Fórum - Zobrazit téma - Touchstone - Zkušenosti - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Touchstone - Zkušenosti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 13:15    Předmět: Touchstone - Zkušenosti Citovat

Už mám už asi 4 kousky touchstone, ale se všemi mám stejný problém - nabíjení se mi stále odpojuje a připojuje, je těžké najít správnou polohu pro nabíjení. Nejvíc Touchstone zlobí s PALM PIXI - zajímavé je, že když PIXI otočím o 90 stupňů, tak je vše v pořádku Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 16:03    Předmět: Re: Touchstone - Zkušenosti Citovat

tondapirko napsal:
Už mám už asi 4 kousky touchstone, ale se všemi mám stejný problém - nabíjení se mi stále odpojuje a připojuje, je těžké najít správnou polohu pro nabíjení. Nejvíc Touchstone zlobí s PALM PIXI - zajímavé je, že když PIXI otočím o 90 stupňů, tak je vše v pořádku Radostný

Podobnej problem mivam obcas s Pre. Vetsinou se to stava kdyz ho polozim trochu mimo a nabijeni se nechytne. kdyz ho trochu posunu, tak zacne jako nabijet a zaroven slabe piskat. To uz vim ze ve skutecnosti nenabiji (potvrzeno i Batery Monitorem). Nebo zacne nabijet a hned prestane a stale dokola. Kdyz trefim spravnou polohu napoprve, tak nabiji bez problemu.
S Pre3 zadnej problem nemam, i kdyz ma zada mnohem vic obly a na TouchStonu se muze houpat.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 01. září, 2011 17:08    Předmět: Citovat

...přesně tak.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2011 9:11    Předmět: Citovat

ja som sa docital ze pomaha vlozit medzi palm a touchstone kusok papiera. spravnu hrubku treba zistit experimentovanim. vraj je problem v tom, ze cievky v telefone a touchstone su prilis blizko... tak som sa s tym chvilu hral a velmi dobre mi to fungovalo ked som na touchstone nechal ten priehladny plastovy kryt, v ktorom prisiel zabaleny.
nakoniec som otvoril zadny kryt telefonu a pod prijimaciu cievku som vlozil tenky plastovy kruzok. s tym mi to funguje cca tak k 95% spokojnosti - obcas to este blbne, vypozoroval som ze dost velky vplyv ma na to teplota telefonu (napr. so zapnutym GPS je telefon badatelne teplejsi, touchstone tiez) aj okolia (na jar a na jesen vsetko funguje bez chyby, v zime ked sa kuri to semtam zblbne, v lete to zvykne haprovat casto, no a v aute na palubovke sa palm prehreje az tak ze sa vypne...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412