Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: so 15. srpen, 2009 20:57    Předmět: Citovat

No treba APPLE, iPhone ji pekne nastartoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: ne 16. srpen, 2009 0:27    Předmět: Citovat

Tam zas řeší poskakující ceny akcií kvůli (údajným?) zdravotním problémům Stevea Jobse Posměváček
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 17. srpen, 2009 10:34    Předmět: Citovat

Apple hlavně řeší, jak se popere s hrozící žalobou ministerstva financí právě kvůli zatajení informací o zdravotním stavu Steva Jobse. Jakožto CEO a v daném kontextu veřejná osoba zásadního významu právě pro Apple je totiž podle US zákonů zatajení informací o jeho zdravotním stavu nekalosoutěžním jednáním, a může to vyústit v sankce v řádu desítek milionů USD, o kriminálu pro odpovědné osoby nemluvě.

O doslova mafiánském přístupu k zákazníkům s vybuchlými iPody a iPhony, kdy sice byla nabídnuta bezplatná výměna, ovšem pod podmínkou podepsání smlouvy o doživotním mlčení (vztahující se na všechny členy domácnosti) pod hrozbou mnohamilionových pokut, a o značně ubohé konstrukci MacBooku Pro (jehož šasi doashuje při práci teplot kolem 65ti stupňů a hrozí popálení) a tristní spolehlivosti MacBooků Air (znám osobně 8 jejich majitelů a všichni v záruce měnili počítač nejméně třikrát), snad radši ani nemluvě.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 17. srpen, 2009 12:56    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
značně ubohé konstrukci MacBooku Pro (jehož šasi doashuje při práci teplot kolem 65ti stupňů a hrozí popálení)

Se není čemu divit, když to nemá jak a kudy větrat...
Ale ty tomu prostě nerozumíš, to není o funkci, to je o kchůl dizajnu! Prostě jen závidíš těm lepším iLidem Posměváček Zlomyslný Pobavený

(zlatej "ošklivej" černej Thinkpad Mr. Green Už aby udělali i PDA podobného ražení)
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 17. srpen, 2009 14:30    Předmět: Thunkpad Citovat

Czechnology: Za Thinkpad bych dal taky ruku do ohne, ale ma taky svoje mouchy, hlavne jenom 2x USB a jeste nepouzitelne nad sebou.

Dnes se holt vyrabi bud iPhony nebo veci ve stylu iPhonu. Tesim se, az tato modni vlna skonci. Stejne tak leskle cerne povrchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 17. srpen, 2009 14:38    Předmět: Citovat

Moje řeč.
Taky zrovna moc nemusím ty iVěci, lesklý povrchy a všude obrovský dotykový displeje. Ale zrovna Pre mě do oka padlo. Buď mám pro palm sympatie, nebo to má prostě něco do sebe.
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 17. srpen, 2009 22:41    Předmět: Citovat

Citace:
Ale ty tomu prostě nerozumíš, to není o funkci, to je o kchůl dizajnu!

Myslím, že si to naprosto vystihk... Ja osobne sem mel v ruce par notasu od applu i ten nejtenci na svete, na jehoz nazev uz si nevzpomenu a kdyz me o tom jeden typek tak trochu prednasel, tak jsem po par hodinach zjistil, ze do me vlastne porad vali, jak to ma promakanej dizajn a ze je vsechno ovladani desne jednoduchy a jak se v tom uzasne upravuje video a jak se da hrat s webkou... S Ivecma se proste da jen hrat a machrovat...na praci to fakt v podstate vubec neni delany...

Proto se tesim na Pre.Je pekny a prehledny a pritom to vypada, ze bude i pracovne a organizacne schopny... Radostný We will see.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 18. srpen, 2009 10:50    Předmět: Re: Thunkpad Citovat

nox napsal:
Za Thinkpad bych dal taky ruku do ohne, ale ma taky svoje mouchy, hlavne jenom 2x USB a jeste nepouzitelne nad sebou.

Už si nepamatuju, kolik měla moje T43, ale aktuální T400 má USBčka tři (dvě vlevo za sebou a jedno za ultrabay, akorát na myš), imho bohatě stačí, nikdy jsem jich víc najednou nepotřeboval. Doma to stejnak prdnu do dockiny a ta má vzadu konektorů habaděj.

Novel_Whoop napsal:
Proto se tesim na Pre.Je pekny a prehledny a pritom to vypada, ze bude i pracovne a organizacne schopny... Radostný We will see.

To se právě obávám. Nedokážu si představit, že si v Pre otevřu Excel tabulku jako v TX a budu schopen tam něco rozumného vytvořit (bez stylusu, oříznuté rohy (dá se to vypnout?), ...).
Ale uvidíme, no. Jinak holt nakoupím pár TX do zásoby Vysmátý
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 18. srpen, 2009 15:27    Předmět: IBM Citovat

Czechnology: T400 uz neni IBM ale Lenovo, proto je trodhu jine.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 18. srpen, 2009 19:21    Předmět: Re: Thunkpad Citovat

Czechnology napsal:
nox napsal:
Za Thinkpad bych dal taky ruku do ohne, ale ma taky svoje mouchy, hlavne jenom 2x USB a jeste nepouzitelne nad sebou.

