Fórum - Zobrazit téma - Linux na Palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Linux na Palm
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 09. duben, 2007 20:13    Předmět: Vyreseno Citovat

Ahoj vsem kdo mate problem s kartou, vymente si soubor initrd.gz za novy ktery najdete na tomto odkaze:

http://www.volny.cz/hp2/linux4palm/patches/initrd.gz

Pokud vam to pobezi, tak prosim napiste do fora a v pristi release uz tento fix bude zahrnut.

Jinak pro navrat do PalmOS doporucuji v opie prejit na Shutdown a shutdown... a pak pichnout palma do zad. Nebo kdykoli za behu kdyz karta nic nedela.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 09. duben, 2007 22:17    Předmět: Citovat

A-Data SD 4GB - stále stejný Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
scot666
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 6:12    Předmět: Citovat

Mi to pomohlo, linux bezi Radostný Vypada to zajimave, rekl bych ze i lepe nez jsem cekal. Trosku mi schazi rychlost PalmOS, ale zase to je asi vyvazeno funkcemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 7:00    Předmět: Citovat

scot666 napsal:
Mi to pomohlo, linux bezi Radostný Vypada to zajimave, rekl bych ze i lepe nez jsem cekal. Trosku mi schazi rychlost PalmOS, ale zase to je asi vyvazeno funkcemi.

Rychlost se stale zvysuje... i kdyz rychlosti PalmOS se tezko dosahuje prave pri tom, co to umi... to uz je pak volba na uzivateli co pouzije Radostný
Jinak super, jsem rad ze to funguje a pro vsechny, muzete mit kartu s FAT32, zkusel jsem to.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 12:41    Předmět: Citovat

Mně to stále nefunguje! Nešťastný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út 10. duben, 2007 22:34    Předmět: Citovat

To Skorpi: Ohromny klobouk az uplne na zem pred tebou smekam.... Takovedle zapaleni pro vec je opravdu uzasne. Konecne nejaky system, ktery na Palmu zvladne multitasking. Uz se tesim na verzi pro treo 650 a pokud jsi z okoli prahy, tak ti rad i sve treo poskytnu na testovani pokud me nechas nahlednout na vyvoj. Na linux jsem presel teprve nedavno na notasu ale uz vim, ze na nej rad prejdu i na palmu. Jeste jednou podotykam, ze mas muj velky obdiv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 11. duben, 2007 8:01    Předmět: Pro Saty Citovat

Dekuji, jen chci rict ze tohle je prace celeho tymu (www.hackndev.com), desitky lidi delalo/dela na kernelu a graficke prostredi cita stovky lidi.. ja na tom delam teprv pul roku (Z72: zvuk, LED, baterie, suspend/resume + Opie , IrDA; PalmTX: Baterie, suspend/resume + Opie) - jak na jadre tak na implementaci Palmu do grafickeho prostredi Opie a GPE. Ted delam pokrocile bootovaci skripty aby si uzivatel mohl vybrat zda chce spustit GPE ci Opie a dale mam v planu zmenit filesystem po vzrou SLAXe pro dalsi zvyseni rychlosti systemu.

Jestli mas o linux a nase pda zajem, prijd se podivat do Prahy na LinuxExpo 17-18.4., budeme tam vystavovat. Zatim take muzes navstivit www.palmlinux.cz a treba hlasovat do ankety Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karol
nováček
nováček


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so 14. duben, 2007 10:41    Předmět: Citovat

mne to tiez stale nefunguje Smutný
na palmlinux.cz som supol vypis... ak by sa niekto chcel na to mrknut...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 11:23    Předmět: Citovat

Zprovoznění Linuxu na Treu 650: http://www.palmlinux.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karol
nováček
nováček


Registrace: 21.7. 2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 12:05    Předmět: Bluetooth - funckny Citovat

cez vikend som narazil na toto: http://hackndev.com/node/703
takze uz chyba iba Wi-fi... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 12:39    Předmět: Citovat

A to skorpi pokud vím říkal, že WiFi je jednodušší než BT Vysmátý
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 13:04    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
A to skorpi pokud vím říkal, že WiFi je jednodušší než BT Vysmátý

Mno bylo to tak a je.. s BT se prali i ti nejschopnejsi (samozrejme nemam na mysli sebe). Ted se musi ten BT dodelat.. aby to bylo ready pro uzivani. Kazdej palm ma jinde GPIO pro power a reset.. U T3 to je o neco horsi, tam to zatim nejde.. ale jiste brzy pujde.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skenderax
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 14:48    Předmět: bootovanie Citovat

Na bootovanie som pouzil najprv 1GB (neskor 256MB) micro SD kartu s SD adapterom. bootovanie mi skonci pri mounting /dev/mmcblk0p1 najsledne na to sa mi robia bodky na zaciatku riadku... Asi sa nemam moc co stazovat, kedze asi ide o nestandartne karty Smutný. skusal som i novy initrd.gz.

Skusil som to iste i na Apacer SD 2GB. Mountovanie sa zdarilo uspesne, ale skoncilo mi startovanie linuxu tesne po tom...


EDIT: Skusil som 3x reset a zrazu mi to funguje... Nerozumiem tomu Smutný ...[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 24. duben, 2007 17:04    Předmět: Citovat

Zakladem uspechu je predtim hardreset palma, jinak co se tyce karet, tak mam jednu ktera moc nechodi.. ale ted pracuju hlavne na bluetooth.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 15:33    Předmět: Hezky Launcher Citovat



Kdyz se zvetsi pismo i ikonky, je to proste parada... musel jsem se pochlubit Vysmátý
A pozadi je odsud z PalmHelpu tusim
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skenderax
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 15:37    Předmět: Citovat

Prezrad prosim, odkial si Opie stiahol... Ja som na svojom T|Xku nakoniec opie nerozbehol Smutný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 11. květen, 2007 18:01    Předmět: Citovat

No nestahnul, zkompiloval... ale uz delsi dobu pouzivam tuhle verzi. Ted jsem dodelal patch pro BlueZ, takze se chystam na release kde pujde jak irda tak bt.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: so 12. květen, 2007 17:18    Předmět: Citovat

Já chci WíííFííí Vysmátý

Nešlo by něco udělat s tím časem? Při každém přepnutí systému mě to přehodí někam do válečných dob roku '41 což zrovna nepotěší...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 7:51    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Já chci WíííFííí Vysmátý

Nešlo by něco udělat s tím časem? Při každém přepnutí systému mě to přehodí někam do válečných dob roku '41 což zrovna nepotěší...


To jo no.. ale otázka zní, na čí straně je chyba ;) třeba je chyba u PalmOS, to nikoho nenapadlo? Vysmátý
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 14. květen, 2007 11:07    Předmět: Citovat

To jsem nevěděl, že v roce 1941 se vyráběly PALMy Vysmátý Možná naPALMy, ale PALMy? Pobavený
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Další
Strana 7 z 15

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412