Fórum - Zobrazit téma - Prodej: Palm m515 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prodej: Palm m515

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 05. srpen, 2010 10:21    Předmět: Prodej: Palm m515 Citovat

Našel jsem doma po několika letech stále ještě plně funkční barevnou m515ku (OS 4.1) včetně USB kabelu, a to dokonce i s živou baterkou (plně nabitá udrží kapacitu dost přes týden, dobu nepřetržitého běhu jsem nezkoušel, ale bude to celý pracovní den s velkou rezervou). Božuhell není síťová nabíječka, ale asi bych vyštrachal volnou USB nabíječku, která v kombinaci s datovým kabelem funkci splní.

Displej není poškrábaný, digitizér bezvadně funguje a snímá přesně, jen je potřeba koupit novou ochrannou fólii a nebyl by od věci nový stylus (stávající má částečně stržený závit plastového hrotu a uvolňuje se). Ale po nalepení fólie bych se nebál používat starý stylus se sundaným plastovým hrotem jen pomocí hrotu resetovacího.

K palmu je kožené pouzdro s přihrádkami na vizitky a 2 SD karty.
PDA podporuje SD do velikosti 512MB, kdysi k tomu byla dokonce SDIO BlueTooth karta, ale tu se mi podařilo zlomit.

Lokalizace (používal jsem malou PiLoc) je k dispozici malá i velká, pokud by nestačila česká, na stránkách http://www.penreader.com jich je ke stažení bezplatně hromada.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 05. srpen, 2010 10:27    Předmět: Citovat

Upozorňuji, že pro tyto účely tu máme sekci bazar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 05. srpen, 2010 16:12    Předmět: Citovat

ách, omluvájus, úplně jsem to přehlíd
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412