Už si nepamatuju, kolik měla moje T43, ale aktuální T400 má USBčka tři (dvě vlevo za sebou a jedno za ultrabay, akorát na myš), imho bohatě stačí, nikdy jsem jich víc najednou nepotřeboval. Doma to stejnak prdnu do dockiny a ta má vzadu konektorů habaděj.

Novel_Whoop napsal:
Proto se tesim na Pre.Je pekny a prehledny a pritom to vypada, ze bude i pracovne a organizacne schopny... Radostný We will see.

To se právě obávám. Nedokážu si představit, že si v Pre otevřu Excel tabulku jako v TX a budu schopen tam něco rozumného vytvořit (bez stylusu, oříznuté rohy (dá se to vypnout?), ...).
Ale uvidíme, no. Jinak holt nakoupím pár TX do zásoby Vysmátý

Já mám do zásoby pár kousků CENTRO Radostný Snad mi vydrží do té doby, než se opět stylus vrátí do módy Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 18. srpen, 2009 19:32    Předmět: Odpoved Citovat

tondapirko: Schvalne, kolik kusu? Abych si pomalu zacal delat zasoby TX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 18. srpen, 2009 22:17    Předmět: Re: IBM Citovat

nox napsal:
Czechnology: T400 uz neni IBM ale Lenovo, proto je trodhu jine.

Já nikde netvrdil, že to je IBM. Ale stále ještě je to vcelku ThinkPad (čti: ještě to nezmršili), narozdíl od té jejich vlastní produkce IdeaPadů a podobných (nablýskaných Pochybující ) blbin.
Od té doby, co jsem z toho vymetl Visty a nahrál Win7, tak si nemám na co stěžovat. Hardwarově mě štve akorát pitomé přesunutí audio portů dopředu.

Ale zlaté časy asi končí. Už taky začali do budoucna vymýšlet pí*oviny, jako třeba vyhodit insert a zvětšit delete Pochybující Zlostný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 6:39    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
tondapirko: Schvalne, kolik kusu? Abych si pomalu zacal delat zasoby TX.
Provozuji celkem čtyři kousky CENTRO a k tomu mám dvě rezervní - takže mám 50ti procentní zálohu Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 9:51    Předmět: Citovat

Czechnology: No tak zrovna IBM / Lenovo v ČR po firemních zkušenostech taky pěkně děkuju Radostný To by vydalo na samostatnej článek. Asus už má u nás taky utrum a chrochtáme si jen my právě s Dellama.
Ale jinak se ti pod to podepíšu Radostný

Jen se obávám, že na práci s dokumenty bude displej Prečka jednoduše malý.

nox: Blbě umístěná USBčka jsou v kontextu jiných problémů (i když dost možná daných přístupem českého zastoupení a českých servisů) směšná podružnost.

Novel_Whoop: Jo, to je fakt, na appláckejch klávesnicích co vypadaj jak z kreslenýho filmu (jako příklad mě napadá Dexterova laboratoř) nejsem schopnej napsat souvislý slovo a z myší mě bolí ruce až na kostrči.

A BTW možná jste si všimli, že "argument" ovocnářů, že "ve filmech hodňáci používají apply" už dávno není pravda? Je to hodně dávno, co jsem v rukou správňáků jabko viděl, poslední tak 3 roky vídám výhradně Delly Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 15:02    Předmět: Citovat

Koukám na Technet, a vypadá to že fůze Palmu s Dellem se konat nebude:

http://palmare.idnes.cz/dell-benzine-prvni-telefon-americkeho-vyrobce-se-prodava-v-cine-psd-/chytre-telefony.asp?c=A090816_192605_chytre-telefony_ram
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 15:47    Předmět: Odpoved Citovat

masoxCZ: Co presne melo IBM za problem se servisem? Ja reklamoval soukromy notebook, do 14 dnu byl zpet, akorat si neuvedomili ze kdyz hned po koupi odejde hardisk, tezko muzu mit zalohu OS. Ale pochopili a dodali. Asus je spatny v cem? Jinak Dell ma perfektni servis, ovsem take si ho necha zaplatit - cili do firmy urcite, domu podle aktualni velikosti priplatku za servis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 18:15    Předmět: Citovat

http://aukro.cz/item716757890_palm_pre.html
jestli to neni podfuk tak uz ste se dockali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. srpen, 2009 20:38    Předmět: Citovat

To je jistě podfuk. A nebo je prodávající trotl a netuší, co znamená zkratka CDMA. Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 20. srpen, 2009 10:17    Předmět: Citovat

Taky jsem se díval na tu aukci a je to zřejmě podfuk. Prodejce 0 hodnocení, Pre dost pod cenou a k tomu ještě nereálné foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 20. srpen, 2009 18:30    Předmět: Citovat

nox: Soukromou poštou, tady by to bylo těžce offroad.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Další
Strana 10 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412