Fórum - Zobrazit téma - Nefunguji zvuky na TREO 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunguji zvuky na TREO 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
myvall
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 15. říjen, 2008 16:21    Předmět: Nefunguji zvuky na TREO 680 Citovat

Ahoj, včera jsem na TReu 680 po dlouhé době použil opět originální bezdrátové handsfree.
Po odpojení se mi bohužel telefon dostal do velmi prapodivného stavu:
- při uskutečnění jakéhokoliv hovoru se palm tváří, jako by bylo stále připojeno drátové handsfree. Pokud toto handsfree připojím, tak mi potom funguje jen sluchátko handsfree, ale mikrofon NE, bluetooth handsfree mi nefunguje vůbec.
- bez připojeného handfree mi taky přestaly hrát pTunes (rozběhnou se, když připojím BT stereo sluchátka).
- co se týče vyzvánění, popřípadě alarmů, tak je vše OK
Zkoušel jsem, jestli by nepomohl některý z resetů, ale bez výsledku Smutný. Máte prosím někdo nějakou ideu co s tím? Jediný, co mě napadlo, je poslat milé Treo do servisu Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 15. říjen, 2008 17:21    Předmět: Citovat

To jako, že to dělá i po hardresetu bez obnovy dat ze zálohy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
myvall
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 7:00    Předmět: Citovat

Jj, přesně tak. Udělal jsem hardreset a nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 12:47    Předmět: Citovat

nemůžu si pomoct, ale jseš si jist žes napsal správně žes použil pouze bezdrátové HF? Tohle je typické chování při zaseklém detekčním kontaktu v jacku. Zkus v něm konektorem sluchátek trochu zarumplovat dovnitř a ven. Jestli drátová sluchátka jdou a vnější mikrofon a repráky ne, je to na 99% v něm. Stalo se mi to taky, ale po výcviku z T5 jsem odstranil dvojím připojením a odpojením sluchátek a od té doby se neopakovalo.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
myvall
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 12:54    Předmět: Citovat

Díky, překlep Stydící se - stalo se to po použití drátového HF. Zkoušel jsem ho potom několikrát připojit a odpojit, ale bez výsledku. Nechtěl jsem zase s tím jackem hejbat moc silou. Zkusím s tím ještě zarumplovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
myvall
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 13:53    Předmět: Citovat

Super, díky moc za radu. Stačilo jen trochu v konektoru zašátrat špendlíkem a treo zase běhá jako nové Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412