Fórum - Zobrazit téma - (H) e-mail klient a web prohlížeč - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

(H) e-mail klient a web prohlížeč

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:33    Předmět: (H) e-mail klient a web prohlížeč Citovat

Nevíte někdo o nějakém dobrém webovém prohlížeči pro Palm (kromě Blazer který mám a je děsný a Opera která potřebuje JAVA) a nějakém e-mail klientu který podporuje přímo stahování pošty do PALM přes internet a nemusí se instalovat do PC na HDD nějaký conduit? Hlavně potřebuju aby email klient podporoval i Gmail a hotmail (čili webmaily)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:48    Předmět: Re: (H) e-mail klient a web prohlížeč Citovat

jacktalking napsal:
Nevíte někdo o nějakém dobrém webovém prohlížeči pro Palm (kromě Blazer který mám a je děsný a Opera která potřebuje JAVA) a nějakém e-mail klientu který podporuje přímo stahování pošty do PALM přes internet a nemusí se instalovat do PC na HDD nějaký conduit? Hlavně potřebuju aby email klient podporoval i Gmail a hotmail (čili webmaily)..


VersaMail nepotrebuje conduit, ale kdyz ho mas a mas PC pripojeny k netu a povolenou komunikaci na pop3 a smtp tak pri kazdem syncnuti se ti stahnou a odesloumaily.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:49    Předmět: Re: (H) e-mail klient a web prohlížeč Citovat

lemik napsal:
jacktalking napsal:
Nevíte někdo o nějakém dobrém webovém prohlížeči pro Palm (kromě Blazer který mám a je děsný a Opera která potřebuje JAVA) a nějakém e-mail klientu který podporuje přímo stahování pošty do PALM přes internet a nemusí se instalovat do PC na HDD nějaký conduit? Hlavně potřebuju aby email klient podporoval i Gmail a hotmail (čili webmaily)..


VersaMail nepotrebuje conduit, ale kdyz ho mas a mas PC pripojeny k netu a povolenou komunikaci na pop3 a smtp tak pri kazdem syncnuti se ti stahnou a odesloumaily.

a můžu rovnou z PALMa přes mobil emaily odeslat a přijmout? Prostě potřebuju něco co funguje i na cestách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:52    Předmět: Re: (H) e-mail klient a web prohlížeč Citovat

jacktalking napsal:

a můžu rovnou z PALMa přes mobil emaily odeslat a přijmout? Prostě potřebuju něco co funguje i na cestách


Ano, muzes si tam nastavit kolik uctu chces a pokud nemas strach z vymlacene baterky, tak si muzes nastavit, ze treba kazde 2 hodiny se maji stahnout a odeslat mail. Funguje jak POP3 tak IMAP. SMTP doporucuji nastavit na SMTP mobilniho operatora.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:53    Předmět: Re: (H) e-mail klient a web prohlížeč Citovat

lemik napsal:
jacktalking napsal:

a můžu rovnou z PALMa přes mobil emaily odeslat a přijmout? Prostě potřebuju něco co funguje i na cestách


Ano, muzes si tam nastavit kolik uctu chces a pokud nemas strach z vymlacene baterky, tak si muzes nastavit, ze treba kazde 2 hodiny se maji stahnout a odeslat mail. Funguje jak POP3 tak IMAP. SMTP doporucuji nastavit na SMTP mobilniho operatora.

OK, díky Vysmátý Teď ještě pořádnej web prohlížeč a jsem šťastnej Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:10    Předmět: Citovat

Zkus nové Xiino.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:13    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Zkus nové Xiino.

Nové? Já poslední verzi co mám je 3.41 někdy z 2005 nebo tak. Zatím jsem ale nepřišel na to jak na češtinu přes Xiino. Fonts4OS5 sice zkoušim ale nějak nevím kde sehnat počeštěné fonty.. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:15    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Badel napsal:
Zkus nové Xiino.

Nové? Já poslední verzi co mám je 3.41 někdy z 2005 nebo tak. Zatím jsem ale nepřišel na to jak na češtinu přes Xiino. Fonts4OS5 sice zkoušim ale nějak nevím kde sehnat počeštěné fonty.. Rozpačitý


Na PAjDA.cz sezenes fibakovy fonty, jsou uplne pidi. Kdyz si Fonts4OS5 koupis, tak k nim ceske fonty dostanes.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:24    Předmět: Citovat

lemik napsal:
jacktalking napsal:
Badel napsal:
Zkus nové Xiino.

