Fórum - Zobrazit téma - Problém s TREO 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s TREO 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 9:20    Předmět: Problém s TREO 650 Citovat

Tak jsem zase v pr_ Rozpačitý Mám doma Treo 650 (respektive 2x Treo 650). Do obou jsem nahrál 1.20 ENA ROM. Jeden funguje bez problémů, druhý začal po cca 3 týdnech zlobit. Pokaždé když chci s Treem pracovat stisknu tlacidlo zapnout/vypnout pro rozsvícení displaye, Treo se začne synchronizovat přes HotSync. Zruším tuhle operaci, vypnu Treo (display) a po opetovném stisknutí červeného tlačítka již Treo nereaguje. Pomůže jen pokud vyndám/zandám SD kartu, vyndám baterii nebo HardReset. Tak a teď babo raď Otázka Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 10:24    Předmět: Citovat

Povinná otázka: dělá to i po HR bez instalace jakýchkoliv aplikací?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 10:36    Předmět: Odpoved Citovat

ano Smutný Je tam ciste novej ROM a po vymazani vsech dat, nastaveni cestiny, nastaveni "Z" klavesy, datumu, casu... si proste zapne HS a zacne se pokouset synchronizovat. Po zrušení operace...nejde Treo ani rozsvitit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 13:47    Předmět: Citovat

No tak to bude HW problémek. Záruční i pozáruční servis lze řešit zde: servis.palmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 14:01    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No tak to bude HW problémek. Záruční i pozáruční servis lze řešit zde: servis.palmhelp.cz


...já nevím...HW je myslím v poho. Mohlo by to být tím ROMEM, nepomohlo by zkusit nahrát jinej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 16:35    Předmět: Citovat

Tenhle ROM (1.20 ENA?) je naprosto v pohodě, ale můžeš to k nám poslat na diagnostiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út 09. leden, 2007 15:38    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tenhle ROM (1.20 ENA?) je naprosto v pohodě, ale můžeš to k nám poslat na diagnostiku.


... už jsem zkusil vše, nezbývá než souhlasit. Kolik mě taková "diagnostika" bude stát? Radostný
Dle ceníku 3.890 + 290 + 99 ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 09. leden, 2007 15:42    Předmět: Citovat

Shantry napsal:
Badel napsal:
Tenhle ROM (1.20 ENA?) je naprosto v pohodě, ale můžeš to k nám poslat na diagnostiku.


... už jsem zkusil vše, nezbývá než souhlasit. Kolik mě taková "diagnostika" bude stát? Radostný
Dle ceníku 3.890 + 290 + 99 ??

Tak to bude jistě tisková chyba, nedokážu si představit kohokoliv, že by za diagnostiku chtěl 4000Kč.. Snad ani šílenec ne Šokovaný
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 09. leden, 2007 15:51    Předmět: Citovat

Shantry napsal:
Badel napsal:
Tenhle ROM (1.20 ENA?) je naprosto v pohodě, ale můžeš to k nám poslat na diagnostiku.


... už jsem zkusil vše, nezbývá než souhlasit. Kolik mě taková "diagnostika" bude stát? Radostný
Dle ceníku 3.890 + 290 + 99 ??


Tolik by stála diagnostika přímo v Palmu, u nás je to 250 + 99 + 90.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 10:49    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tenhle ROM (1.20 ENA?) je naprosto v pohodě, ale můžeš to k nám poslat na diagnostiku.


...prosím tě, ještě jedna věc. Jakým způsobem funguje servis na palmhelp... pošlu treo poštou? jak se platí a kolik za diagnostiku.... Dáte mi potom vědět co s tím je a kolik by stála oprava,..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lemik_nahradni
nováček
nováček


Registrace: 13.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 10:59    Předmět: Re: Problém s TREO 650 Citovat

Shantry napsal:
Tak jsem zase v pr_ Rozpačitý Mám doma Treo 650 (respektive 2x Treo 650). Do obou jsem nahrál 1.20 ENA ROM. Jeden funguje bez problémů, druhý začal po cca 3 týdnech zlobit. Pokaždé když chci s Treem pracovat stisknu tlacidlo zapnout/vypnout pro rozsvícení displaye, Treo se začne synchronizovat přes HotSync. Zruším tuhle operaci, vypnu Treo (display) a po opetovném stisknutí červeného tlačítka již Treo nereaguje. Pomůže jen pokud vyndám/zandám SD kartu, vyndám baterii nebo HardReset. Tak a teď babo raď Otázka Pochybující


