Fórum - Zobrazit téma - Internet - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Internet
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 10. srpen, 2006 23:28    Předmět: Citovat

Rádo se stalo Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 23:18    Předmět: Citovat

možná teďka budu vypadat jako blbec, ale to co tu řešíte je že používáte jako modem počítač, nebo PDA. Já mám připojení přes GPRS a chtěl bych PDA (Treo 650) používat jako modem pro noťas přes USB kabel, protože rychlost BT neni nic moc.

Naposledy upravil Saty dne so 12. srpen, 2006 23:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 23:18    Předmět: Citovat

možná teďka budu vypadat jako blbec, ale to co tu řešíte je že používáte jako modem počítač, nebo PDA. Já mám připojení přes GPRS a chtěl bych PDA (Treo 650) používat jako modem pro noťas přes USB kabel, protože rychlost BT neni nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 12. srpen, 2006 23:23    Předmět: Citovat

Zde je odpověď: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=597
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 11:38    Předmět: Citovat

Mnohokráté díky. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tetsuo
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 21:31    Předmět: PalmZire 72 a bluetooth spojeni s K600i Citovat

Zdravim !
Prosim pomozte s nastavenim bluetooht spojeni s K 600i ...
Jedna se o palm Zire 72 rad bych na nem serfoval po internetu.
Stahl a nainstaloval jsem zminovany programek MobileHighSpeed pro PalmOS od Novamedia. Vsechno se tvari v poradku, probehne nejaka komunikace mezi mobilem a palmem, napise hlasku ze je pripojen ..nicmene pri browseni pise connection timeout.. volat zkrz palm taky nejde.

Tusim, ze jadro pudla je v Bluetooth pripojeni k tefonu, protoze kdyz v Bluetooth Device setupu zkousim najit modely telefonu K600i, K750i ..
tak tam nejsou.. tudis pripojeni nedokoncim. proto mi ani nejde test pripojeni mezi palmem a telefonem v programku od Novamedia. Ve phone link update, na ktery je odkaz i na tehle strankach tyhle mobily nejsou ....

Nevedel by nekdo pomoct prosim ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miko3891
nováček
nováček


Registrace: 8.8. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt 14. září, 2006 11:51    Předmět: Citovat

Skusal som rozbehut net cez Bluetooth podla oboch navodou. Ale ani v jednom mi to nevislo.

1. V prvom postupe som skoncil na tom. Ze v Ovladacom panelu nemam ziaden program s nazvom Bluetooth Configuration ani nic co by sa nan podobalo. Mam tam len Bluetoot Local COM
ale v tom nieje ziadna moznost Network Access ktoru som mal najst.

Takze som skusil druhy sposob

2. V tomto som spravil vsetko podla navodu.Dokonca som to aj na prvy krat nainstaloval.Aj som restartoval aj PALM aj PC. Avsak ked sa snazim pripojit. Vybehne mi na PALMe chyba Chyba: PPP timeout (0x1231)
Stretol sa s tym uz niekto?

Je este nejaky sposob ako sa pripojit cez PALM pomocou PC na internet? PC mam pripojene na net pomocou Wifi. Ale ani nan sa neviem pripojit z PALMu. Stale je nejaka chyba spojenia.

Da sa niekde v palme zmenit IP adresa? Aby sa vedel tvarit pri pripojeni na net cez Wifi ako stolne PC?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 14. září, 2006 12:05    Předmět: Re: PalmZire 72 a bluetooth spojeni s K600i Citovat

tetsuo napsal:
Zdravim !
Prosim pomozte s nastavenim bluetooht spojeni s K 600i ...
Jedna se o palm Zire 72 rad bych na nem serfoval po internetu.
Stahl a nainstaloval jsem zminovany programek MobileHighSpeed pro PalmOS od Novamedia. Vsechno se tvari v poradku, probehne nejaka komunikace mezi mobilem a palmem, napise hlasku ze je pripojen ..nicmene pri browseni pise connection timeout.. volat zkrz palm taky nejde.

Tusim, ze jadro pudla je v Bluetooth pripojeni k tefonu, protoze kdyz v Bluetooth Device setupu zkousim najit modely telefonu K600i, K750i ..
tak tam nejsou.. tudis pripojeni nedokoncim. proto mi ani nejde test pripojeni mezi palmem a telefonem v programku od Novamedia. Ve phone link update, na ktery je odkaz i na tehle strankach tyhle mobily nejsou ....

Nevedel by nekdo pomoct prosim ??


Chystáme se trochu oprášit odpovídající sekce v tipy&triky, tak vydržte (popř. zatím zkuste řešit přes hotline).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 14. září, 2006 22:45    Předmět: Re: PalmZire 72 a bluetooth spojeni s K600i Citovat

tetsuo napsal:
Zdravim !
Prosim pomozte s nastavenim bluetooht spojeni s K 600i ...


Mně MHS funguje úplně pohodově. Ta K600i je tam normálně v nabídce, takže věřím, že by neměl být problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 14. září, 2006 22:48    Předmět: Citovat

Jediné co je nutné mít spárovaný telefon a palm. Povolené GPRS na telefonu a zbytek nastaví MHS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 7:40    Předmět: Citovat

Co mě docela zaráží, je fakt, že když jsem připojen přes mobil, tak s palmem se mi načítají stránky daleko pomalejc než s počítačem. Mám T3 a 6021 přes MHS. Na počítači normálně přes Nokia PC Suite. Oboje zubem. Odhaduju, že je to na palmu tak řádově třikrát pomalejší.
Ještě by bylo záhodno dodat, že používám WebPro a zkoušel jsem i jestli je rozdíl když dám stránku formátovat pro:-\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 9:33    Předmět: Citovat

majki napsal:
Co mě docela zaráží, je fakt, že když jsem připojen přes mobil, tak s palmem se mi načítají stránky daleko pomalejc než s počítačem. Mám T3 a 6021 přes MHS. Na počítači normálně přes Nokia PC Suite. Oboje zubem. Odhaduju, že je to na palmu tak řádově třikrát pomalejší.
Ještě by bylo záhodno dodat, že používám WebPro a zkoušel jsem i jestli je rozdíl když dám stránku formátovat pro:-\


Ze by to bylo tim, ze Palm neni PC? Machr Proste palm nema takovou hw kapacitu, aby umel www zpracovat tak rychle, jako pc.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 13:42    Předmět: Citovat

lemik napsal:

Ze by to bylo tim, ze Palm neni PC?

To je rozumný důvod, zas na druhou stranu se 400 MHz procesorem a velkou pameti by si mohl trochu vice pospisit Radostný)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 15. září, 2006 13:56    Předmět: Citovat

No, nevim, jestli je CPU vse, ale proste palmi ramka IMHO nema takove pristupove doby jako treba DDR v PC a tak vubec vsechno. To uz je ale trochu OT.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
recon472
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 19. leden, 2007 15:50    Předmět: Softick PPP Citovat

mam program softickPPP a v pohode se z palma T5 pripojim, ale jakmile spustim prohlizec nebo neco co chce net tak to rika ze napriklad stranka neexistuje nebo spatne pripojeni... pritom pripojen do kompu jsem, komp mam na netu a mam tam softickPPP... pls help
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412