Fórum - Zobrazit téma - Treo 650 - problem s PHONE - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650 - problem s PHONE

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gend
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 19:51    Předmět: Treo 650 - problem s PHONE Citovat

Zdravim,

Mam asi tyzden stare Treo 650 (repas) a zistil som, ze mi vypadava signal aj na miestach, kde je dostatocne dobre pokrytie. Prejavuje sa to napr. tak, ze uprostred hovoru ma to prerusi, jednoducho sa strati signal; alebo necham odlozene T650 na stole a po case mi LED blika na cerveno, pretoze sa stratil signal.
Pripominam, ze je to na miestach, kde sa v tom istom case pouzivaju aj dalsie dva mobili, SiemensCX75 a dalsie T650 !!!, ktore ukazuju - opakujem v tom istom case a na tom istom mieste - silny signal a ziaden problem s vyssie popisanymi vypadkami tam nie je.

VIE MI PROSIM NIEKTO PORADIT?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 20:13    Předmět: Citovat

Pokud je tam firmware 1.20 ENA a nepomáhá ani hard reset, tak je to na reklamaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gend
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 18:35    Předmět: Citovat

Myslim, ze splnam vsetky podmienky na reklamaciu... Smutný
Vdaka za informaciu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gend
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 06. srpen, 2007 11:26    Předmět: prosba o radu Citovat

Badel, dnes som poslal do PalmHelp-u ziadost na vyssie uvedenu reklamaciu T 650, obratom mi prisiel e-mailom text zmluy na podpisanie a zaslanie. To je vsetko OK.
Problem vsak je, ze text zmluvy mi prisiel v kodovani, ktore je necitatelne a s ktorym ani moj znamy (programator) nevie nic urobit.
Pokusal som sa dovolat na cislo "okamzitej pomoci" (+420900262626), aby mi poslali text zmluvy faxom, pripadne ako prilohu k e-mailu. Ale je to tam hluche, nepocut ani len vyzvananie.
Vies mi prosim Ta poradit, ako postupovat dalej? Vopred dakujem Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 06. srpen, 2007 12:28    Předmět: Citovat

Napiš mi číslo servisní zakázky a o další komunikaci bych poprosil přes funkci "soukromé zprávy", protože toto není záležitost na veřejné diskutování.

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
treo600-650
nováček
nováček


Registrace: 11.1. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 07. srpen, 2007 10:28    Předmět: Treo 650 Sim Citovat

Mal som podobny problem, SIM karta asi mesiac fungovala bez problemov, ale potom zblbla, neslo volat, ani prijimat hovory...vyriesila to vymena SIM karty u operatora...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gend
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 08. srpen, 2007 9:14    Předmět: Citovat

Vdaka za tvoju skusenost, ale v SIM karte problem urcite nie je, na inom mobile funguje bez problemov. Chyba bude v tom mojom Treu, ktore aj s inou SIM kartou (od ineho operatora) malo spominanu neopodstatnenu stratu signalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412