Fórum - Zobrazit téma - T650 - Nefungují systémová tlačítka - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T650 - Nefungují systémová tlačítka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fandop
nováček
nováček


Registrace: 7.3. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 22:27    Předmět: T650 - Nefungují systémová tlačítka Citovat

Ahoj, mám takový problém s Treem 650.. Z ničeho nic přestaly fungovat tlačítka pro návrat do launcheru, shift, mezerník, capslock, enter a backspace .. všechna ostatní fungují .. občas začnou fungovat, ale po chvilce zase přestanou.. Nevíte, co s tím??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 0:07    Předmět: Citovat

No to vypadá na servis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 8:27    Předmět: Citovat

pokud to dela i po HR, tak se jedna temer urcite o HW problem, takze:
ano... jak psal badel... bude potreba servis:
- pokud mas treo v zaruce tak radsi ofiko servis
- pokud to nemas v zaruce a jses aspon trosku manualne zrucnej, tak skoc do obchodu pro kutily, kup si torx 5 (kolem 50-ti korun) nebo sadu malejch sroubovacku na mobily (ve ktery bude torx 5 taky - priblizne 200 kc), otevri treo, a zkus ocistit kontakty u propojovaci ksandy z klavesnice do zakladovky. Kdyz to nepomuze tak jeste muzes rozmontovat klavesnici (2 maly krizovy sroubky) ale davej pozor at se ti nerozsype... trosku vycisti, profoukni, a zkontroluj jestli tam nemas nic zlomenyho/pretrzenyho...
-> funguje? .. super ;-) usetril jsi asi 400 korun a tyden casu (v pripade ze by to rovnou posilali do opravny tak kolem 4500 korun)
-> nefunguje, ale zjistil jsi ze mas nejaky dil vadny? no problem, zeptej se tady na foru, nebo na
Kód:
www.pdasoft.cz
.. je velka sance ze se najde někdo kdo to bude mit.
-> nefunguje a netusis proc? v tom pripade pomuze opravdu jen ofiko servis Smutný

ps: pokud mas nejakeho kamarada/znameho, kdo ma taky treo a byl by ochotny si ho nechat rozmontovat, tak zkus vymenit klavesnici (spolu s prednim dilem) - jednoduse tim zjistis jestli je vada v klavesnici/kabliku nebo v treu/konektoru
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fandop
nováček
nováček


Registrace: 7.3. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 11:33    Předmět: Kutání Citovat

Jj, já už se připravuju na to, že se do toho podívám, ale problém je, že teď jsem mimo domov a k nářadí se dostanu až v pátek Vysmátý No a taky jsem se chtěl přeci jen nejdřív poptat, než začnu operovat Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 13:52    Předmět: Citovat

Tento problem jsem mel taky. V nejlepsim pripade to muze byt povytazeny konektor od klavesnice. U me byl problem ten, ze byl uvolneny konektor na desce, a to uz chce trosku umu pri pajeni Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trtek
nováček
nováček


Registrace: 6.8. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 22:04    Předmět: Citovat

Také se mi občas stalo, že mi některá tlačítka nefungovala a náhodně jsem zjistil, že pomůže vyndat a zandat baterii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412