Fórum - Zobrazit téma - Čištění dbCache - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Čištění dbCache

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. říjen, 2006 11:17    Předmět: Čištění dbCache Citovat

Co používáte na čištění dbCache na TX? Nebaví mě už před každým spouštění TomTom 6 provádět soft reset. Smutný

Naposledy upravil Badel dne čt 19. říjen, 2006 21:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 19. říjen, 2006 16:17    Předmět: Citovat

pouzivam "off flush"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 19. říjen, 2006 20:24    Předmět: Citovat

pouzivam dbCacheTool,ale nevim jestli ten soft reset neni rychlejsi Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 26.3. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá 20. říjen, 2006 7:53    Předmět: Re: Čištění dbCache Citovat

Badel napsal:
Co používáte na čištění dbCache na TX? Nebaví mě už před každým spouštění TomTom 6 provádět soft reset. Smutný


Ja pouzivam MemInfo a navic v kombinaci s MacroPlay. Tzn. TX ma skrz MacroPlay naplanovano spusteni MemInfo jendou za den a dbCache si pekne samo procisti!

Aplikace MacroPlay je uuzasna vec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 16. listopad, 2006 10:59    Předmět: Citovat

Dlouho jsem si říkal že to je zbytečné a že to nefunguje. Hlavně to MemInfo co jsem používal mi na E2 nic neudělalo. Pak jsem si ale našel starší utilitku DBCachetool a je to paráda. Sice konfigurace je složitější, ale pak to funguje perfektně. Má to i DA, takže super. Dá se nastavit aby se to před spuštěním určité aplikace aktivovalo a vyčistilo, nebo taky mezní hodnoty kdy se má čistit, jestli po softresetu, nebo po tapnutí na displej. Prostě super. Je to od H. Imazekiho, takže kvalita zaručena (třeba Appshelf)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412