Fórum - Zobrazit téma - Whinehack - má někdo zkušenost? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Whinehack - má někdo zkušenost?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 11:41    Předmět: Whinehack - má někdo zkušenost? Citovat

Dnes jsem konečně dostal výměnou Tungsten E2 (jupííííííííí) a tentokrát slyším displej na 2 metry. Takže si jistě nainstaluju utilitu Whine hack z www.hackndev.com . První bych se ale chtěl zeptat jestli z vás někdo tutu utilitu vyzkoušel Vysmátý Podělte se o zkušenost, nechci bejt ten kanonenfutter a zkoušet to jen tak Machr Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skenderax
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 11:44    Předmět: whinehack Citovat

Pouzivam T|X a funguje uplne genialne. A to citavam pdb knihy dlho do noci. Je to podla mna najcennejsia|najocakavanejsia utilitka pre moj T-reX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 12:19    Předmět: Citovat

Hm, ať dělám co dělám, tak mi to nefunguje.. skenderax: jak to aktivuješ? Já si zkoušel hrát se vším možným, ale nic prostě nejde.. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 12:19    Předmět: Citovat

Taktez mohu potvrdit, ze na T|X je vse maximalne v pohode, mozna prichystam na toto tema clanek, kde bych provedl i dukladne mereni vydrze baterie s a bez whinehacku...
Jednu drobnost jsem preci jenom vypozoroval - pri pouzivani Today je nutno mit whinehack nastaven na vyssi intenzitu, jinak ho Today nejak prebije a Palm bude piskat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 13:06    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Taktez mohu potvrdit, ze na T|X je vse maximalne v pohode, mozna prichystam na toto tema clanek, kde bych provedl i dukladne mereni vydrze baterie s a bez whinehacku...
Jednu drobnost jsem preci jenom vypozoroval - pri pouzivani Today je nutno mit whinehack nastaven na vyssi intenzitu, jinak ho Today nejak prebije a Palm bude piskat...

Rád bych se zeptal jak jsi whinehack zprovoznil.. Udělám to co se tam píše a nic.. Když dám LCD register (nebo tak nějak), jde to do resetu.. Jistě problém mezi stylusem a palmem, ale holt co se dá dělat Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 13:23    Předmět: LD Citovat

na LD také žádný problém, fungovala již verze 1.0 a to parádně
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 21. červenec, 2006 20:35    Předmět: Citovat

Kdyz WhineHack pustis, zkus dat Whine test - to by prave melo vyzkokuset, jestli tvuj Palm beh WhineHacku ustoji, nebo jestli bys ho poslal do resetujici smycky.
Pak si v Hack Level zvolis uroven, jak moc ma WhineHack zasahovat do systemu (presne tomu nerozumim, ale proste to urcuje, jak moc bude drzej) - ja tam mam Hurt Me Plenty, kvuli Today, ktere by jinak WhineHack prebilo a displej by piskal... Pokud ani tohle nepomuze, muzes si hrat s hodnotou Divisor, tam cim mensi cislo, tim min by mel displej piskat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po 24. červenec, 2006 0:01    Předmět: Citovat

Presne tak, jak to popisujes... LCD register je tam vicemene nanic. Inu, zajimavy problem. Zkousel si prijit treba na mozny konflikt s nejakym jinym programem nebo hackem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 24. červenec, 2006 0:30    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Presne tak, jak to popisujes... LCD register je tam vicemene nanic. Inu, zajimavy problem. Zkousel si prijit treba na mozny konflikt s nejakym jinym programem nebo hackem?

Konflikt - mám docela dost aplikací a hledat to by bylo na dlouhé lokte. Takže záloha přes NVbackup, hardreset a instalace whinehack na čisté zařízení. Výsledek = nic... A už si ani nemyslím že to bude tím že jsem levej jak turecká šavle, protože ve whinehack jsem už vyzkoušel dokonce všechno možné, prostě kombinace a nic.. Rozpačitý A program od Dmitriho se mi fakt kupovat nechce Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ofce
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 13:52    Předmět: Pískání zmizelo - blikání se objevilo Citovat

Zdravím,
mám (nebo spíš měl jsem - po hardresetu se vše spravilo) menší problém s diplejem po nainstalování whinehack 1.1 na můj t3, tak by mě zajímalo, zda se někdo setkal s něčím podobným. Po instalaci jsem se sice zbavil pískání, ale místo toho se mi objevilo jakési problikávání displeje. Nevím jak bych to přesně popsal, každopádně je to hodně nepříjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 30. červenec, 2006 22:13    Předmět: Re: Pískání zmizelo - blikání se objevilo Citovat

Ofce napsal:
Zdravím,
mám (nebo spíš měl jsem - po hardresetu se vše spravilo) menší problém s diplejem po nainstalování whinehack 1.1 na můj t3, tak by mě zajímalo, zda se někdo setkal s něčím podobným. Po instalaci jsem se sice zbavil pískání, ale místo toho se mi objevilo jakési problikávání displeje. Nevím jak bych to přesně popsal, každopádně je to hodně nepříjemné.

