Fórum - Zobrazit téma - schránka na důvěrné informace - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

schránka na důvěrné informace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gestoned
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 12:25    Předmět: schránka na důvěrné informace Citovat

Co používáte na uložení důvěrných informací (různá přístupová hesla, piny apod.)? Je něco zdarma?

Je vůbec zapotřebí samostatný program, když minimálně v Palm TX je možné skryté záznamy šifrovat pomocí silné šifry AES přímo, bez doplňkového softwaru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 12:59    Předmět: Citovat

Doporučuji SplashID. Je sice placený, ale umí šifrování, dvojí kategorie, ikony, plně definovatelná pole a za hlavní výhodu považuji desktopový protějšek. Jediné, co mi chybí, je vyhledávání uvnitř aplikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 12:59    Předmět: Re: schránka na důvěrné informace Citovat

gestoned napsal:
Co používáte na uložení důvěrných informací (různá přístupová hesla, piny apod.)? Je něco zdarma?

Je vůbec zapotřebí samostatný program, když minimálně v Palm TX je možné skryté záznamy šifrovat pomocí silné šifry AES přímo, bez doplňkového softwaru?

Trochu odběhnu.. I můj palm má šifrování zabudované. Ale neznám nikoho, kdo by ho opravdu používal. Používal=ne jen jednou či dvakrát. Nevím jestli někdo vůbec použije šifrování před nasednutím do tramvaje a pak doma to zase odblokuje. Já tajná data neskladuji, protože mi to přijde jako blbost - piny a hesla dám do trezoru, ke kterýmu musím mít zase heslo...

jinak bych doporučil www.freewarepalm.com . Něco jsem tam před půlrokem viděl..
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Yon
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 13:38    Předmět: Citovat

No, ja puzivam STRIP.....a nemuzu si stezovat Radostný
http://www.identicentric.com/products/strip/index.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gestoned
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 25. duben, 2007 14:11    Předmět: Re: schránka na důvěrné informace Citovat

jacktalking napsal:

jinak bych doporučil www.freewarepalm.com . Něco jsem tam před půlrokem viděl..


Jo, našel jsem tam SecureVault v3.01

Kromě toho eWallet je o 33% levnější než SplashID.

Zůstal bych u řešení "bez software, se zabudovaným šifrováním", jenže v údajích zapsaných v Memos se nedá vyhledávat jakmile je nastaveno, že Private záznamy se mají schovávat... takže jedině dávat každé heslo do jedné Memo položky, aby to bylo přehledné a aspoň manuálně vyhledatelné, a použít menu Memos/Options/Security a tím vypnout v Preferences zdá mají být Private položky skryté nebo zobrazené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Cvrnda
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 12:16    Předmět: Keeppass Citovat

Já používám na PC Keeppass (doma -linux, v práci Win) a export do Palmu do Keyring. Bohužel zatím neumí ta Palmová verze kategorie, ale lze jí používat i samostatně. Před Palmem jsem měl Popelnici a tam bylo Keeppass portováno. U toho konvertoru je i ke stažení javová aplikace, která umožňuje editovat na PC databázi keyring. Takže asi přejdu na PC na ní.
Odkazy:http://keepass.info/download.html
a
http://www.robvonk.com/index.php?id=keepasstokeyring
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 13:22    Předmět: Re: schránka na důvěrné informace Citovat

jacktalking napsal:
piny a hesla dám do trezoru, ke kterýmu musím mít zase heslo...


Ale o to jde, ne? Mít jedno heslo místo mrtě dalších. V práci musíme každých 30 dní měnit hesla do 4 systémů a asi nemusím připomínat, že požadavky na heslo jsou pro každý systém jiný - myslím velkáXmalá písmena, číslice... Radostný Plus přihodíš PINy ke kreditkám, telefonům, hesla různým internetovým účtům... A to pořád za cenu 1 hesla, které si opravdu musíš pamatovat.
Já používám SplashID, je to super.
To Badel: Desktopového protějšku jsem si nevšiml?? Ale zdědil jsem ho s Palmem, takže nevím.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 13:24    Předmět: Re: schránka na důvěrné informace Citovat

gestoned napsal:
Co používáte na uložení důvěrných informací (různá přístupová hesla, piny apod.)? Je něco zdarma?


...jinak zdarma jsou teoreticky i "privátní záznamy" v Notes a ostatních PIM aplikacích.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 15:13    Předmět: Citovat

Používám Passwords To Go od DataViz a nestěžuju si. Sice je to proti SplashID už zastaralá záležitost, ale tehdy nic jinačího nebylo Radostný
A protějšek na desktopu je samozřejmost.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. duben, 2007 17:20    Předmět: Re: schránka na důvěrné informace Citovat

nosferatu135 napsal:

Já používám SplashID, je to super.
To Badel: Desktopového protějšku jsem si nevšiml?? Ale zdědil jsem ho s Palmem, takže nevím.


Tak bys měl rychle napravit, teprve desktopová verze z toho dělá super aplikaci. Klasickej případ - potřebuju nějaký heslo do libovolný aplikace v palmu a nemusím se přepínat do SplashID, jen si jej spustím na PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412