Podobne se mi chovalo Treo 600. Kdyz jsem ho rozebral a vyklepal z neho bordel, tak uz zase funguje vyborne. Mozna ze mas neco pod klavesnici a ono se to tvari, ze mas porad neco zmacknute.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 11:36    Předmět: Re: Problém s TREO 650 Citovat

Lemik_nahradni napsal:
Shantry napsal:
Tak jsem zase v pr_ Rozpačitý Mám doma Treo 650 (respektive 2x Treo 650). Do obou jsem nahrál 1.20 ENA ROM. Jeden funguje bez problémů, druhý začal po cca 3 týdnech zlobit. Pokaždé když chci s Treem pracovat stisknu tlacidlo zapnout/vypnout pro rozsvícení displaye, Treo se začne synchronizovat přes HotSync. Zruším tuhle operaci, vypnu Treo (display) a po opetovném stisknutí červeného tlačítka již Treo nereaguje. Pomůže jen pokud vyndám/zandám SD kartu, vyndám baterii nebo HardReset. Tak a teď babo raď Otázka Pochybující


Podobne se mi chovalo Treo 600. Kdyz jsem ho rozebral a vyklepal z neho bordel, tak uz zase funguje vyborne. Mozna ze mas neco pod klavesnici a ono se to tvari, ze mas porad neco zmacknute.


no vidíš...to mě nenapadlo....zkusím, uvidím ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lemik_nahradni
nováček
nováček


Registrace: 13.1. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 11:39    Předmět: Citovat

Zkusil bych to, ale jedine jestli to uz neni v zaruce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 12:05    Předmět: Citovat

Lemik_nahradni napsal:
Zkusil bych to, ale jedine jestli to uz neni v zaruce.


Zkusi l jsem to ani ničeho nic. Uvnitř je čistý jako lilie...sešrouboval jsem ho zpět...zapnul a hle!
...připojuje se k PC pomocí Cradle/Cable
Takže stejnej problém jako předtím...dám zrušit, Treo se tváří normálně a když se vypne display, tak už nejde zapnout (musím vyndat baterii). Chjo, tak nezbývá nic jinýho než to poslat do Palmhelp (ale 3890,- Kč nebo kolik to je... to je pomalu cena toho Trea)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 12:09    Předmět: Citovat

Projed prispevky za posledni tyden. Badel psal, uplne jine ceny. Neco jako 300+ 99 + 90, nevim co to je.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 13. leden, 2007 12:13    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Projed prispevky za posledni tyden. Badel psal, uplne jine ceny. Neco jako 300+ 99 + 90, nevim co to je.


ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 14:52    Předmět: Citovat

Za cenu kolem 4000,- Kč je to jenom, když se posílá do Palmu (a tam se to většinou ani neopravuje, ale vyměňuje za novej kus). Do Palmu se to ale posílá jenom tehdy, pokud nezvládneme sami (a my to většinou zvládneme Radostný ) ...ale to bychom se domluvili až po diagnostice. Pošli to k nám poštou, ale nejprve založ servisní zakázku zde: servis.palmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Shantry
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 14. leden, 2007 16:19    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Za cenu kolem 4000,- Kč je to jenom, když se posílá do Palmu (a tam se to většinou ani neopravuje, ale vyměňuje za novej kus). Do Palmu se to ale posílá jenom tehdy, pokud nezvládneme sami (a my to většinou zvládneme Radostný ) ...ale to bychom se domluvili až po diagnostice. Pošli to k nám poštou, ale nejprve založ servisní zakázku zde: servis.palmhelp.cz


Provedu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wecernik
nováček
nováček


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 05. červen, 2007 22:36    Předmět: To same, signal z tlacitka hotsync - namocenej konektor Citovat

Dela mi to samy, spina se porad aplikace prirazena tlacitku hotsync z kabelu. Prenastavil jsem, ale spatny, ze to pak nejde zapnout Zap/Vyp tlacitkem (vypnout jo, ale obcas se pri vypnuti pusti ta aplikace z konektoru, jedno jaka (phone, dela to pri jakymkoliv nastaveni)). Treo jsem rozebral, vysusil, vyfoukal, ocistil konektor (neni moc co cistit) a porad stejny. Takze se ptam, jak dopadla diagnoza tohohle problemu? vadnej konektor? nebo uz problem nekde na tistaku MB?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412