Fórum - Zobrazit téma - Cyklicky restart. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Cyklicky restart.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miko3891
nováček
nováček


Registrace: 8.8. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 16:19    Předmět: Cyklicky restart. Citovat

Zdravim. Potrebujem pomoc.
Snazil som sa nainstalovat do TXka demo z hier. Warfare a Origo.
Po synchronizacii sa dostal palm do restartu. Cyklickeho restartu. Najskor zacne oranzove logo a nieco nacitava. Potom sive logo. A potom to spadne a znovu restartuje.
Poradte prosim co mam s nim spravit.
Nepomaha ani restart zadnym tlacitkom.
Prosim rychlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 18:20    Předmět: Re: Cyklicky restart. Citovat

miko3891 napsal:
Zdravim. Potrebujem pomoc.
Snazil som sa nainstalovat do TXka demo z hier. Warfare a Origo.
Po synchronizacii sa dostal palm do restartu. Cyklickeho restartu. Najskor zacne oranzove logo a nieco nacitava. Potom sive logo. A potom to spadne a znovu restartuje.
Poradte prosim co mam s nim spravit.
Nepomaha ani restart zadnym tlacitkom.
Prosim rychlo.

Měl by pomoct WARM RESET, tzn držet tlačítko NAHORU a stisknout RESET. Podlě mě se jedná o nedostatek paměti (ale na TX?? Pobavený ) protože Warfare je docela dost velká hra... Ale jedná se pouze o mou domněnku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MaRo
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 19:40    Předmět: Citovat

Presne tak, je potreba udelat WARM RESET a hned potom problematicky program smazat. Zatim vzdy pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 20:03    Předmět: Citovat

Origo neni urceno pro klasicky Palm, pouze pro Zodiac ...

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=754
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 21:44    Předmět: Citovat

Pokud nepomůže ten warm reset, tak holt dát tvrdej. V nejkrajnějším případě restore factory settings Smutný. Už se mi taky takhle párkrát hodil palm do smyčky, několikrát dokonce se mi stalo, že nereagoval ani na resetovací tlačítko, tak jsem musel počka až se úplně vybije a pak se naštěstí chytl Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miko3891
nováček
nováček


Registrace: 8.8. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne 12. listopad, 2006 23:16    Předmět: Citovat

Tak poriesil som to tvrdym resetom.
Len ma prekvapilo ze aj po tvrdom resete tam ostali nejake programi.
Preco?
Mohli sa nahrat pri prvej synchronizacii, alebo tam proste ostali?
Je nejaky dovod, preco tam niektore su a niektore nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 13. listopad, 2006 1:42    Předmět: Citovat

"První HotSync" je určitě na vině, protože obnoví vše, co najde na PC ve složce .../Program Files/Palm/HotSync name/Backup. Jinak i bez HotSyncu se do RAM po HR automaticky zkopíruje základní sada aplikací z ROM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bugtcher
nováček
nováček


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 15:02    Předmět: stejnej problem Citovat

tak ja mam uplne stejnej problem - po synchronizaci se zacal restartovat, ale problem je v tom, ze sem tam nic neinstaloval.....vypada to ze sem preplnil pamet (natahly se tam nejaky obrazky nebo tak neco...)....promazal sem to v telefonu i na compu (po tvrdym resetu) a zda se to OK...uvidim casem:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 15:22    Předmět: Re: stejnej problem Citovat

bugtcher napsal:
tak ja mam uplne stejnej problem - po synchronizaci se zacal restartovat, ale problem je v tom, ze sem tam nic neinstaloval.....vypada to ze sem preplnil pamet (natahly se tam nejaky obrazky nebo tak neco...)....promazal sem to v telefonu i na compu (po tvrdym resetu) a zda se to OK...uvidim casem:-)

Přeplněním paměti to nebude, Hotsync nedovolí do PALMu dát víc než je možné. Když jsem měl ve starém Zire 31 jen 1MB místa, už jsem nemohl instalovat nic... Prostě mi to napsalo chybu Hotsync a hotovo.

Není nad to mít Uninstall Manager v PALMu a pak i v PC. Pak vidíš jaké soubory přibyly.

Jinak pro naprostou kontrolu nad PDA doporučuji aplikaci FileList z http://www.payalba.com. Udělá to seznam všeho z RAM a ROM a dá to na kartu. Pokud se použije před a po instalaci, jde v PC snadno dohledat změny v obou souborech. A to je lepší než kdejakej uninstaler
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 15:33    Předmět: Citovat

To je teorie, v praxi skutečně dochází k tomu, že se za jistých okolností při obnově dat po hard resetu dostávají některá data do palmu nejen ze složky Backup, ale i Archive. Paměť se zaplní a palm při synchronizaci vytuhne. Řešením je odstřelení všech nepotřebných souborů přímo z PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 16:30    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To je teorie, v praxi skutečně dochází k tomu, že se za jistých okolností při obnově dat po hard resetu dostávají některá data do palmu nejen ze složky Backup, ale i Archive. Paměť se zaplní a palm při synchronizaci vytuhne. Řešením je odstřelení všech nepotřebných souborů přímo z PC.

A nebo v Hotsync nastavit "do nothing"... Ale chtěl bych vidět někoho kdo uchovává ten archive v PC a ještě k tomu má zálohu na SD kartě.. To už pak vůbec nedává smysl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 21:30    Předmět: Citovat

Složku Archive v PC uchovává každej, protože vzniká automaticky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 19. listopad, 2006 22:03    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Složku Archive v PC uchovává každej, protože vzniká automaticky.

Jo, omlouvám se. Já zapoměl že jsem si před rokem umazal přes ConduitBuddy conduit pro ten Archive.. Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá 24. listopad, 2006 9:08    Předmět: cyklický reset Citovat

Taky se mi to už párkrát stalo, a to mám TX teprve půl roku a používám ho spíš na práci, zakže žádné velké experimenty. Osvědčilo se mi udělat si zálohu nějaké relativně čisté instalace, kterou potřebuji k životu (SlovoEd, Doc2go, Tibr apod.) aby bylo co jednoduče po hard resetu nahrát - neznám větší opruz než znova a znova sypat všechny programy do HotSyncu a vyplňovat reg. kódy.
sindi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 08. leden, 2007 9:03    Předmět: Re: cyklický reset Citovat

sindi napsal:
Taky se mi to už párkrát stalo, a to mám TX teprve půl roku a používám ho spíš na práci, zakže žádné velké experimenty. Osvědčilo se mi udělat si zálohu nějaké relativně čisté instalace, kterou potřebuji k životu (SlovoEd, Doc2go, Tibr apod.) aby bylo co jednoduče po hard resetu nahrát - neznám větší opruz než znova a znova sypat všechny programy do HotSyncu a vyplňovat reg. kódy.
sindi

Nechci to tvrdit na 100%, ale poté co jsem nenainstaloval CardExport mám klid. Proč pro boha taková základní funkce jako podpora Mass Storage v relativně hi-end zařízení jakým se TX tváří být není?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sindi
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 09. leden, 2007 11:27    Předmět: Re: cyklický reset Citovat

sindi napsal:

Nechci to tvrdit na 100%, ale poté co jsem nenainstaloval CardExport mám klid. Proč pro boha taková základní funkce jako podpora Mass Storage v relativně hi-end zařízení jakým se TX tváří být není?

Tak pan Murphy opět boduje. Včera jsem napsal, že mám klid, dnes mám opět cyklický reset Nazlobený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412