Nové? Já poslední verzi co mám je 3.41 někdy z 2005 nebo tak. Zatím jsem ale nepřišel na to jak na češtinu přes Xiino. Fonts4OS5 sice zkoušim ale nějak nevím kde sehnat počeštěné fonty.. Rozpačitý


Na PAjDA.cz sezenes fibakovy fonty, jsou uplne pidi. Kdyz si Fonts4OS5 koupis, tak k nim ceske fonty dostanes.

Díkes!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:41    Předmět: Citovat

Mohu ti doporučit webový prohlížeč NetFront. Je to zatím nejlepší prohlížeč který jsem vyzkoušel, i když přiznávám, že xiino jsem zkoušel kdysi dávno. Za nejůžasnější funkci považuju možnost upravit stránku na rozměr displaye. Takže nemusíš složitě rolovat zleva doprava a nahoru dolů. Pochopitelně některé stránky nezobrazujou korektně češtinu, ale na to už jsem si zvykl.

Jako mail klienta používám SnapperMail. Umí samozřejmě to co potřebuješ a to lépe než VersaMail. Umí nejenom POP3 ale i IMAP4, umí zálohovat na kartu a hodně příjemná vlastnost, právě při používání na cestách je to, že umí stáhnout nejen hlavičku mejlu,ale předem navolenou část celé zprávy. Já stahuji 4kB a hned vidím, jaké jsou přílohy a v jakém formátu. Potom když chci stáhnout celou zprávu, tak se mě program zeptá, zda stahovat jen text, nebo všechno a když začnu stahovat, tak se mi zobrazuje za jak dlouho bude zpráva stažena a kolik již je staženo.
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 14:44    Předmět: Citovat

VDC napsal:
Mohu ti doporučit webový prohlížeč NetFront. Je to zatím nejlepší prohlížeč který jsem vyzkoušel, i když přiznávám, že xiino jsem zkoušel kdysi dávno. Za nejůžasnější funkci považuju možnost upravit stránku na rozměr displaye. Takže nemusíš složitě rolovat zleva doprava a nahoru dolů. Pochopitelně některé stránky nezobrazujou korektně češtinu, ale na to už jsem si zvykl.

Jako mail klienta používám SnapperMail. Umí samozřejmě to co potřebuješ a to lépe než VersaMail. Umí nejenom POP3 ale i IMAP4, umí zálohovat na kartu a hodně příjemná vlastnost, právě při používání na cestách je to, že umí stáhnout nejen hlavičku mejlu,ale předem navolenou část celé zprávy. Já stahuji 4kB a hned vidím, jaké jsou přílohy a v jakém formátu. Potom když chci stáhnout celou zprávu, tak se mě program zeptá, zda stahovat jen text, nebo všechno a když začnu stahovat, tak se mi zobrazuje za jak dlouho bude zpráva stažena a kolik již je staženo.

Juchů, tak taky vyzkouším! Ta čeština přes webové prohlížeče je otravná, přes Blazer co je standardně v E2 jí to ignoruje (seznam.cz je klasika) a Xiino je na tom ještě hůř..
Na VersaMail mi vadí že instalátor na CD se mi nas*re do PC, ačkoliv to chci jen do PALMa...

edit: umí ale SnapperMail webmail (hotmail a gmail)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 15:04    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:


umí ale SnapperMail webmail (hotmail a gmail)?


Určitě to umí, také mám jednu schránku na webmailu a funguje mi to skvěle. Ještě jsem taky nenapsal, že když máš nastaveno více účtů, tak Snapper stahuje automaticky ze všech. Nemusíš tedy jako ve Versamailu přepínat mezi jednotlivými účty,ale máš je všechny dohromady
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 15:06    Předmět: Citovat

VDC napsal:
jacktalking napsal:


umí ale SnapperMail webmail (hotmail a gmail)?


Určitě to umí, také mám jednu schránku na webmailu a funguje mi to skvěle. Ještě jsem taky nenapsal, že když máš nastaveno více účtů, tak Snapper stahuje automaticky ze všech. Nemusíš tedy jako ve Versamailu přepínat mezi jednotlivými účty,ale máš je všechny dohromady

Jdu zkoušet Machr Snad maj zkušební verzi a není omezená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 15:07    Předmět: Citovat

no mají klasickej trial, ale nepamatuju se jak dlouhej,ale tušim že 30 dní
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 15:09    Předmět: Citovat

VDC napsal:
no mají klasickej trial, ale nepamatuju se jak dlouhej,ale tušim že 30 dní

Tak to bude fajn

Ejhle, hotmail to nepodporuje, takže jsem to dal vyhledat na jejich stránkách a fakt to nejde... Nešťastný Nešťastný Nešťastný Na hotmailu mám 3 účty a na gmailu 2.. Hlavně ten hotmail mi vadí Nešťastný Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 15:27    Předmět: Citovat

Tak to je mi líto Nešťastný
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412