Fórum - Zobrazit téma - Digitizéry - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Digitizéry

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)"
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 8:07    Předmět: Digitizéry Citovat

Chci se zeptat, jestli PalmShop neplánuje nabídnout v náhradních dílech taky skleněné digitizéry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 11:45    Předmět: Citovat

Už jsme o tom uvažovali, ale asi se budeme zaměřovat spíše na webOS přístroje. Ještě uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 13:23    Předmět: Odpoved Citovat

No vzhledem k tomu, ze muj digitizer v TX uz taky neni co byval by to mohlo byt zajimave. Jde to to jak slozita je vymena a cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 13:28    Předmět: Citovat

Můj na TX je zatím v pohodě (klepy klep) ale od mé přítelkyně na Tungstenu T5 ve spodní části cca půl milimetru ujíždí dolů. Počítám s tím, že se to bude do budoucna jen zhoršovat (T5 byla koupena před rokem zcela nová, ale bez záruky). Skleněný má zase nevýhodu, že se dá lehce rozbít, ale je přesnější. Vzal bych do zásoby 2 nebo 3 kusy, pokud by byla cena kolem 500 - 600 za kus. Výměna složitá není, pokud jsi už někdy rozebíral T5 nebo TX, stačí jen např. žiletkou odříznout od LCD starý digitizér a nalepit nový. Problém je, že ty skleněné neposílají do ČR (nejblíže do německa) Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 13:37    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Za 500 Kc beru hned a jeste libam ruce. Rozebral jsem uz kdeco vectne TX, ale s te prace s ziletkou mam strach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 13:41    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
lukee: Za 500 Kc beru hned a jeste libam ruce. Rozebral jsem uz kdeco vectne TX, ale s te prace s ziletkou mam strach.


No právě na GetHighTech nabízejí ten skleněný digitizér za 29 dolarů a nějaké drobné (cca 550 Kč), ale neshipujou do česka. Napsal jsem jim, pokud bychom objednali 10 kusů a zaplatili předem, jestli to jsou schopni poslat. Uvidíme, jestli napíšou. Ještě sehnat případné zájemce do desítky Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 13:53    Předmět: Citovat

Jestli shanis zajemce, jeden pro LD by se mi hodil ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 15:39    Předmět: Odpoved Citovat

Mas na mysli toto?

http://www.gethightech.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=PA1693&Category_Code=DIG

Maji tam hezke video, bohuzel konci vyndanim LCD a jak se vymeni digitizer tam chybi Smutný .

Taky jsme se dival na sve nefunkcni TX a hledal jsem, co odriznout a vymenit a tak nejak porad nevim. Mas s vymenou nejake zkusenosti? bohuzel bych si to musel udelat sam, protoze nejsem z Prahy a nemam moznost nechat si levne pomoci od nejakeho ochotneho palmisty.

Jinak kompletni LCD na TX/LF tam stoji 40 dolaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 15:44    Předmět: Citovat

Samotný displej má rám z plechu. Ten z viditelné strany displeje (zepředu) přesahuje na LCD a tvoří tak kolem něj tenký rámeček. Na něm je nalepený plastový digitizér, po obvodu toho rámečku. Žiletku stačí zaříznout mezi ten rámeček a plast digitizéru tak, ať lze rožek digitizéru chytit do ruky. Pak už pomalým odlepováním sundat celý digitizér z displeje. Zde to je fotograficky zdokumentováno u Zire:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=481
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 15:46    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: A cim chces neco takoveho zpet slepit?

