Fórum - Zobrazit téma - Web prohlizec pro LD - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Web prohlizec pro LD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 9:04    Předmět: Web prohlizec pro LD Citovat

Muzete poradit nejaky funkcni prohlizec pro LD?

Doufal jsem ze to vyresim Operou ale verze pro LD korektne nezalamuje text na displej (proste text pokracuje mimo displej a nejde rolovat) a po case zacala blbnout. Pri odinstalaci s sebou navic vzala i komponenty Blazeru a ten mi ted LD reseti pri kazdem pokusu o spusteni.

PS: Pokud nekdo uspesne pouziva Operu v Jave, prosim i opresny popis ktere komponenty Javy a kterou verzi opery pouziva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 9:33    Předmět: Citovat

Javu bych neinstaloval, zkušenost je pouze hardreset a sbohem. Blazer je dobrý, nepodporuje sice korektní zobrazení znaků u UTF-8, takže s češtinou jsou mnohdy problémy, ale jinak se určitě použít dá. Lepší než se otravovat s výše uvedeným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 11:53    Předmět: Citovat

Jj blazer je celkem v poho... ja ho na LD pouzivam taky... Ale podle me byl lepsi Web Pro, protoze blazer ma potize se zabazpecenymi strankami... Nevim jestli je ma porad, ale kazdopadne je mel a ja se nemuzu prihlasit na Seznam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 13:14    Předmět: Citovat

Dá se Blazer nějak updatovat?

Mně totiž dělá takovou neplechu, že když píšu do nějakýho web-formuláře, tak mi většinu písmen napíše dvakrát... dost otravný.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 19:23    Předmět: Citovat

Není to spíš chyba lokalizace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 12:24    Předmět: Citovat

to nevím... normální malý locale...
každopádně to dělá u normálních latin písmen, ne(jen) s diakritikou...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 12:44    Předmět: Citovat

Me se to stava dost casto taky... A temer u vsech pismen. Mam velkou Locale a nemyslim si ze by to bylo tim. Jo a newite nekdo proc mi Blazer obcas zreseti Palm a po startu se mi jako duvod resetu objevi neco jako: Emul64K Entry already in use (nebo tak nejak)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 16:06    Předmět: Citovat

Ruku do ohně za to nedám, ale kdysi jsem to řešil a mám dojem, že to fakt způsobuje lokalizace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 18:11    Předmět: Citovat

A proč jenom v Blazeru v web-polích? Password nebo víceřádkové jdou i v blazeru ok.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 18:30    Předmět: Citovat

To není otázka na mě. Není ale přeci nic složitého to ověřit. Stačí udělat zálohu a pak hard reset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 8:35    Předmět: Citovat

uz jsem na to prisel. je to lokalizaci, protoze se to stava jen u znaku u kterych jde napsat diakritika. ten urcity znak je totiz vzdycky podtrzeny a nekdy se hold stane, ze blazer ten urcity znak napise dvakrat... me se to teda stava jen na urcitych strankach, tak newim, jaky okolnosti na to maji vliv, ale jak jsem jiz rekl: zpusobuje to lokalizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 11:30    Předmět: Citovat

Bylo by fajn, kdybyste k tomu někdo dal hlášení do tohoto vlákna:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=155

Předáváme totiž takovéto chyby vývojářům a dovozcovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 13:17    Předmět: Citovat

ok du to tam hodit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 16:27    Předmět: Citovat

Díky OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412