Fórum - Zobrazit téma - Zire 72, baterka - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zire 72, baterka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 7:33    Předmět: Zire 72, baterka Citovat

Zdravím, bylo by možné poslat baterii samostatně k mému palmu, jsem domácí kutil, chtěl bych si to vyměnit sám. A jak je to s cenou?
Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 9:47    Předmět: Citovat

Takovou službu neposkytujeme, přístroj je nutné poslat k nám po vytvoření nové zakázky přes servis.palmhelp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 15:41    Předmět: Citovat

Hmm, a kolik by mě to stálo celkem? 330,- za baterku a potom ještě něco? Nějak sem to nepochopil s těma cenama. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 17:33    Předmět: Citovat

330,- baterka + 250,- zprostředkovaný servis + 99,- Kč poštovné. Tj. celkem 679,- Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 20:41    Předmět: Citovat

Hmm, zajímavá cena Šokovaný . To radši ještě vydržím do skonání baterie. Ale na druhou stranu se zase nějak živit musíte. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 22:41    Předmět: Citovat

Myslim, že když to odneseš do běžnýho hifi servisu, zaplatíš víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 08. květen, 2007 21:09    Předmět: Citovat

Takže něco kutily: http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1834

Koupil jsem baterii ACCU a udělal podle návodu.

Se starou baterií (3 roky) a při podsvícení 100% a BT on mi BatteryTIME ukazoval 2:21:35

S novou 1300mAh mi ukazuje při stejných parametrech
3:01:12 čož je nárust o 26% a opravdu to jde poznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xXx
nováček
nováček


Registrace: 4.4. 2005
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 04. březen, 2008 8:09    Předmět: Citovat

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touhle baterií? http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Cam_0671

Četl jsem, že baterie od Cameron Sino jsou problémové na některých widláckých mašinách. Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 04. březen, 2008 8:55    Předmět: Citovat

Ahoj, ten clanek jsem psal ja. Ta baterka v clanku je vetsi nez puvodni. Ale dnes je situace uz jina. Naprosto presne tam pasuje baterie pro Siemens C65/S75 apod... a da se sehnat myslim 1200mAh, tuto zastavu uz jsem jednou provedl kamaradovi. Ta baterie je dokonce tenci.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412