Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 - výměna otlučeného pláště - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 - výměna otlučeného pláště

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 02. září, 2007 11:06    Předmět: Treo 680 - výměna otlučeného pláště Citovat

Ahoj,
už děláte výměny pláště Trea 680ky? Mám běžnou Graphite, ale jelikož už dostala pěknou sodu, začal jsem uvažovat o "převlečení" za "sněhurku" nebo "pomeranč" Radostný
Takže pokud je máte na skladě, kolik by to stálo a jak to orientačně trvá dlouho? Mám pořád ještě P800ku, se kterou bych přes dovolenou možná nouzově vydržel.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 0:20    Předmět: Citovat

Zatím máme "pláště" jenom v barvě Graphite a ceny ještě nejsou určený, ale snad zejtra vyjdou nové ceny na září a tam to bude. Výměna je otázkou jednoho až dvou dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 05. září, 2007 19:58    Předmět: Citovat

Uhlík je nuda Radostný a nový nechci. Nejvíc se mi líbí arktická sněhurka, ale pomeranč by mi pomohl treo najít v bordelu na stole Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 05. září, 2007 20:38    Předmět: Citovat

Tak tady to je:
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Pal_0624
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 12. září, 2007 19:46    Předmět: Citovat

To je dobrá cena, ale pokud treo nedostane takovou sodu že by výměna byla urgentní, počkám na sněhurku nebo oranžovej citrus Radostný nebo v nouzi na malinu Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 16:11    Předmět: Citovat

Taxem dnes vyměnil dekl na T680ce za copper, a vypadá to fenomenálně. Šlo to celkem snadno, jen mi vyskočil deklík infraportu se šoupátkem, protože místo abych ho napřed vycvaknul, rovnou jsem vyklopil zadní desku. Jen z důvodu mimo moje chápání nefunguje mikrofon. Rozebral jsem ho, vyčistil gumový lůžko, napružil kontakty, zkontroloval jejich rozteč, prošťouchnul kanálek v gumě, a pořád jenom "základní" šum. Přitom mikrák přes náhlavku funguje. Napadá někoho něco?
BTW dá se mikráček případně objednat?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 16:15    Předmět: Citovat

Mikrofon se samostatně objednat nedá, muselo by to k nám na opravu. Jen ti můžu říct, že problémy s mikrofonem při výměně krytů občas řeší i náš technik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 24. leden, 2008 18:48    Předmět: Citovat

Hm, tak asi zprovozním P800ku (nechal jsem si ji jako záložní), a při nejbližší cestě do Děčína se zastavím.

Update 19:24:
Řekl jsem si "někde musím dělat chybu, bude to nějaká prkotina", a taky že jo. Po vyjmutí spodní krytky konektoru se mi zdálo, že kontakty mikrofonu nesedí správně na terčík koncentrických kontaktů na desce, takže jsem strávil celkem (od odpoledne) asi 3 hodiny střídavě s pinzetou (když jsem šteloval tvar), baterkou (když mi kontakty z toho neuvěřitelně prťavého parchantu vyletěly někam do kanclu), se šroubováčkem (když jsem krycí destičkou mikrofonu točil abych trefil správnou polohu) a s treem, a nakonec po asi 15ti startech a kecání do VoiceMema (uklízečka už volala docentu Chocholouškovi) funguje. Dokonce je teď z mikrofonu v telefonu zvuk daleko lepší, než z drátovky (pravda, od Erixonu). Ještě porovnám zvuk z origo drátovky, kterou mám v autě na zrcátku.

Vyřiď ode mne technikovi, že jestli mu z toho ještě nejeblo a nechodí 3x za hodinu k řece mlátit kachničky polní lopatkou, že je u mě frajer a že ho obdivuju.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
black_lesna
nováček
nováček


Registrace: 9.1. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 25. leden, 2008 21:12    Předmět: Vymena housingu Citovat

Hm, tak to je teda hukot. Pamatuji si, ze jsem zazil podobnou onanii s vymenou housingu u Siemensu C25 za house s flipem.
Nikdy uz nic nepreskladavam...
Zlostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 12:17    Předmět: Re: Vymena housingu Citovat

Jak jednou víš kde ten problém vzniká, je to sranda a jde to napoprvé, jen chce při skládání nezapomenout to zkontrolovat.

Jinak trochu mimo téma, ať nemusím zakládat extra thread. Po updatu na 1.12ROW už si mašina sedla, po selekci aplikací (v podstatě vyletěl jen RecordeX, problém nahlášen autorovi) je stabilní jako nikdy předtím, a zatím to vypadá na výdrž baterky o cca 20~30% lepší. Dokonce zmizela odvěká nemoc Palmů, že systém při bootu nahodil všechny kanály zvukovky na maximum a šuměl. Přestal tuhnout modrozub, jenom Butler při příchozím hovoru neodblokuje Keyguarda, takže příjem hovoru je Select+zelená, jinak jen ztichne zvonění. Nahlásím autorovi Butlera.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412