Nové podmínky pro výkup palmů na protiúčet - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Nové podmínky pro výkup palmů na protiúčet

Autor: Badel - 20.10.2008, 5849 čtenářů


Speciality Ceny kapesních počítačů i smartphonů se za poslední rok posunuly výrazně dolů, což se dříve či později muselo projevit i změnami v podmínkách služby výkup použitých palmů na protiúčet.

Těžko soudit, jedná-li se o změny k horšímu či lepšímu. Výkupní ceny se sice od doby spuštění služby snížily tak, aby to odpovídalo obecně nižším cenám nových, ale i použitých zařízení, což jistě není dobrá zpráva pro prodávající. Na druhou stranu byla výrazně snížena úhrnná částka, za níž je nutno provést objednávku v PalmShopu coby další protihodnotu výkupu. Také byla značně snížena cena přístroje, který je možné zařadit do kategorie "Aktuální model", což je jistě také velmi dobrá zpráva. Díky tomu se tato služba nyní stává dostupnější pro mnohem širší počet potenciálních zájemců...


Nabídka je určena pro každého, kdo plánuje pořízení nového smartphonu nebo PDA značky Palm a přitom by rád protihodnotou nabídl starší přístroj stejné značky. POZOR! Samotné použité přístroje bez vaší souběžné objednávky nového nebo repasovaného přístroje z PalmShopu nevykupujeme! Výkup protiúčtem lze navíc uplatnit jen při nové objednávce v úhrnné hodnotě minimálně 5 000,- Kč včetně DPH!
V níže uvedené tabulce jsou přístroje rozděleny do tří kategorií podle stáří a technické stavu. Následují vysvětlivky těchto kategorií:


Stáří přístroje

 • Aktuální model - Přístroj, který je doposud v prodeji v PalmShopu, je nabízen za prodejní cenu včetně DPH nejméně za 5 800,- Kč a přitom není označený jako "repas".
 • Neaktuální model - Všechny PDA od Tungsten|T5 a novější, dále smartphony Treo 680 a novější nejsou-li zařaditelné do kategorie "Aktuální model".
 • Starší model - Všechny starší modely.


  Technický stav

 • Perfektní - Bezvadný displej bez známek mechanického poškození, tělo přístroje nenese zjevné známky opotřebování. Přístroj je čistý, funkční a vykazuje maximálně jen drobné vady jako např. slabou výdrž akumulátorů, poškozený stylus, chybějící šroubky nebo pískání displeje. Softwarové problémy nejsou na překážku.
 • Použitelný - Přístroj nese známky opotřebování, popř. displej nebo tělo přístroje nejsou zcela v pořádku.
 • Nefunkční - Přístroj je buď ve zcela nefunkčním stavu, popř. je mechanicky vážně poškozen nebo vykazuje jinou vážnou závadu (např. poškozený digitizér, prasklý displej nebo vnitřní oxidace).

  Chybějící součásti přístrojů ze základní výbavy jako jsou stylus, kabely nebo flip na displej snižují hodnotu přístroje jen nepatrně a konečná úprava hodnoty deklarovaná v níže uvedené tabulce bude věcí vzájemné dohody. Pro příslušenství navíc nad základní výbavu naopak nemůžeme předem garantovat ani byť i malé navýšení deklarované ceny.


  Technický stav
  / Stáří
  Perfektní stav Použitelný Nefunkční
  Aktuální model 3 600,- Kč 2 200,- Kč 900,- Kč
  Neaktuální model
  2 100,- Kč 1 100,- Kč 600,- Kč
  Starší model 1 100,- Kč 600,- Kč 300,- Kč


  Zatímco kategorii Stáří můžete snadno určit sami, posouzení technického stavu podléhá odborné diagnostice servisního střediska. Z tohoto důvodu probíhá výkup protiúčtem v následujících krocích:

  1) Založte si novou servisní zakázku na adrese servis.palm.cz.
  2) V poli Popis závady popište skutečný technický stav přístroje.
  3) V poli Vzkaz pro nás napište tento text: "Žádáme o posouzení technického stavu přístroje za účelem jeho výkupu na protiúčet".
  4) Dle pokynů zaslaných naším systémem na váš e-mail doručte přístroj na naší adresu.
  5) Očekávejte cenový návrh a další pokyny. Kromě navrhované ceny budete vybídnuti k provedení objednávky nového přístroje značky Palm na PalmShopu, z níž vám následně odečteme vzájemně odsouhlasenou cenu staršího přístroje.

  Celý postup je možné detailně konzultovat na bezplatné infolince 800 330 500.
 • Sledujte průběžně aktualizovaný ceník výkupu na protiúčet.

   
     Související odkazy
  · Více o tématu Speciality
  · Další články od autora Badel


  Nejčtenější článek na téma Speciality:
  Sdílíme Internet přes Bluetooth ve Windows XP (1. část)


     Hodnocení článku
  Průměrné hodnocení: 4.5
  Účastníků: 4

  Výborný

  Zvolte počet hvězdiček:

  Výborný
  Velmi dobré
  Dobré
  Povedený
  Špatné


     Možnosti

   Vytisknout článek Vytisknout článek


  Související témata

  Hardware a příslušenstvíInformace a oznámeníSpeciality

  "Nové podmínky pro výkup palmů na protiúčet" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
  Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

  Reklama / Ceník
  Vstup pro inzerenty
   


  Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů  PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412