Fórum - Zobrazit téma - duplikace udalosti v kalendari pri synchronizaci s vice PC - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

duplikace udalosti v kalendari pri synchronizaci s vice PC

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
twztwz
nováček
nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st 17. leden, 2007 17:30    Předmět: duplikace udalosti v kalendari pri synchronizaci s vice PC Citovat

synchronizuji palma (treo 680) s pevnym pocitacem a notebookem. zaroven tyto dva pocitace (quli poste a vubec) maji stejnou pst slozku outlooku. kdyz cestuji (coz je casto) pouzivam nbook, kdyz jsem v cesku, pevny pocitac. pri synchronizaci mne hotsync korektne upozornil, ze pokud oba pocitace obsahuji stejnou slozku exchange (coz sice neni uplne totez, ale rozumim, ze funkcne ano), budou se nektere polozky duplikovat. lze tomu prosim nejak zabranit? tim myslim: je na to nejaky tip / trik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. leden, 2007 18:00    Předmět: Citovat

A nebylo by lepší řešení používat IMAP než kopírovat soubor PST?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
twz
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 17. leden, 2007 20:53    Předmět: nebylo Citovat

protoze
a) potrebuju mi plne synchronizovane kontakty, udalosti atd. a ty se mi vazne nechce strkat nekam na web
b) zazivam dost rusny provoz s radou pomerne objemnych dokumentu, takze limit 1 GB, jenz mam na sve schrancu u providera (gmail ani seznam atd. pro mne nejsou resenim - potrebuju kdykoliv vynutitelnou a kvalitni sluzbu a tak za ni platim) prekrocim nejpozdeji behem dvou mesicu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. leden, 2007 20:58    Předmět: Citovat

A co synchronizovat PIM data s PalmDesktopem?

BTW proč se sem hlásíš pod dvěma různýma nickama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 7:39    Předmět: Re: nebylo Citovat

twz napsal:
protoze
a) potrebuju mi plne synchronizovane kontakty, udalosti atd. a ty se mi vazne nechce strkat nekam na web
b) zazivam dost rusny provoz s radou pomerne objemnych dokumentu, takze limit 1 GB, jenz mam na sve schrancu u providera (gmail ani seznam atd. pro mne nejsou resenim - potrebuju kdykoliv vynutitelnou a kvalitni sluzbu a tak za ni platim) prekrocim nejpozdeji behem dvou mesicu.


Tak zkus sluszbu Office Connector od O2. Ta Ti dovoli syncovat vsechno, co ma nejaky OS. Docela podarena sluzba. FUnguje jak s MS Exchange tak s Dominem.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
twztwz
nováček
nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt 18. leden, 2007 17:58    Předmět: dva nicky a problem vyresen Citovat

omylem - jednou jsem se hlasil z notebooku, muj nick jeste nefungoval - zeby taky kvuli migraci mwezi servery? - a vybidlo mne to prihůasit se znova. uz budu pouzivat jen twztwz - a omlouvam se.
k O2 sluzbe - kdyz ja jsem od 1998 u toho, co je ted t-mobile, e nechce se mi migrovat. ale koupil jsem si beyond contacts a zatim se zda, ze to funguje bezchybne - takze mam po problemu. uvidime, jak to zvladne prechod mezi casovymi pasmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412