Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 29. září, 2009 17:55    Předmět: Citovat

Fakt zajímavej nápad s těma stopařema. Prsatý blondýny to ale stejně budou mít vždycky zadarmo Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 29. září, 2009 20:55    Předmět: Citovat

No ono to možná bude tím, že v některých státech USA je stopování - jak ho známe u nás - nelegální.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 30. září, 2009 8:26    Předmět: Citovat

Oni z toho tímhle stylem udělali car-pooling, a ten se zelenáčové např. v Kalifornii snaží dokonce uzákonit jako povinnost. Zatím mají pro obsazená auta jen preferenční pruhy, takže je tam ta aplikace velice populární.

BTW ta "slavná" 78mi letá důchodkyně, co "naprogramovala" tu slavnou hru pro iP, je podle všeho reklamní hoax, protože MUNI se ke jménu Marie Bílá, natož ročník 1931 vyučující v 90tých letech informatiku, nahlásí a dává tlapky pryč. A obcí Lhotka je jen na severní Moravě asi 14.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st 07. říjen, 2009 15:04    Předmět: Palm Pre says "Hola" to Spain on 14 October Citovat

z Palm blogu:

Telefonica today announced the availability of Palm Pre on its HSDPA mobile network in Spain on 14 October. New Telefonica customers can receive the phone at no cost, depending on their service plan commitment. Telefonica is also the exclusive initial carrier for Palm Pre in United Kingdom, Ireland, and Germany. The phone can be purchased at Telefonica outlets in Spain and online at www.telefonica.es. More information about Palm Pre is available at http://www.palm.com/es-pre-notify.

Jon Zilber
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 09. říjen, 2009 15:03    Předmět: Problem s nastavenim datovych prenosu Citovat

V Nemecku zacinaji vychazet prvni recenze na GSM/UMTS Pre. Neprijemnou vec objevil server teltarif.de: Pre je sice neblokovane, takze funguje se SIM kartami jinych operatoru, nastaveni GPRS se ale neda manualne zmenit, a pro nektere nemecke virtualni operatory data pres GSM/UMTS nefunguji. Podle hotlinu Pre toto nastaveni automaticky voli podle identifikace SIM karty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 12. říjen, 2009 18:38    Předmět: Citovat

Tohle sem tedka nasel v mym 2. mailu:

blablabla

We assume that many, if not most, of you are transitioning from Palm OS to
webOS development. The place on the web to go for webOS development
information and support is our new developer portal, webOSdev at
developer.palm.com. We urge you to visit the new site if you have not
already done so, register, and download the Palm Mojo&#8482; Software Development
Kit so you can get started with webOS application development.

blablabla

Zeby konecne podpora free vyvojaru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 12. říjen, 2009 19:24    Předmět: palm pre Citovat

Tak podle informaci z meho nemeckeho O2 obchodu jim zarizeni do ruky dorazi kolem poledne. Uz jsem si jeden rezervoval, takze pokud nekoho zajima nejaka konkretni funkcionalita abych otestoval, dejte vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 12. říjen, 2009 22:27    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:

Zeby konecne podpora free vyvojaru?


Ano! Palm se zjevne rozhodl jit jinou cestou nez Apple s AppStorem.
je toho hodne, takze jenom odkaz:

http://www.precentral.net/easy-and-open-app-distribution-theres-platform


Jinak dneska jsem se cca pul hodinky s jednim Pre hral v O2 shopu, browser i Google maps zobrazuji diakritiku korektne, takze bych tipnul ze primo system podporuje UNICODE. S psanim to je horsi, ani v obdobe windows character map jsem nektere znaky s hackama nenasel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 11:57    Předmět: Citovat

jkf napsal:
Knihomol94 napsal:

Zeby konecne podpora free vyvojaru?


Ano! Palm se zjevne rozhodl jit jinou cestou nez Apple s AppStorem.
je toho hodne, takze jenom odkaz:

http://www.precentral.net/easy-and-open-app-distribution-theres-platform


Jinak dneska jsem se cca pul hodinky s jednim Pre hral v O2 shopu, browser i Google maps zobrazuji diakritiku korektne, takze bych tipnul ze primo system podporuje UNICODE. S psanim to je horsi, ani v obdobe windows character map jsem nektere znaky s hackama nenasel.

V kterém o2 shopu? :-O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 12:24    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:


V kterém o2 shopu? :-O


v jednom nemeckem. Dnes rano jsem si tam Pre vyzvedl, ale zatim je stale vyple, protoze mi jeste neaktivovali datovej balicek. Zlostný Muceni je preci zakazane!

Zadne fronty se nekonali, asi to je tim ze poradnou kampan v televizi rozjizdi O2.de az dnes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 16:12    Předmět: Citovat

jkf napsal:
tondapirko napsal:


V kterém o2 shopu? :-O


v jednom nemeckem. Dnes rano jsem si tam Pre vyzvedl, ale zatim je stale vyple, protoze mi jeste neaktivovali datovej balicek. Zlostný Muceni je preci zakazane!

