Fórum - Zobrazit téma - Konverze videa - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Konverze videa

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 18:59    Předmět: Konverze videa Citovat

Nevite nekdo neco o nejakym programu kterej by dokazal zkonvertovat videa z dvd do .avi s kodekem xvid nebo divx? nutne to potrebuju a na netu nemuzu nic takovyho najit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 19:01    Předmět: Citovat

jo a kdyz uz to tady pisu tak jeste bych potreboval nejakej programek kterej umi prehravat internetovy radia ale ne mundu radio...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 19:50    Předmět: Citovat

1. Pocket DVD Studio
2. Pocket Tunes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 8:15    Předmět: Citovat

Tak dik to DVD studio zkusim ale newim proc v pTunes mi to nechce otevrit tu nabidku int. radii... proste na to tapnu a nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 8:36    Předmět: Citovat

Osobně k naprosté spokojenosti používám kombinaci DVDshrink 3.2.0.15 pro vyzobání DVD souborů na disk. Jelikož nedělám kopie na DVD média, mám vypnutou volbu "rozdělovat VOB soubory po 1GB" (většina spotřebních přehrávačů to vyžaduje, protože neumí formát UDF a vyžaduje ISO), takže na to pak pustím AVI.NET (stačí zagooglit) a nastavím si rozlišení, cílovou velikost, a případně obrazové filtry, kodek (umí DivX 6.5 a XviD 1.1.2), cílovou cestu, případně nacvakám celou dávku několika filmů, a pustím to.
Pokud to mám ze souborů rozkousaných na 1GB kusy nebo je z nějakého důvodu pořebuju, pomocí pgc.NET (ke stažení na stejné stránce jako AVI.NET) je slepím do jednoho a pokračuju stejně jako výše uvedeno.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 9:52    Předmět: Citovat

Jakou výhodu má kombinace DVDshrink a AVI.NET proti
PocketDivXEncoder? Doteď jsem vložil dvd
koupené ve stánku do mechaniky zapnul PocketDivXEncoder nastavil cestu přímo do LD a cca hodinu počkal. Je metoda DVDshrinka + AVi.NET
rychlejší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 11:47    Předmět: Citovat

Nevím jestli je rychlejší, ale vím už o třech počítačích, na kterých PocketDxEncoder naprosto spolehlivě padá.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
santy
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 20:34    Předmět: Citovat

A něco na to rádio? jak to funguje? to se tahá z netu? (asi ne viď?) Nevím ale na 750 bych chtěl rádio.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 21:23    Předmět: Citovat

Rádio - afaik Mundu nebo PocketTunes.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 22:49    Předmět: Citovat

santy napsal:
A něco na to rádio? jak to funguje? to se tahá z netu? (asi ne viď?) Nevím ale na 750 bych chtěl rádio.


Jestli ti jde o Treo 750, tak to jseš na špatným fóru. Obrať se na forum.wmhelp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 9:25    Předmět: Citovat

santy napsal:
A něco na to rádio? jak to funguje? to se tahá z netu? (asi ne viď?) Nevím ale na 750 bych chtěl rádio.


Na rádio pod PalmOS jednoznačně MunduRadio nebo placenou verzi PocketTunes, pod WM znám jen MunduRadio (http://radio.mundu.com)
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 13:41    Předmět: Citovat

Mam takz MunduRadio ale wadi mi ze jede jen MP3... Ja mam par radii ktery bych na tom rad poslouchal ale bohuzel jedou we WMA... no a nic takovyho jako freeware asi nenajdu, protoze WMA je komercni format... jo a mohli byste mi jeste nekdo pls vysvetlit proc mi v pTunes kdyz tapnu na ikonku radia v zakladnim skinu myslimze se jmenuje Sleek Blue nebo tak nejak se absolutne nic nestane??? Poradil byste mi nekdo jak na to???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 13:07    Předmět: Česká rádia Citovat

Dají se přes Mundu Radio poslouchat i česká rádia (Evropa 2 atd...) Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 18:22    Předmět: Citovat

Nevím, zkoušel jsem jen Beat a ten jede přes nějakou hrůzu (odkaz na M3U playlist), místo shoutcastu na UDP portu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 18:19    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Osobně k naprosté spokojenosti používám kombinaci DVDshrink 3.2.0.15 pro vyzobání DVD souborů na disk. Jelikož nedělám kopie na DVD média, mám vypnutou volbu "rozdělovat VOB soubory po 1GB" (většina spotřebních přehrávačů to vyžaduje, protože neumí formát UDF a vyžaduje ISO), takže na to pak pustím AVI.NET (stačí zagooglit) a nastavím si rozlišení, cílovou velikost, a případně obrazové filtry, kodek (umí DivX 6.5 a XviD 1.1.2), cílovou cestu, případně nacvakám celou dávku několika filmů, a pustím to.
Pokud to mám ze souborů rozkousaných na 1GB kusy nebo je z nějakého důvodu pořebuju, pomocí pgc.NET (ke stažení na stejné stránce jako AVI.NET) je slepím do jednoho a pokračuju stejně jako výše uvedeno.


Takže jelikož PocketDivXEncoder mi nechtěl načíst DVD, a avi.NET ani pgc.NET mi nešly spustit, tak jsem to udělal takhle: přes DVDShrink jsem si vytáhl ten film z DVD, a přes PocketDivXEncoder jsem to ykonvertil do .avi v přísl. rozlišení, no a pak přes DriveMode jenom nakopčil na LifeDrive HDD a už koukám... Jinak díky za rady;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 20:50    Předmět: konverze Citovat

Já konvertím přes Any video converter a jsem s tím spokojenej.Má dobré možnosti nastavení a je jednoduchý na ovládání a je freeware.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 9:28    Předmět: Citovat

Taky jsem musel několikrát nejdříve použít DVDshrink. Připadá mi, že encoder se nedokáže dostat přes některé druhy ochrany dvd, přeci jen je to už starší program. Zkusím si ten any video converter, přeci jen použití dvou programů je příliš zdlouhavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 15:51    Předmět: Citovat

Nemáte někdo český návod na any video convertor? Nedaří se mi ho najít. Nepřišel jsem na to, jak tam přidávat titulky ani na to, jak si z dvd vybrat češtinu. Vždy se mi videa převádí s angličtinou. Musím si vybrat všechny části dvd videosouboru? U PocketDivXEncoder si kliknu na kteroukoliv část a vytvoří se mi kompletní film a ještě mi vyskočí nabídka jazyků, ve kterém chci film zkonvertovat do avi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412