Jenom nevím přesně význam slova "problikávání".. Jako že to blikalo, tzn "poblikávání"? A bylo to všude nebo jen v určitých aplikacích (například video či animace,....)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ofce
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 31. červenec, 2006 13:03    Předmět: Citovat

To problikávání se dělo víceméně všude a jednalo se o takové bílé pruhy vetšinou 1 pixel široké, někdy i širší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 10:41    Předmět: Citovat

Já teda winehack nadšeně používám na TT3 bez jakýchkoli problémů. Display nepíská a ani nebliká. Zkusil jsem winehack čistě jen na zkoušku, protože mám zakoupen WarpSpeed, který jsem si kupoval čistě jen kvůli pískání displaye. Poté co jsem winehack zkusil, uložil jsem warpspeed v PC, protože winehack funguje lépe Mrkající

Myslím že Dimitry musí bejt celkem naštvanej, že mu tvůrci winehacku sebrali trochu kšeft Machr
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 11:57    Předmět: Citovat

Jo to máš pravdu Pobavený
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 11:57    Předmět: Citovat

VDC napsal:
Já teda winehack nadšeně používám na TT3 bez jakýchkoli problémů. Display nepíská a ani nebliká. Zkusil jsem winehack čistě jen na zkoušku, protože mám zakoupen WarpSpeed, který jsem si kupoval čistě jen kvůli pískání displaye. Poté co jsem winehack zkusil, uložil jsem warpspeed v PC, protože winehack funguje lépe Mrkající

Myslím že Dimitry musí bejt celkem naštvanej, že mu tvůrci winehacku sebrali trochu kšeft Machr

Ono si stačí pročít diskuze k programům které jsou free a jejichž placené protějšky dělá Dmitry. Vždycky napíše něco ve stylu že to co je free (ne od něj) může poškodit zařízení a že má takové informace.. Prostě narcis Pochybující Pochybující
Už jenom jaký problémy Dmitry dělal když se ho tvůrce NVAbackup ptal jak to udělat s tím NVFS.. Dmitry za to chtěl peníze, pak se ale pár lidí naštvalo a napsalo mu pěkně šťavnatou PM co si jako myslí a najednou to šlo Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 11:59    Předmět: Citovat

VDC napsal:
Jo to máš pravdu Pobavený

Nějak tu nejde edit, takže jsem musel smazat svůj příspěvek a doplnit.. Snad všichni pochopí že to jsi myslel k mému příspěvku co je níže Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 12:10    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
VDC napsal:
Jo to máš pravdu Pobavený

Nějak tu nejde edit, takže jsem musel smazat svůj příspěvek a doplnit.. Snad všichni pochopí že to jsi myslel k mému příspěvku co je níže Vysmátý


Jo asi to všichni pochopí Pobavený
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 7:32    Předmět: Citovat

Já používám Whinehack na T3 a funguje to skvěle. Akorát při prvním zapnutí jde palm do smyčky končící blednutím displeje. Pokud ale dám reset, tak se aplikace chytí a dále s ní žádné problémy nejsou Radostný
Skákání displeje popř. pruhy se mi objevily u takové té aplikace na šetření baterek od Dmitriho. Myslí že DynaT3 nebo tak nějak. Displej se tvářil, že je v posledním tažení, tak sem tu utilitku raději smazal...
Whinehack je super !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 8:00    Předmět: Citovat

Tak zatím nám Whinehack fungoval na LD, T|X a na T3. Na T2 ale pískání vůbec neovlivňuje. Je tady někdo s T2, komu to pomohlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 18. srpen, 2006 9:30    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tak zatím nám Whinehack fungoval na LD, T|X a na T3. Na T2 ale pískání vůbec neovlivňuje. Je tady někdo s T2, komu to pomohlo?

Z jejich fóra vyčetl kamarád cosi a upozornil mě na to. To "cosi" je, že některé zařízení fungují jen od kusu. E2 má prý fungovat (a funguje na jednom zařízení co jsem měl možnost poznat), ale mě to prostě nejde. A na hackndev fóru jsem se před chvílí dočetl že někomu taky ne..
Možná bych zkusil otestovat víc T2, třeba staršího data.. viz http://hackndev.com/node/441#comment
Holt doufat že vydají verzi 1.2, což ale nepředpokládám protože většině uživatelů to funguje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412