Fórum - Zobrazit téma - Čeština v Blazer (palm TX blazer 4.3 piloc 3.7b malá) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Čeština v Blazer (palm TX blazer 4.3 piloc 3.7b malá)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stillman
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 11. leden, 2008 11:06    Předmět: Čeština v Blazer (palm TX blazer 4.3 piloc 3.7b malá) Citovat

Jenom otázku. Možná špatně hledám, ale nenašel jsem jednoznačnou odpověď . Lze provést nějaké nastavení tak, aby blazer zobrazoval na stránkách češtinu?
Díky za odpověď. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scot666
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá 11. leden, 2008 11:21    Předmět: Citovat

Čeština v blazeru je zavisla na lokalizaci systemu, takze zalezi jake kodovani mas nastaveno v palmu. Pokud mas CP1250, tak ti to stranky v CP1250 zobrazi spravne, stranky napsane v ISO formatu spatne a naopak. Stranky kodovane v unicode budou spatne vzdy. Pokud vim, tak korektni zobrazeni cestiny dosahnes jen s Operou mini.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stillman
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 11. leden, 2008 11:37    Předmět: piloc Citovat

Mám nastaveno na win a stejně se mi čeština nezobrazuje. V Blazer mám nastavené malé fonty(ještě mám na výběr velké) ale taky nic Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scot666
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá 11. leden, 2008 12:20    Předmět: Citovat

Male fonty delaly problemy, ale s velkyma mi to chodilo. Velikost fontů jsem resil programkem fonts4os5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412