Zadne fronty se nekonali, asi to je tim ze poradnou kampan v televizi rozjizdi O2.de az dnes.

Dá se PRE koupit bez balíčku, respektive kdy to asi půjde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 16:41    Předmět: Citovat

Přimluvme se všichni, ať šéfredaktor zajede do Německa. Pak se konečně dozvíme nějaké novinky. Má to na hranice 12 km. Vysmátý
_________________
Treo 650, muzeum PDA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 19:58    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:

Dá se PRE koupit bez balíčku, respektive kdy to asi půjde?


O2 - de prodava Pre neblokovane bez smlouvy. Jmenuje se to O2 My Handy, a prodavaji telefony na splatky. Je k tomu potreba bankovni ucet a telefon se stava tvym majetkem az po splaceni cele castky, ale kdykoliv muzes splatit vsechny zbyvajici splatky. Takze by nemel byt problem v nemeckem O2 shopu polozit na stul 481 Oj a odnest si Pre. Spis bych se bal jak budou fungovat data s ceskou SIM kartou, viz cca 6 prispevku zpatky.
Az budu v Cesku tak to vyzkousim s Vodafonem a T-Mobilem a dam vedet, pokud to nestihne nekdo prede mnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 21:29    Předmět: Citovat

jkf napsal:
tondapirko napsal:

Dá se PRE koupit bez balíčku, respektive kdy to asi půjde?


O2 - de prodava Pre neblokovane bez smlouvy. Jmenuje se to O2 My Handy, a prodavaji telefony na splatky. Je k tomu potreba bankovni ucet a telefon se stava tvym majetkem az po splaceni cele castky, ale kdykoliv muzes splatit vsechny zbyvajici splatky. Takze by nemel byt problem v nemeckem O2 shopu polozit na stul 481 Oj a odnest si Pre. Spis bych se bal jak budou fungovat data s ceskou SIM kartou, viz cca 6 prispevku zpatky.
Az budu v Cesku tak to vyzkousim s Vodafonem a T-Mobilem a dam vedet, pokud to nestihne nekdo prede mnou.
Myslíš, že nepůjde GPRS? No to snad půjde vyřešit. Tak že bych se vypravil do Drážďan a jedno PRE přivezl? Radostný Nebo tu je snad někdo, kdo by mi ho přivezl? :-O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 22:00    Předmět: O2 MY HANDY Citovat

Teď na to koukám - O2 MY HANDY
je zřejmě smlouva na PRE - 24 měsíců po 28,50EUR měsíčně včetně 8,5 EUR handy surf flatrate Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 22:11    Předmět: Citovat

tak jsem si ho prinesl domu. Mam telefon za 20 ecek mesicne + 10 ecek mesicne za ten jejich internet flatrate tafir. V kramu ze me vymamili jedno euro a uz to bylo moje Radostný chteli jen udaje o mem nemeckem bankovnim uctu a CZ obcanku. Doma jsem do toho dal T-mobile DE simku a jede to jako vino.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 13. říjen, 2009 23:26    Předmět: O2- MY HANDY Citovat

Tak jsem na to ještě jednou mrknul - takže by opravdu mělo být možné koupit PRE neblokované za 481 EUR bez tarifu. O2-MY HANDY je program pro koupi nedotovaných a neblokovaných mobilů na splátky. Ale je to možné zaplatit i jednorázově.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 14. říjen, 2009 8:18    Předmět: Citovat

milanroubal napsal:
tak jsem si ho prinesl domu. Mam telefon za 20 ecek mesicne + 10 ecek mesicne za ten jejich internet flatrate tafir. V kramu ze me vymamili jedno euro a uz to bylo moje Radostný chteli jen udaje o mem nemeckem bankovnim uctu a CZ obcanku. Doma jsem do toho dal T-mobile DE simku a jede to jako vino.


Kdyz to provozujes se SIMkou T-Mobile, proc jsis proboha kupoval internet flatrate od O2? to je vyhozenych 10EUR.
A u T-Mobilu datovej tarif mas? aby te pristi ucet neprekvapil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 14. říjen, 2009 8:51    Předmět: Citovat

No ono to neni you me tak jednoduche. T-mobile je sluzebni simka kde je aktivovano naprosto vse a taky je to placene firmou, ale bohuzel je nutne k tomu pouzivat firemni BB. Tak sem ty simky vymenil Radostný a snad bude v praci klid ze na emaily mam BB, preci jen co je uvnitr za simkartu neni videt. Drive jsem to mel spojene v jednom treo 650 s BB connect, ale to uz se nekomu nelibilo ze pristupuju k firemnim emailum z neschvaleneho zarizeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st 14. říjen, 2009 9:07    Předmět: Citovat

Tak prvni problem s pre - jak vypnout zmenu u na you permanentne. Sice po zmene se da zmacknout backspace a je z toho opet pismeno, ale kdo na to ma myslet. Diky za hint jak na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 26, 27, 28  Další
Strana 13 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412