Jinak z toho navodu na PDAsoftu jsem nepochopil, proc ta hlinikova folie, ty to vis?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 15:51    Předmět: Citovat

Tak nad tím se přiznám, jsem ještě neuvažoval Radostný Asi bych na ten rámeček nanesl opravdu tenkou vrstvičku silikonu (skleněný digitizér). U origa plastového nevím, jak bych to udělal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 15:57    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Nevim sice jaky silikon myslis, ja znam jen ten co se dava za vanu nebo umyvadlo a ten mi nepripada jako vhodny napad. Nejlepsi by byla velmi uzka oboustranna lepici paska, jenze takhle uzkou nesezenes a v trvanlivost bych taky neveril. Kdyby se to predem teoreticky vyresilo, taky bych jeden digitizer vzal. Ale asi az po vanocich, nebot budu mit novy noteboook s Windows 7 a jestli nepujde synchronizace, tak budu muset menit PDA. Jestli mas skype, muzeme to nekdy probrat. Posli kdyztak jmeno pres SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 16:04    Předmět: Citovat

Poptám se přímo prodejce, čím to lepí. Ono by mělo něco zbýt na tom plechu po odlepení toho starého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 09. prosinec, 2009 16:05    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: je ti asi jasne, jak to na takovych zbytcich bude drzet, ze jo? Treba ma lepidlo na sobe uz vlastni digitizer, byla by to nejschudnejsi cesta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 10. prosinec, 2009 9:57    Předmět: Citovat

Tak vyjádření prodejce je takové, že do ČR odmítá zaslat i v případě odběru většího množství a platbou předem. Nicméně jsem schopen se domluvit se svým finským kolegou, že by zásilka přišla na jeho adresu a on by ji zaslal následně do česka. Tak se ptám, kdo uvažuje o tom, že by z tama ten digitizér chtěl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gnopak
nováček
nováček


Registrace: 14.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 10. prosinec, 2009 13:22    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Tak se ptám, kdo uvažuje o tom, že by z tama ten digitizér chtěl?


Nechal jsem si to vyměnit přímo od GetHighTech v USA. Dali skleněný digitizér a nový akumulátor. Fungovalo to tři měsíce, pak začala zlobit dolní třetina digitizéru - ukazuje 5 milimetrů mimo. Momentálně díky programu PowerDigi to je snesitelné a použitelné. Zeptal jsem se GetHighTech na záruku, řekli mi že záruka je jenom měsíc, takže mám smůlu.

Myslel jsem že ten skleněný digitizér vydrží navždy. Teď jen doufám že se to nebude zhoršovat.

Možná pro vás bude tato informace užitečná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 10. prosinec, 2009 14:08    Předmět: Citovat

gnopak napsal:
lukee napsal:
Tak se ptám, kdo uvažuje o tom, že by z tama ten digitizér chtěl?


Nechal jsem si to vyměnit přímo od GetHighTech v USA. Dali skleněný digitizér a nový akumulátor. Fungovalo to tři měsíce, pak začala zlobit dolní třetina digitizéru - ukazuje 5 milimetrů mimo. Momentálně díky programu PowerDigi to je snesitelné a použitelné. Zeptal jsem se GetHighTech na záruku, řekli mi že záruka je jenom měsíc, takže mám smůlu.

Myslel jsem že ten skleněný digitizér vydrží navždy. Teď jen doufám že se to nebude zhoršovat.

Možná pro vás bude tato informace užitečná.


Díky, docela užitečné info. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 10. prosinec, 2009 17:46    Předmět: Odpoved Citovat

gnopak napsal:
lukee napsal:
Tak se ptám, kdo uvažuje o tom, že by z tama ten digitizér chtěl?


Nechal jsem si to vyměnit přímo od GetHighTech v USA. Dali skleněný digitizér a nový akumulátor. Fungovalo to tři měsíce, pak začala zlobit dolní třetina digitizéru - ukazuje 5 milimetrů mimo. Momentálně díky programu PowerDigi to je snesitelné a použitelné. Zeptal jsem se GetHighTech na záruku, řekli mi že záruka je jenom měsíc, takže mám smůlu.

Myslel jsem že ten skleněný digitizér vydrží navždy. Teď jen doufám že se to nebude zhoršovat.

Možná pro vás bude tato informace užitečná.


Tez dekuji za uzitecne info. Takze do skleneneho digitizeru se asi nepohrnu Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Sekce "eShop (PalmShop)" Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412