Fórum - Zobrazit téma - Palm PRE- upgrade na WebOS 2.1 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm PRE- upgrade na WebOS 2.1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt 03. březen, 2011 20:47    Předmět: Palm PRE- upgrade na WebOS 2.1 Citovat

Zdravím.

Tak jsem se odhodlal za pomoci metadoctora a webosinternals fór a návodů upgradovat moje PRE minus na WebOS 2.1.

Jelikož jsem samotný upgrade realizoval na W7 64bit , kde je (jak jsem později zjistil ) nějaký problém s USB driverem , tak jsem párkrát málem dostal infarkt.

Nakonec se to ale povedlo. Vypadá to dost dobře , ještě čekám na stabilní kernel( byl sem zvyklý jet na 800Mhz to tady zatím nejde)

Jako poslední krok jsem doinstaloval podle návodu Flash , ale ten sem zatím nerozchodil. Máte někdo nějaké poznatky a zkušenosti ohledně flashe?

Taky musím zřejmě oželet ICQ plugin do messaging - to je pro mne asi nejhorší. ale na patchích se prý intenzivně pracuje Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 04. březen, 2011 23:16    Předmět: Flash Chodí !!!! Citovat

Tak jo. Flash Chodí !!!!

Ale celkem chápu, proč ho původní distribuce pro Pre/Pre+ neobsahuje.
Na 500 Mhz je to celkem nepoužitelné.

Po Instalaci experimentálního Uber kernelu jsem na zkoušku přetaktoval na 1 Ghz. Už se na to dá dívat , ale trochu "neplynulé" je to furt.
také doba načítání stránek je mnohem delší.

Prostě adobe falsh je takovej moloch, že 1,3 Ghz procesor nových zařízení bude pro něj optimální minimum. To asi před dvěma lety v Palmu nepředpokládali..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 04. březen, 2011 23:57    Předmět: Citovat

Pár obrázků:
https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=vit.hubner&target=ALBUM&id=5580356516883673105&authkey=Gv1sRgCMD2z5vSiuKpUQ&feat=email
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 13:54    Předmět: Citovat

To je pěkné! Jseš fakt jednička! Jak to vypadá s App Catalog? Mám teď rozobjednaný PALM PRE 2 u Expansysu, nek nevím, jestli PRE 2 budu mustet jet zaregistrovat do Německa k O2 DE. V EXPANSYSu mlžili něco o tom, že O2 DE je podporovaný operátor, ale nevím jestli pro PRE 2, PALM nebo HP :-p.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |


Naposledy upravil tondapirko dne so 05. březen, 2011 20:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 19:51    Předmět: Citovat

Katalog je v nové verzi. Pro mne se bohužel nic nezměnilo, jelikož mám PRE aktivované s Vodafonem CZ. Takže v katalogu vidím těch cca 35 free aplikací co jsou asi omylem bez geo omezení.

Naposledy upravil medvitek dne so 05. březen, 2011 20:28, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 19:58    Předmět: Citovat

No mně momentálně nefunguje App Catalog pro jistotu vůbec Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 21:49    Předmět: Citovat

Mohl bys nějak přesněji kvantifikovat "pomalost" toho Flashe? Třeba uvést časy pro nějaký konkrétní Flash, který si budu moci porovnat na desktopu?
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 22:52    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Mohl bys nějak přesněji kvantifikovat "pomalost" toho Flashe? Třeba uvést časy pro nějaký konkrétní Flash, který si budu moci porovnat na desktopu?


Obávám se že časy asi budou stejné. Specifikoval bych to blíže asi takto:
po přetaktování na 1Ghz je to téměř plynulé s občasnými malými zaseknutími. ale to zatím nejde provozovat moc dlouho, kvůli teplotě procesoru.
Na standard 500Mhz to prostě ukáže každej 3 až-ntej snímek, aby byla synchronizace se zvukem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 05. březen, 2011 23:08    Předmět: Citovat

Tak to nic moc, ale zase jako nouzovka to neni špatný.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 07. březen, 2011 11:08    Předmět: Citovat

Nad samotným webOS 2.1 bych také uvažoval ... ale asi by se mě stýskalo po bootovací obrazovce palm Smutný
Až bude volné odpoledne, tak se do toho možná dám. Nějaké tipy, jaké návody fungovaly a v čem byl problém?
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412