Fórum - Zobrazit téma - PDF - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PDF

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 21:50    Předmět: PDF Citovat

Napište prosím vaše zkušenosti s různými pdf readery.
Program od Adobe mívá problémy s některými soubory a je dosti neohrabaný.
PalmPDF zase nedokážu přinutit zalamovat řádky. Nevíte někdo jak na to? Jinak je fajn, ale bez toho zalamování se nečte moc příjemně.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. srpen, 2006 22:00    Předmět: Citovat

Zkus RepliGo, funguje uspokojivě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 25. srpen, 2006 20:24    Předmět: Re: PDF Citovat

majki napsal:
Napište prosím vaše zkušenosti s různými pdf readery.
Program od Adobe mívá problémy s některými soubory a je dosti neohrabaný.
PalmPDF zase nedokážu přinutit zalamovat řádky. Nevíte někdo jak na to? Jinak je fajn, ale bez toho zalamování se nečte moc příjemně.

Díky


Nevím jak by bylo možné donutit prohlížeč aby nativní PDF zalamoval.. Protože PDF nebere dokument jako text, ale v podstatě jako obrázek (dost špatné vysvětlení).
Mám kladnou zkušenost s Picsel Proviewer. PDF načítá okamžitě, snad ani za vteřinu a práce s PDF je svižná. PalmPDF se s tím nedá srovnávat, PalmPDF potřebuje spoustu paměti a ještě k tomu to dost trvá a práce s PDF je dost pomalá..

Nevýhoda Picsel je ta cena..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 25. srpen, 2006 22:42    Předmět: Citovat

Ono právě ten originální Adobe prohlížeč řádky zalamuje a člověk pak nemusí číst malý blechy nebo ject penem po každém řádku. V MHD se jednou rukou držím tyče a druhou si na palmu posunuju text, takže na pen mi ruka nezbývá Radostný)
Nevýhoda toho originálního adobe prohlížeče je to, že je to na můj vkus docela zprasený...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janp
nováček
nováček


Registrace: 20.2. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 26. srpen, 2006 13:07    Předmět: konverze Citovat

Hm, pak uz je tu snad jen konverze do repligo, to dovede na pozadani zalamovat a je pomerne rychle. Ale vetsi dokumenty jsem nezkousel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so 26. srpen, 2006 15:54    Předmět: Citovat

Jo jo, taktez doporucuji vyzkouset RepliGo, to dovede s textem vselijak cvicit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: po 28. srpen, 2006 12:03    Předmět: JJ Citovat

Taky mam pozitivni zkusenosti s Picsel Proviewer a RepliGo. je sice pravda ze nezalomi radek, ale zato umi prejit do rezimu: roztahni soubor (ktery chape jako obrazek) presne na sirku displeje.
No a u Adobe Reader for Palm jsem zjistil jednu ZASADNI chybu: za urcitych okolnosti (bohuzel jsem nezjistil jak a proc) mi vsechny JPG a MP3 soubory konvertoval do nejakych svych paskvilu a ja tak o vse na karte prisel!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412