    Předmět: Citovat

Tak o tom, že by se daly dobíjet alkalický baterky, teda slyšim poprvý. Nepleteš se trochu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 20. srpen, 2008 19:59    Předmět: Odpoved Citovat

Badel napsal:
Tak o tom, že by se daly dobíjet alkalický baterky, teda slyšim poprvý. Nepleteš se trochu?


Ono to vazne existuje, specialni alkalicky nabijitelny baterky. Maji vyhodu, ze oproti NiMH nemaji pametovy efekt. Pouzival jsem to kdysi na m105, ale vydrz byla priserna a navic baterky vydrzely sotva par tydnu. Takze jsem nakonec s ulevou presel na NiMH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 13:18    Předmět: Citovat

Tim "a navic baterky vydrzely sotva par tydnu" myslis projeveni pametoveho efektu nebo neco horsiho? A kde se daj ty baterky sehnat, je to pro me velice lakave zbozi Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wood
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 10:26    Předmět: Citovat

No, téma alkalické akumulátory sem sice moc nepatří, ale když už o tom tady píšete, tak přidám také jeden poznatek.
Před časem jsem také podlehl lákadlu nabíjecích alkalických baterií. Obzvláště, pokud měly skutečných 1,5V místo 1,2V jako u běžných accu. Jenomže přesně, jak se zde již píše. Po několika týdnech, nebo spíš 2-3 měsíců používání najednou nešly nabít. Tak jsem je reklamoval a dostal jsem je zpět s tím, že jsou v pořádku. Nepomohla ani jiná nabíječka (musí být speciálně na alkalické accu).
Tak jsem je uložil do propadliště dějin... Zlaté NiMHy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 11:25    Předmět: Citovat

Knihomol: Má je každý lepší fotokino. My to do práce dostali k zrcadlovce od Olympuse (tuším E5), a po 1/4 roce se nám nějak začalo zdát, že vydrží pořád míň a míň a nakonec jsme je vyhodili. Za tu cenu si myslím že to nestojí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 11:54    Předmět: Citovat

No vam vsem za to mozna nestoji, ale kdyz deda v jednom kuse neco kuti v garazi a vyhodi proud treba 3x denne (teda kdyz se mu dari, ale bejva to i horsi), tak si potom kupujte kazdej tejden treba 8 NiMHu, vono se to pekne prodrazi a pak budu rad za cokoli co nema pametovej efekt (sice jeste prekvapive existujou nenabijeci clanky, ale ty mi pripadaj zbytecny)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 15:29    Předmět: Citovat

To mi přijde jednodušší dědovi sebrat klíče od garáže Pobavený nebo mu tam tu elektriku opravit.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 16:06    Předmět: Citovat

znám jedno zařízení které by dědovi určitě pomohlo... říká se mu pojistka ;-) ..
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412