Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 GPS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 GPS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 13. červenec, 2008 10:43    Předmět: Treo 680 GPS Citovat

Treo 680 GPSTak koukam v e-shopu na nabidku GPS reseni T680ky a premyslim, jestli bude neco podobneho i s Centrem... Nevite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 13. červenec, 2008 11:29    Předmět: Citovat

No něco by se dalo udělat, ale moc se nám do toho nechce. Centro má na navigaci dost malej displej, takže by toho asi moc lidí nevyužilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 9:40    Předmět: Citovat

Na geocaching to stačí ;-)
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 12:18    Předmět: Citovat

No tak schválně, kolik je tady lidí, co si hrajou s geocachingem? Chrapoun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 12:59    Předmět: Citovat

Tolik aby se to vyplatilo asi ne, ale podle me bude mit dost lidi zajem o tuhle kombinaci s Centrem, preci jen je to novejsi kus HW a nekdo si kvuli rozmerum nebude chtit poridit T680...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 14:21    Předmět: Citovat

No ale přece to nemusí mít křídovou krabici a vlastní EAN Radostný Myslel jsem jen položku v eshopu pro společné dodání, nebo geocaching pack s kšiltovkou, tužkou, popruhem na zavěšení PETkyna rameno, BT-GPSkou, pouzdrem na Centro a s odkazem na stažení softu.

Jelikož jsem GPSku prodal v souvisloti s nákupem TomToma XL a vypadá to že se ke GC vrátím, balíček k Treu (momentálně bez pouzdra, neboť mám Krusella) by se mi hodil. Ale poskládám si ho sám, protože už mám všechno vytipováno.¨

BTW kdybys neměl představu jak ten popruh vypadá a chtěl ho někam zadat, na filmfestu ve Varech jsem jeden dostal a můžu ho vyfotit.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 14:26    Předmět: Citovat

No uvidíme, ale fakt nevěřim, že se to bude prodávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412