Fórum - Zobrazit téma - stahování souborů přes wifi - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

stahování souborů přes wifi
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 9:48    Předmět: stahování souborů přes wifi Citovat

Chtěl jsem si přes palm v opeře nebo v web browseru stáhnout aplikaci, co je v sekci download, ale nejde mi to stáhnout(prostě na odkaz kliknu stylusem). Dělám něco špatně, nebo to v těchto programech nejde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 10:44    Předmět: Citovat

Melo by to normalne jit. Akorat musis byt prihlaseny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 13:27    Předmět: Citovat

No, mě to nejde, příhlášený jsem, jinak by mě to ani do sekce download nepustilo. Problém mám až když kliknu na stahování. Nabídne mi to drive nebo card a ať zvolím kteroukoliv možnost, tak mi to napíše, že nemám na cílovém disku dostatek paměti, což není pravda nějaké to giga mám jak na drivu tak i na kartě. Opera mě při kliknutí na stahování přehodí do web browseru. Napadá mě, jestli mu nevadí, že mám místo drive CF, ale to by snad nemělo mít vliv na stahování na kartu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 13:44    Předmět: Citovat

Takhle se chovají palmy s NVFS, když maj zapráskanou dbCache.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 14:58    Předmět: Citovat

Jo tak to jsi na zacatku nezminil. Presne jak bylo receno vyse, mas asi zaplnenou cache. Doporucuji nejaky program k vycisteni cache, napriklad myslim se jmenuje dbCache, FlushIt atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 06. březen, 2008 16:27    Předmět: Citovat

Děkuji, to bude asi ono, už jsem si říkal i u některých dalších aplikací, že se mi chovají divně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 8:35    Předmět: Citovat

lidicky nemuzu si pomoct mel jsem stejnej problem nahral jsem si do palma flushit vycistil cache dal stazeni... a vono porad nic! pise mi to ze je malo mista at to davam na drive nebo na card... newite cim by to mohlo byt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 11:35    Předmět: Citovat

S takovým problémem už jsem se setkal. Máš v dbCache něco zakouslýho. Já jsem tenhle problém nedokázal odstranit jinak než kompletní reinstalací palmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 13:37    Předmět: Citovat

tak to je spatny... ale je zajimavy ze jeste pri stazeni ty upravy letniho casu vcera to jeste slo... a jak bych to mel reinstalovat? hard resetem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 15:04    Předmět: Citovat

HR + vytvořit nového uživatele a instalovat jednu aplikaci po druhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 17:33    Předmět: Citovat

Hmm tak to bude neco... no nic tedka jedu na dovolenou takze to bude muset jeste par dni pockat... tak dik za radu... jo a mozna vim pricinu: nahraval jsem si do palma veci ze sveho puvodniho Zire 72, tak to bude asi ono... Takze diky, pokusim se o to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 19:29    Předmět: Citovat

tak jsem to zvladl jeste dneska... a musim rict ze po HR uz to jede, ani bych nepotreboval hotsync protoze jsem si jen presunul aplikace a dokumenty na kartu... nic zas tak moc dulezityho jsem tam nemel, abych to musel delat slozite hotsyncem a nejakym presunem souboru mezi uzivateli, ale pro poradek jsem ho jeste proved... tak diky za radu Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 14:14    Předmět: Citovat

Tak uz se mi to stalo od ty doby 2x, ale priel jsem na to jak to opravit bez HR... FlushIT mi ukazoval cca o 2 MB mensi dbCache nez normalne, tak jsem zkusil neco stahnout a zase stejna chyba... Nastesti jsem si den predtim nainstaloval NVBackup, takze jsem jen obnovil zalohu (samozrejme tu ve ktery ta chyba nebyla) a Blazer zase jede jak z praku... Davam to sem jen jako mozne reseni pro vsechny, kterym se to stava... Jo a nestava se mi to nahodou nejak neobvykle casto??? Pripada mi to nenormalni, LD nemam ani mesic a uz se mi to povedlo 3krat...

Naposledy upravil Knihomol94 dne út 25. březen, 2008 18:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 18:16    Předmět: Citovat

Chtělo by to zjistit, která aplikace to způsobuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 18:19    Předmět: Citovat

jasne, pokusim se o to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 29. březen, 2008 11:00    Předmět: Citovat

tak uz mam vinika: na 90% je to googlemaps. zase se mi povedlo to zneprovoznit, tak sem dal obnovu zalohy -> blazer, stahovani fungovalo, pak sem chtel dat flushit a nechtene sem tapnul na gm, tak sem se vratil zpet do launcheru hodil tam blazer a neslo to... Takze nasledovala zaloha hdd + nvfs, secure hr, vyjmuti karty, pak sem zkusil stahovat a jelo to... nahral sem tam gm, spustil, ukoncil, dal blazer opet zkusil stahovani a hle: nefunguje. jeste sem uvazoval o chybe v blazeru nebo pri cisteni s flushit, ale jak to tak vypada tak na svedomi to maj asi ty mapy... mohli byste mi to nekdo potvrdit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 12:33    Předmět: Citovat

Snadno ověříš. V GoogleMaps menu Options, položka "Reset Google Maps", a stiskem tlačítka Reset smažeš mapovou cache a historii. A uvidíš (nebo možná budeš koukat ;-) )
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 15:39    Předmět: Citovat

Dik to by mohlo byt reseni. No uvidim, snad to bujde a mym problemum bude konec. Jenze stejne pak po resetovani se mi ty mapy znovu spusti ne? Mozna rovnou prejit do launceru, to jeste vyzkousim, ale dik za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 15:43    Předmět: Citovat

Wow mels pravdu vykoplo me to rovnou do launcheru tak sem to zkusil a cumim jak tele na novy vrata vono to vazne funguje!!! Moc diky takhle uz mam vod vseho pokoj... uz sem chtel mapy nebo blazer odepsat, takhle jen dam na konci reset a je to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 16:09    Předmět: Citovat

Ještě si můžeš v Blazeru v Options / Preferences / Advanced zaškrtnout "Clear cache on exit", což vždy při opuštění Blazeru jeho keše vysype (ale viz nížem já to mám vypnuto).
Když si necháš na záložce Page nastaveno "Start with last page viewed", po návratu do Blazeru to načte poslední zobrazenou stránku, takže odskok z aplikace (typicky používání SIMtoolkitu pro mobilní bankování) ti nezahodí adresu, kdes byl. Jenom, pokud máš nastaveno "Clear cache on exit" se ti budou odskokem do jiné aplikace mazat formuláře, takže bych cache vysypával spíš ručně (já je mám po 2 měsících na velikosti 4 a 12kB).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412